نمای بغل پای چپ کتانی پونی آکوا طوسی با رویه مش روی کاغذ گراف زرد چروک شده


برای بهبود کمر درد خود حتما از کفش پیاده روی مناسب استفاده کنید. کلیک کنید و بیشتر با آنها آشنا شوید.

کتانی پونی (PONY)، کفش هایی بی‌نظیر در راحتی

 

کمپانی پونی که یکی از شرکت‌های به نام تولید کفش و پوشاک ورزشی آمریکایی است در تولید کفش های مناسب پیاده روی بسیار شهرت دارد کفش ‌های پونی برای پیاده روی های طولانی و دویدن بسیار مناسب است و همین امر سبب شده است تا افراد بسیار زیادی در سراسر جهان از کتونی های پونی استفاده کنند. یکی از بهترین کفش‌های‌اورجینال مخصوص پیاده روی سری پونی PONY AQUA H2O است که با ظاهری شیک، سبک و راحت یک انتخاب بسیار مناسب برای راه رفتن های طولانی و راهپیمایی می‌باشد.

قبل از صحبت راجع به ویژگی های این کفش فوق العاده باید بگوییم اگر از عارضه‌ی خار پاشنه رنج می‌برید، اگرمشکلات کمر درد و پنجه‌ی پا دارید و پیاده روی های طولانی برایتان تبدیل به آرزو شده است، اگر به هردلیلی مشکلات پا و قوزک پا دارید و یا در حین راه‌رفتن، پای شما بیش ازحدعرق می‌کند و بوی نامطبوعی می‌گیرد این کفش مخصوص شماست چرا که پونی با بهره‌گیری از بروزترین تکنولوژی‌های دنیا کتونی منحصربه فردی را تولید کرده است که با وجود تمامی این مشکلات بتوانید به راحتی به پیاده روی‌های طولانی بپردازید.

 

اما چه ویژگی‌هایی کفش های پونی را به یک انتخاب مناسب برای پیاده روی تبدیل می‌کند؟

 دراین مقاله همراه ما باشید تا خصوصیات این کفش بی نظیر مخصوص پیاده روی را باهم بررسی کنیم.

 

1. با هواکش‌های کفش پونی دیگر پای شما عرق نمی‌کند.

نوآوری بی‌نظیری که پونی در طراحی کفش اکوا اچ 2 اُ برای جذب رطوبت در نظر گرفته است طراحی تعدادی هواکش در قسمت زیره‌ی کفش است ازآنجایی که غدد عرقی پا در قسمت پنجه و پاشنه قرار گرفته‌اند. زیر این کتانی هواکش هایی در همین قسمت یعنی پنجه و پاشنه تعبیه شده است که باعث خنک شدن پای شما درون کفش می‌شود. در حقیقت هوا از طریق رویه‌‌ی مش (MESH) که دارای تعداد بسیار زیادی منفذ بر سطح خود است وارد کفش می شود، درون کفش جریان پیدا می‌کند سپس از طریق هواکش های زیر کفش از آن خارج می شود. از طرف دیگر طراحی این هواکش ها به گونه‌ای است که مانع از ورود آب به داخل کفش شده و عملکرد سیستم جریان هوا را به طرز قابل توجهی بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود تا شما در حین راه رفتن احساس بسیارخوشایندی را تجربه کنید.

نمای زیره کتانی پیاده روی پونی آکوا در بخش پاشنه پا دارای هواکش برای ورود و خروج هوا

 

همانطور که مشاهده می‌کنید هواکش غیرقابل نفوذ نسبت به آب در قسمت پاشنه تعبیه شده است تا با جذب رطوبت پا در هنگام راه رفتن تجربه خوشایندی را برای شما به وجود بیاورد.

نمای زیره  لاستیکی سفید و طوسی کفش راحتی پونی در بخش پنجه دارای هواکش برای جریان یافتن هوا

 

از آنجایی که غدد عرقی در پنجه پا تراکم بیشتری دارد تعداد بیشتری هواکش در این قسمت کار گذاشته شده است تا با ایجاد جریان هوای مناسب به خنک کردن پای فرد و جلوگیری از بو گرفتن پا کمک کند.

نمای کامل از زیره لاستیکی سفید و طوسی کفش مخصوص پیاده روی پونی دارای هواکش برای تهویه کفش

 

همانطور که اشاره شد درساخت کتونی پونی اکوا از رویه‌ی مش (MESH) نیز استفاده شده است. مش پارچهای مشبک و بسیار سبک می‌باشد که برسطح خود تعداد بسیار زیادی منفذ دارد. این منافذ باعث بهبود سیستم گردش هوا وایجاد جریان هوا درون کفش می‌شود و همین امر تنفس پذیری پای شما را افزایش می دهد. یکی از نکات اساسی و مهم در انتخاب کفش پیاده روی توجه به قابلیت تنفس پا درون کفش است چرا که در پیاده روی های طولانی پا عرق می‌کند و باعث ایجاد ناراحتی حین راه رفتن می‌شود این درحالی است که پونی با انتخاب مش (MESH) به عنوان متریال اصلی کفش راحتی پیاده روی خود این مشکل را تا حد زیادی حل کرده است (برای اشنایی با نکات مهم هنگام انتخاب کفش مناسب پیاده روی می توانید این مقاله وبلاگ ما رابخوانید).

استفاده از فناوری هواکش‌های زیر کفش و همچنین مش (MESH) به عنوان متریال اصلی، این کتانی را به یک انتخاب بسیارعاقلانه برای فصول گرم سال خصوصاً تابستان تبدیل کرده است تا بدون نگرانی ازعرق کردن و بو گرفتن پا به پیاده روی های طولانی بپردازید.

کتانی پونی با رویه مش (Mesh) به رنگ طوسی و زیره لاستیکی سفید

 

2. کفش هایی بدون نیاز به بستن بند.

در ساختار رویه‌ی این کفش علاوه بر مش از کش نیز استفاده شده است. کفش هایی که با این ترکیب ساخته می‌شوند اصطلاحاً کفش های جورابی هستند. کتونی هایی از این دست به هیچ عنوان به پای شما فشار وارد نمی‌کنند و کاملا اندازه و فیت پا می‌شوند. در واقع بدون نیاز به بستن بند، کفش های پیاده روی پونی شکل پای شما را می‌گیرد و فشار اضافه‌ای که رویه‌ی کفش به پا وارد می‌کند را از بین می برد. همین ویژگی سبب می‌شود تا این کتونی یک انتخاب عالی برای کسانی باشد که دچار آرتروز انگشتان پا هستند، ترکیب مش و کش درساخت کتانی پیاده روی باعث راحتی هرچه بیشتر شما هنگام راه رفتن می شود ازسوی دیگر در قسمت جلویی کفش لایه‌ی محافظی قرار دارد تا از هرگونه اسیب به انگشتان پای فرد در هنگام راه رفتن نیز جلوگیری شود.

نمای بالای کفش راحتی پونی با رویه مش طوسی و بخش جلوی پنجه جهت محافظت از انگشتان

 

3. استفاده از فناوری شگفت انگیز ایوا (EVA)

در ساختار میانی و زیره‌ی کفش پونی اکوا از تکنولوژی ایوا (EVA)استفاده شده است ایوا که کوتاه شده واژه‌ی اتیلن وینیل استات می‌باشد یک کوپلیمر پیچیده است و قابلیت ارتجاعی بسیار بالایی دارد. زمانی که این ماده با لاستیک ترکیب می شود یک ماده‌ی بسیار مقاوم می‌سازد. این ماده به علت سبکی و درعین حال استحکام بسیار‌زیاد و قابلیت فرم‌پذیری بالایی که دارد یک متریال بسیار کاربردی درساخت کتونی های مخصوص پیاده روی محسوب می شود ایوا قابلیت ضربه گیری بسیار زیادی نیز دارد به این صورت که ضربات وارد شده از زمین بر پای افراد را هنگام قدم برداشتن به حداقل می‌رساند و فشار وارد شده ازوزن فرد برپا را نیز کاهش می دهد. همین خصوصیت باعث شده است تا کفش پونی آکوا یک انتخاب مناسب برای کسانی باشد که از کمرد درد رنج می برند.

 نمای لایه میانی ایوا در یک جفت کتانی پونی آکوا تکیه داده سده به صفحه‌ای شیشه‌ای

 

4. با کفش پونی به آسانی لاغر شوید.

طراحی هوشمندانه‌ لایه میانی کفش های پونی اکوا اچ 2 اُ باعث حذف فشار اضافه‌ی وزن بدن بر پا شده و راحتی شما را‌ هنگام راه رفتن‌های طولانی فراهم می‌کند. با این سری از کفش پیاده روی پونی به قدری راه رفتن برای شما خوشایند می‌شود که می‌توانید ساعت‌ها بدون خستگی راهپیمایی کنید. بنابراین اگر از اضافه وزن رنج می برید و به دنبال لاغری و کاهش وزن به وسیله‌ی پیاده روی هستید راه رفتن با این کتانی‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که با راحتی که حین پیاده روی برایتان فراهم می کنند شما را به خواسته‌‌ی خود می‌رسانند.

نمای بالای یک جفت کتونی پیاده روی پونی بر روی شیشه و کاغذ گراف چروک شده

 

5. روی ابرها راه بروید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که خار پاشنه و کمردرد شما را خانه نشین کرده است و باعث شده است تا پیاده روی برایتان غیرممکن شود باید بگوییم این کفش می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما باشد، چرا که کمپانی پونی با طراحی هوشمندانه و بی نظیری که در ساخت پاشنه این کفش انجام داده است تا حد زیادی مشکلات شما را حل کرده است. نحوه‌ی طراحی پونی به صورتی است که پاشنه‌ی پای فرد که مرکز صقل اعصاب پا می باشد در گودی کفه‌‌ی کتانی به طور کامل فیکس می‌شود بنابراین هیچ گونه ضربه و فشاری بر مرکز پاشنه‌ی شما که محل عبور اعصاب اصلی پا است وارد نمی شود. این ویژگی سبب می‌شود تا پای شما هیچ برخوردی با سطح زمین نداشته باشد و به همین علت شما می توانید ساعت ها بدون خستگی و ناراحتی به پیاده روی بپردازید.

نمای نزدیک کفی سفید رنگ کفش طبی کفش پونی همراه با منافذ متعدد مشکی برای گردش بهتر هوا

 

از طرف دیگر پونی با استفاده از لاستیک فشرده در طراحی زیره‌ی این کفش قابلیت انعطاف فوق العاده‌ای را فراهم کرده است این قابلیت موجب می‌شود تا هنگام قدم زدن و پیاده روی از ایجاد فشار مضاعف بر تاندون‌های پا و ستون فقرات شما جلوگیری شود. با این سری از کفش های سبک پونی انگاری روی ابرها راه می روید!

 

6. کفش هایی که با شما پیر می‌شوند.

استفاده از لاستیک طبیعی فشرده در ساخت زیره‌ی این کتونی باعث شده است تا دوام و ماندگاری این کفش به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند. شما می‌توانید ساعت‌ها با پونی راه بروید و از پیاده روی با آن لذت ببرید بدون آنکه نگران خراب شدن کتونی های خود باشید. با مراقبت و نگهداری درست از کفش های مخصوص پیاده روی پونی می توانید سال‌ها آن ها را داشته باشید و با این کفش های پیاده روی پیر شوید! ( همچنین می توانید راه های تمیز کردن و شستشوی کفش های اورجینال را در وبلاگ ما بخونید).

 

 

شما میتوانید این کفش فوق‌العاده مناسب برای پیاده روی را از فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل تهیه کرده و از خرید این کتانی بی‌نظیر لذت ببرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تکنولوژی های کفش و نیز اخبار برندهای اورجینال به وبلاگ ما سر بزنید.


2 نظر

avatar
حیدر علی شیرازی

کفش پیاده روی پولی سایز ۴۴ داره

avatar
اورجینال پل

سلام وقت شما بخیر. بله سایز 43 هم موجود هست. جهت اطلاعات بیشتر درباره این مدل با شماره های 09120387302 - 08138283237 - 08138263633 تماس بگیرید کارشناسان ما راهنمایی تون میکنند.


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید