کفش نیو بالانس 997 با رنگ بندی قالی


این بار ایده پردازی فوق العاده فروشگاه اِندکلوزینگ .(endclothing) برای تولید یک کفش کلاسیک به کمک کمپانی قدرتمند نیو بالانس (NEW BALANCE) آمده است. نتیجه حاصل این همکاری طراحی و تولید کفشی با رنگ و طرح هنر سنت ایرانی است.

 

 

برای خرید جدیدترین کفش اسپرت برندهای برجسته جهان همین حالا کلیک کنید.

نیو بالانس و اِند با همکاری یکدیگر اقدام به تولید کفش افسانه‌ای منحصر به فردی با شکل و شمایل ایرانی کردند!

 

کمپانی نیو بالانس (New Balance) همیشه برای هنر کلاسیک و سبک زندگی مردم در جای جای جهان احترام زیادی قائل بوده است. این بار هم آنها با کمک فروشگاه اِند یک محصول اختصاصی و زیبا را تولید کردند، یک کتانی زیبا و کلاسیک که رنگ‌بندی آن بر اساس هنر سنتی رنگرزی فرش در ایران است.

 

کتونی ورزشی نیو بالانس قرمز کرمی رنگ

کفش نیوبالانس قرمز و ابی و زرد با طرح و نگار قالی ایرانی

 

نیو بالانس برای طراحی رویه‌ی کتانی 997 از ترکیب جیر و مش (Mesh) استفاده کرده است. این ترکیب به سبکی و راحتی کفش کمک به سزایی می‌کند. در ترکیب رنگ این رویه هنر ایرانی و رنگ بندی فرش ایرانی به وضوح مشاهده می‌شود. ترکیب رنگ قرمز و بژ با رگه های کرمی به علاوه‌ی نوشته های آبی سیر، شما را یاد فرش‌های زیبای قدیمی ایرانی می‌اندازد. بی دلیل نیست که نام این کفش اسپرت را END x New Balance M997 Persian Rug گذاشته اند!

 

کفش نیوبالانس قرمز و ابی و زرد با رنگ قالی های قدیمی ایرانی

 

نیو بالانس برای لایه‌ی میانی این کتانی از فناوری انکپ (ENCAP) استفاده کرده است تا مصرف کنندگان نهایت راحتی را با پوشیدنش تجربه کنند. رنگ این لایه سفید ابریشمی است که جلوه‌ی خاصی به این کتانی داده است. نام انکپ و نیوبالانس 997 نیز در بغل کفش حک شده است که نشان دهنده‌ی اصل و اورجینال بودن کفش است.

 

کتانی بندی نیوبالانس قرمز رنگ با همکاری اِند

 

نکته‌ی جالب توجه در طراحی این کتونی استفاده از طرح قالی ایرانی برای کفه‌ی این کتونی است که موجب جذابیت بیش از پیش این کتانی شده است. البته با دقت به این کفه‌ی زیبا متوجه نام فروشگاه اِند.END بر روی این کفه خواهیم شد. یک نکته‌ی جالب دیگر در مورد این کفش اسپرت این است که در آمریکا تولید شده است. نام و لوگوی نیو بالانس و عبارت ساخت آمریکا به رنگ آبی سیر روی زبانه‌ی این کتونی حک شده است. 

 

کتانی اورجینال نیو بالانس با رنگ قاتلی ایرانی

 

 

روی هم رفته برند نیو بالانس برای تولید این کفش اسپرت پسرانه دخترانه خوش سلیقگی بسیاری را به خرج داده است که آن را به یک کفش روزمره، پیاده روی، دویدن، رانینگ و باشگاه همه فن حریف و بسیار بادوام تبدیل کرده است.

 

 

 

 

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر از کفش‌های نیوبالانس و سایر کفش‌های اورجینال به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل مراجعه کنید. 

  

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ اورجینال پَل سر بزنید تا از مطالب جالب و به روز ما استفاده کنید.


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید