دو کمپانی نایک nike و جی دراگون Gdragon در تولید کفش های محبوب PeaceMinusOne X AirForce1 Para-Noise همکاری خواهند کرد.


نایک و جی دراگون در یک پروژه‌ی جذاب دیگر با هم همکاری خواهند داشت، حاصل این پروژه یک کفش استثنایی به نام Air Force 1 Para Noise خواهد بود

 

این همکاری برای هر دو شرکت یک موفقیت استثنایی است، کافیست به عکسهای این کتانی با دقت نگاه کنید، از هر نظر نبوغ آمیز و زیباست! ساختار این کتونی پاهای شما را به گرمی در آغوش می‌کشد. 

کفش نایک مشکی و سفید روی توپ بسکتبال در باغ گل

همکاری جی دراگون و نایک یک موفقیت بی نظیر در صنعت کفش است. این دو کمپانی در طراحی این کتونی رویکردی انقلابی داشته‌اند. نایک و جی دراگون تصاویری از کتانی های  Air Force 1 Para-Noiseخود را اوایل این ماه در کره منتشر کردند و اعلام کردند که در سایت نایک این کفش ها حدود 200 دلار قیمت گذاری شده اند و تنها 818 جفت برای فروش در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. در روز انتشار تصاویر این کفش ها صف طویلی از خریداران مقابل فروشگاه نایک در سئول ایجاد شد. همه‌ی طرفداران برای پیش خرید این کتانی جمع شده بودند.

کفش نایک مشکی و سفید روی صفحه رنگ پاشیده شده سفید و سیاه

در چهارم نوامبر نایک Nike اعلام کرد که Air Force 1 PARA -NOISE(AF1 PARA-NOISE) بر پایه ی مد، موسیقی، هنر، فرهنگ، ورزش و تم اسپرت و خیابانی ساخته شده است. جی دراگون در تمامی این  موارد دیدی روشن فکرانه دارد و ما با کمک آنها قدرت تغییر را از طریق گردهم آوردن بهترین ها در هر قسمت به نمایش گذاشتیم. این کتانی تمامی چیزهایی که جی دراگون تجربه کرده را معرفی می کند. عناصر گذشته و حال باهم ترکیب شده اند تا به ساخت یک ایده ی جدید کمک کند که آینده و هویت نایک Nike را شکل خواهد داد.

کفش مشکی سفید نایک سیاه و سفید از بغلجی دراگون نیز در رابطه با این همکاری اعلام کرد: امیدواریم این شروع یک استایل انقلابی در کتونی اسپرت باشد که به دیدگاه ها، شرایط و ترجیحات مصرف کننده ها احترام بگذارد. مجموعه‌ی ایرفورس نایک در بین تمامی نسل ها نمادی فرهنگی است و ما تمام تلاش خودمان را برای بهتر کردن این کتانی ها داشتیم. امیدواریم که این مسیر انقلابی در استایل کفش اسپرت را به همراه نایکی با موفقیت طی کنیم.

 

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر از کفش‌های نایک و سایر کفش‌های اورجینال به سایت اورجینال پَلمراجعه کنید. 

  

همچنین برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ اورجینال پَل سر بزنید تا از مطالب جالب و به روز ما استفاده کنید.


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید