وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

ادیداس کونتیننتال


تکنولوژی زیره‌های کونتیننتال ادیداس (Adidas Continental)

 

تا چه حد با کتونی‌های اورجینال و کمپانی‌های بزرگ آشنایی دارید؟ تا به حال به واژه‌ی کونتیننتال در زیره‌ی کفش‌های آدیداس(Adidas)  دقت کردین؟ چه چیزی این کمپانی‌های بزرگ رو به هم لینک می‌کنه؟ تو این مطلب ما قصد داریم که به مصاحبه با دو تن از کارکنان برجسته‌ی کمپانی کونتیننتال آگ  (Continental AG)بپردازیم تا در مورد همکاری بین این دو غول صنعتی در آلمان اطلاعات جدیدی به دست بیاریم.

ادامه مطلب

کفش آدیداس اینیکی رانر


بررسی کفش آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner BB2098)

کتانی جدید آدیداس با نام آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner) با ظاهری که از کفش‌های 1970 الهام گرفته در سال 2017 وارد بازار شد. این کتانی ورزشی آدیداس را می‌توان آمیزه‌ای از تکنولوژی‌های روز و استایل کلاسیک در نظر گرفت. در نظر بسیاری از افراد این استایل قدیمی یا رترو کفش است که جالب توجه است. ادیداس اینیکی رانر با زیره بوست و وزن سبکش، در پا کاملا راحت به نظر می‌رسد.  

ادامه مطلب

کفش آدیداس آلترا بوست


بررسی کفش آدیداس آلترا بوست ایکس (Adidas UltraBOOST X BB6160)

کفش آدیداس BB6160 UltraBOOST X را می‌توان نمونه‌ای زیبا و کامل از طراحی مدرن کتونی زنانه توسط آدیداس دانست. آدیداس این کتانی مخصوص دو را که برای پیاده‌روی و ورزش زنان طراحی شده، در رنگ‌های مختلف و متنوعی تولید کرده است. بدون شک می‌توان گفت این کتونی اسپرت یکی از بهترین کتونی‌های جدید این کمپانی معروف است. از جمله ویژگی‌های قابل توجه این کتانی رویه Primeknit، لایه میانی BOOST و زیره لاستیکی می‌باشد. 

ادامه مطلب

کفش آدیداس کانتری او_جی


بررسی کفش آدیداس کانتری او جی (Adidas Country OG S81861)

 

کتانی آدیداس کانتری او جی برای اولین بار در سال 1970 به بازار عرضه شد. از ویژگی‌های قابل توجه این کتانی‌ آدیداس مخصوص دو، زیره‌ای از جنس لاستیک طبیعی و رویه چرمی آن می‌باشد. آدیداس Country OG به دلیل استقبال زیاد مشتریان، تا به امروز در رنگ‌ها و استایل‌های مختلفی تولید و عرضه شده است.

 

 

ادامه مطلب

...