نقد و بررسی کفش ها در وبلاگ فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

کفش نیوبالانس اورجینال


تکنولوژی کفش‌های اورجینال نیوبالانس (New Balance)

آیا تا به حال راجع به جنس کفشی که می‌پوشید یا تکنولوژی به کار رفته در آن تحقیق کرده‌اید؟

تا به حال دقت کرده‌اید پیاده‌روی با بعضی کفش‌ها از شدت راحتی و سبک بودن، حس پرواز را برای انسان تداعی می‌کند؟

در این قسمت به بررسی تکنولوژی‌های موجود در کفش‌های اورجینال نیوبالانس (New Balance) می­‌پردازیم.

اما قبل از بررسی این که کفش‌های کتونی نیوبالانس (New Balance) چه قدر می­‌تواند در راحتی پا موثر باشد و چه قدر می­‌تواند صدمات وارده به پای شما را کاهش دهد، بهتر است نگاهی به ساختار کلی این کتونی اسپرت اورجینال بیاندازیم.

همه کفش‌های اصلی (اورجینال) از سه قسمت تشکیل می‌شوند: رویه، قسمت داخلی و لایه زیرین.

ادامه مطلب

بررسی کفش های اورجینال  Adidas Equipment support (آدیداس اکیوپمنت ساپورت)


بررسی کفش‌های اورجینال Adidas Equipment support (آدیداس اکیوپمنت ساپورت)

امروزه الزام ورزش و فعالیت‌های ورزشی بر همگان واضح است و مطمئنا برای پیشگیری از هر گونه نارساییهای قلبی و عروقی و تنفسی ورزش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

داشتن کفش ورزشی مناسب اجباری است، چه تمریناتتان شامل دویدن، پیاده روی، ورزش‌های دیگر یا استفاده از تجهیزات بدنسازی باشد. آسیب‌های ناشی از عدم استفاده کفش مناسب نه تنها میتواند تلاشتان در کاهش وزن یا تناسب اندم را از بین ببرد بلکه تاثیر منفی هم بر روی سلامتیتان دارد . سرمایه گذاری برای خرید کفش اورجینال (اصلی) با کیفیت میتواند از صدمه‌های مچ و پای شما جلوگیری و باعث میشود تمریناتی لذت بخش و راحت را تجربه کنید.

ادامه مطلب

کفش جدید ادیداس ان ام دی ریسر B37641


آشنایی با طراحی جدید کفش ادیداس ان ام دی ریسر پی کی B37641

 

آدیداس نامی آشنا درصنعت پوشاک و به خصوص کفش برند به حساب می‌آید و کمتر کسی است که تا به حال از کفش‌های این برند معروف آلمانی استفاده نکرده باشد. اما معروفیت ادیداس تنها به دلیل تولید کفش و یا لباس ورزشی نیست امروزه از آدیداس به عنوان یکی از برندهای خلاق و پیشرو در این صنعت یاد می‌کنند. برای اطمینان از این حقیقت کافیست نگاهی به مطالبی که در حوزه تکنولوژی از طرف این کمپانی به گوش میرسد نگاهی بیندازید. حال این کمپانی بزرگ در اقدامی جالب کفش جدید خود را با بازنگری به آرشیو پر‌افتخار خود تولید کرده است. کفش ادیداس ان ام دی ریسر پی کی B37641 یکی از کفش‌‎های اورجینالی است که هم برای طرفداران قدیمی ادیداس و هم برای نسل جدید از جذابیت های فراوانی برخوردار است. با بررسی این کفش اسپرت زنانه همراه ما باشید.

ادامه مطلب

کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876


آشنایی با کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876

 

تاریخچه کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876

کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 آخرین سری تولید شده از کفش‌های اورجینال آدیداس ماراتون تی آر است که بسته تاریخی نام گرفته است. کتونی‌های اسپرت ماراتون آدیداس، برای مسابقات دو در اواخر سال 1979 توسط بنیان گذار این شرکت آدی دسلر (Adi Dassler) طراحی شد وبه عنوان یکی از بهترین کتونی‌های ورزشی زمان خود در آن سال‌ها مورد توجه قرار گرفت. این کفش اورجینال برند، زمانی پا به عرصه ورزش نهاد که این برند در حال مشهور شدن در دنیای دو از بوستون تا برلین بود. تولید دوباره این کفش‌های اسپرت و اورجینال از روی آرشیو‌های قبلی در سال 2017 موجب تحسین بسیاری برای طراحی مجدد این کفش‌های کلاسیک گردید.

ادامه مطلب

...