نایک از ششمین کالکشن کفش های کایری ایروینگ kyrie irving رونمایی کرد، در طراحی این کفش‌ها از عدد 11 استفاده شده است که به نوعی عدد بخت و شانس کایری نیز به شمار می آید.


 

نایک از ششمین کالکشن کفش های کایری ایروینگ kyrie irving رونمایی کرد

کالکشن جدید کفش‌های بسکتبال نایک با نام کایری6 رونمایی شد. این کفش‌ها در واقع ششمین کفش‌هایی هستند که به افتخار کایری ایروینگ Kyrie Irving ساخته می‌شوند.

کایری ایروینگ بازیکن بسکتبال تیم بوستون Boston

بسکتبالیست مشهور NBA کایری ایروینگ ارتباط خاصی با عدد 11 دارد و نایک هم از این ویژگی در طراحی کفش‌های جدیدش استفاده کرده‌است.

آغاز این ماجرا به زمانی برمی‌گردد که پدر کایری یعنی دریک ایروینگ زمانی شماره‌ی پیراهن 11 را انتخاب می‌کرد و این عدد را عدد شانس خود می‌دانست. کایری نیز در زمان دبیرستان این پیراهن را می‌پوشید و هم‌اکنون در تیم بروکلین نیز این شماره را حفظ کرده است.به گفته‌ی خود کایری ارتباط خاص او با عدد 11 به دلیل تعادل هماهنگی خاصی است که این عدد ایجاد می‌کند. از طرفی حرفی که نام کایری با آن آغاز می‌شود 11 اُمین حرف الفبای انگلیسی است و اسم او یعنی Kyrie Irving نیز 11 حرف دارد. کایری در تیم دانشگاهی دوک (DUKE University) نیز 11 بازی را انجام داد و در 11 مارچ 11000 امتیاز داشت. کفش‌های بسکتبال کایری هم با الهام از عدد 11 و 11 شهری که معنای خاصی برای کایری ایروینگ دارند طراحی شده‌اند. این 11 شهر شامل : پکن، برلین، گوانجو، هوستون، لس آنجلس، مانیلا، میامی، نیویورک سیتی، شانگهای، تایپه و توکیو می‌شوند. این کالکشن در یازدهمین ماه امسال در هر یک از شهر‌های ذکر شده عرضه می‌شود.

کایری ایروینگ در حال تمرین با کفش بسکتبال کایری 6 kyrie

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر از کفش‌های نایک و سایر کفش‌های اورجینال به سایت اورجینال پَلمراجعه کنید. 

 

 

همچنین برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ اورجینال پَل سر بزنید تا از مطالب جالب و به روز ما استفاده کنید.


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید