وبلاگ اورجینال پل

راه‌هایی ساده برای از بین بردن بوی بد کتانی


راه‌هایی ساده برای از بین بردن بوی کتانی‌های اسپرت

بوی ناخوشایند کتانی‌های اسپرت از کجا ناشی می‌شود؟ غدد عرق در تمامی قسمت‌های بدن پراکنده شده است، ولی بیشترین تعداد غدد عرق در قسمت پا قرار دارد. تعداد این غدد در پا برابر 250000 عدد است. بر خلاف سایر قسمت‌های بدن، پاها در طول روز در کفش محبوس هستند؛ که در صورت مناسب نبودن سیستم تهویه کتانی، فضای داخل کفش گرم شده و پا عرق می‌کند، این باعث ایجاد باکتری و قارچ شده و در نهایت بوی نامطبوعی را ایجاد می‌کند. راه‌های مختلفی برای از بین بردن این بوی نامطبوع و آزاردهنده وجود دارد. در این پست به معرفی و توضیح برخی از این روش‌ها می‌پردازیم. 

ادامه مطلب


بررسی کفش‌های اسپرت Renoma (رنوما)

رنوما یک برند فرانسوی پوشاک است که در سال 1962 در پاریس تاسیس شد. رنوما عمدتا تولیدکننده پوشاک و کفش است. یکی از محصولات کفش این کمپانی فرانسوی Renoma ER96 است. بنیان‌گذاران این برند فرانسوی، برادران رنوما هستند. این دو برادر لهستانی در سال 1944 به فرانسه مهاجرت کردند و در 1962 شروع به پایه‌گذاری برند رنوما در پاریس کردند. این برند هم اکنون در سرتاسر کشورهای دنیا شعبه دارد. یکی محصولات این برند معروف فرانسوی، کتانی‌های اسپرت رنوما ER96 می‌باشد. 

ادامه مطلب

کفش نایک جوی راید


بررسی کفش Nike Joyride Run Flyknit (نایک جوی‌راید ران فلای‌نیت)

نایک بعد از یک قرن تلاش برای تولید کتانی‌های ورزشی به یکی دیگر از تکنولوژی‌های کارآمد برای تولید کفش‌هایی راحت‌تر دست یافته است. تکنولوژی JoyRide این کمپانی آمریکایی برای اولین بار در تولید کفش جوی‌راید ران فلای‌نیت که مخصوص دو است، استفاده شده است. با پوشیدن کتانی اورجینال نایک جوی‌راید ران فلای‌نیت به خوبی متوجه تفاوت آن با سایر کتانی‌های ورزشی می‌شوید. برای تولید این کفش اورجینال نایک مردانه از انواع تکنولوژی‌ها استفاده شده است. به نوعی که می‌توان گفت نایک برای طراحی و تولید این کفش دو سنگ تمام گذاشته است.

ادامه مطلب

کتانی اسیکس ژل لایت ساگا


بررسی کتونی Asics Gel Lyte Saga (اسیکس ژل لایت ساگا)

کتونی اورجینال آسیکس ژل لایت ساگا، یکی از کتونی‌های اسپرت اسیکس است که در ابتدا با هدف تولید کفش ورزشی مخصوص دو تولید شد. برای زیره کفش اورجینال اسیکس ژل لایت ساگا، از تکنولوژی ژل برای راحتی بیشتر استفاده شده است. با توجه با طیف رنگ و استایل این کتانی اسپرت اسیکس، آن را می‌توان با انواع استایل و لباس‌ها ست کرد. 

ادامه مطلب

...