نایک همیشه به طراحی های خاص و مینیمال در کفش‌هایش شهرت داشته است، طراحی های ساده و جذاب

اورجینال پَل امروز یکی از محصولات استثنایی این کمپانی به نام Rosche Two Flyknit را بررسی خواهد کرد.

 

کمر درد خود را با کفش مناسب پیاده روی بهبود ببخشید!

درباره کتانی نایک روشه Nike Rosche 2 Flyknit بیشتر بدانیم

 

 کفش نایک روشه تو فلایکنیت 003 844929 دومین محصول از سری روشه (Roshe) برند نایک (Nike) است. ورژن فلای‌نیت (Flyknit) از این کفش در اوایل سپتامبر سال 2016 به صورت جهانی در دو رنگ تولید شد. سری قبلی این کفش یعنی روشه وان (Roshe One) تبدیل به کفشی بسیار محبوب شد که حتی توانست به لیست بهترین‌های eBay (فروشگاه اینترنتی) دست پیدا کند. آغاز تولید این سری از کفش‌های دویدن به نام Nike Roshe Run بود که در سال 2012 اتفاق افتاد.

دیلان راش (Dylan Raasch) طراح این کفش ایده طراحی خود را از باغ‌های Zen Buddhism  باغ‌های Zen یا باغ‌های سنگی در ژاپن که به سبک مینیاتوری، چشم‌اندازی زیبا از طبیعت را به وجود می‌آورد  الهام گرفته است که دارای ساختاری زیبا و متوازن می‌باشد. هم‌چنین روشه (Roshe) از کلمه  (Roshi) به معنای عنوانی است که به استادان (Zen Buddhism) داده می‌شد که به دلایل قانونی نایک (Nike) تغییراتی در این اسم ایجاد کرد. این کمپانی هیچ اقدامی در جهت معرفی کفش اورجینال خود از جمله ایجاد کمپین یا تبلیغات توسط سلبریتی‌ها یا ورزشکاران انجام نداد. ولی علیرغم کمبود تبلیغات این کفش با استقبال گرمی از طرف جامعه ورزشی و عموم مردم مواجه گردید. تکنولوژی فلای‌نیت (Flyknit) که در ورژن دوم کفش نایک روشه (Nike Roshe) استفاده شده است پاسخی است به نیاز ورزشکاران در رابطه با کتونی راحت که احساسی هم‌چون جوراب دارد. این محصول حاصل تلاش و طراحی مهندسان و برنامه نویسان است. کفش نایک روشه تو فلای‌نیت 003 844929 حاصل جمع‌آوری ایده‌ها و نیازهای عمده ورزشکاران در زمینه کفش در طول 40 سال توسط نایک (Nike) می‌باشد. اجزای این کتونی دقیقا مطابق با نیاز ورزشکاران در کفش پیش‌بینی شده است. نایک (Nike) افتخار می‌کند در زمینه تولید کفش اورجینال به مهندسان این اجازه را می‌دهد که هر جز کوچک را به گونه‌ای بسیار دقیق طراحی کنند که در عین کاهش دادن مواد اولیه مورد نیاز مواد زائد کارخانه‌ای را به حداقل برسانند.

 

کفش  نایک سبز و مشکی روی سنگ فرش

 

اطلاعات کفش:

طراح کفش نایک روشه تو فلای‌نیت 003 844929 دیلان راش (Dylan Raasch) هدف از ساخت چنین کفش سبک و بی‌نقصی را این‌گونه بیان می‌کند "هر چه قدر که این کفش ساده‌تر باشد تاثیر آن عمیق‌تر خواهد بود". Roshe Two Flyknit ورژن بالاتر و پیشرفته‌تر مدل قبلی است که کمی تغییرات در آن دیده می‌شود. از جمله این تغییرات را می‌توان در زبانه کفش مشاهده کرد. تاریخ تولید کفش تابستان 2017 می‌باشد.

 

کتانی نایک سبز از بغل روی پله

 

استایل کفش:

در این کفش اورجینال از تکنولوژی فلای‌نیت (Flyknit) کمپانی نایک (Nike) استفاده شده و درضمن لایه میانی و خط جوراب کفش نیز ترقی کرده است. کفش در عین سادگی بسیار زیبا و راحت طراحی شده که طراحی کفش و استایل آن از ایده Zen که در بالا به آن اشاره شد سرچشمه گرفته است.

 

راحتی کفش:

بسیاری از خریداران در رابطه با راحتی (Nike Roshe Two Flyknit) نظرات مثبتی داشته و تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. این راحتی کتونی ناشی از فلای‌نیت (Flyknit) بکار رفته در رویه کفش و سه لایه فوم در زیره کفش می‌باشد. در قسمت‌های زبانه کفش و مچ پا پدهایی برای افزایش راحتی اضافه گردیده است. در قسمت پاشنه کفش زبانه‌ای وجود دارد که باعث راحت‌تر پوشیدن و درآوردن کفش می‌باشد. لایه داخل کفش ساختاری دارد که پا در داخل کفش احساس راحتی می‌کند.

کفش نایک سبز روی پله سیمانی در افتاب

 

رویه کفش:

استفاده از ترکیب پارچه جورابی و مش علاوه بر انعطاف‌پذیری، به چرخش هوا در کفش کمک کرده و نتیجه این عمل ایجاد محیطی خشک و خنک در داخل کتونی و جلوگیری از تعریق پا در پیاده‌روی‌های طولانی مدت می‌باشد. رویه کفش طراحی یک پارچه و خاصی دارد. به‌طوری که با تغییر زاویه دید می‌توانید ترکیب رنگ متفاوتی را مشاهده کنید. هم‌چنین رویه (Roshe Two Flyknit) وقتی پا درحال حرکت است تغییر حالت می‌دهد و رویه فلای‌نیت (Flyknit) کفش را قابل تنفس می‌کند. این کمپانی آمریکایی برای تسریع در تشخیص کفش نایک اصل از کپی یا های کپی (high copy) آرم خود را در هر دو طرف کفش حک کرده است. هم‌چنین در داخل کفش نیز ضمن حک کردن آرم خود نام شرکت را (Nike) در زیر آرم آورده است.

 

لایه میانی کفش:

لایه میانی کفش نایک روشه تو فلای‌نیت 003 844929 از سه لایه متراکم تشکیل شده که باعث می‌شود پای شما داخل این کتونی اورجینال احساس راحتی داشته باشد و مانع از ایجاد فشار بیش از اندازه به پا می‌شود. هم‌چنین خط جوراب این کتونی اسپرت از موادی تشکیل شده که بسیار نرم می‌باشد و هنگام حرکت کردن پا در داخل کفش احساس راحتی می‌کند.

 

زیره کفش:

زیره کفش به اصطلاح هم‌چون وافل می‌باشد. این نوع زیره با ساختار منحصر به فرد خود به کاهش وزن کفش کمک می‌کند. ساختار و طراحی‌های برجسته زیره کفش نایک روشه تو فلای‌نیت 003 844929 به دوام و انعطاف‌پذیری بیشترآن کمک می‌کند.

 

کفش نایک سبز روی زمین بتنی

 

سایز و اندازه کفش:

کفش Nike Roshe Two Flyknit هم برای مردان و هم برای زنان کتونی مناسبی است. سیستم بندهای کفش هم به گونه‌ای است که با بستن بندهای کتونی به شما احساس اندازه بودن را می‌دهد. رویه این کتونی اسپرت هنگام پوشیدن کفش به گونه‌ای طراحی شده که همانند جوراب پا را در برمی‌گیرد.

 

جمع بندی

از آن‌جایی که این کفش یک کفش مینیمالیست است هرآن‌چه که شما در این کتونی اورجینال می‌بینید، دقیقا همان چیزی است که ورزشکاران به آن نیاز دارند. این کتونی برای ورزش طراحی شده است اما برای ورزش‌های سنگین توصیه نمی‌شود. کفش نایک روشه تو فلای‌نیت 003 844929 برای فعالیت‌های روزانه بسیار راحت می‌باشد. هم‌چنین این کفش برای افراد با پاهای باریک توصیه نمی‌شود.

 

خرید کفش نایک روشه تو فلای‌نیت

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید