جدیدترین کفش ییزی کوانتوم ادیداس سفید طوسی نقره ای مخصوص بسکتبالپس از مدت‌ها انتظار بالاخره کفش‌های بستکتبالی ادیداس ییزی کوانتوم به طورگسترده به بازار عرضه شد. این کتونی های ورزشی ادیداس که مدت طولانی است به یکی از موضوعات داغ دنیای کفش و کتانی تبدیل شده است بالاخره در تاریخ 5 سپتامبر (15 شهریور) وارد بازار شد.

با اورجینال پل همراه باشید تا به بررسی این کفش اورجینال جدید ادیداس بپردازیم.

جدیدترین مدل کفش ادیداس ورزشی مدل ییزی کوانتوم

 

ادیداس ییزی کوانتوم و بررسی مشخصات ظاهری کتونی مخصوص بسکتبال جدید

اخبار تولید این کتونی اسپرت ادیداس مدت هاست در صفحات مجازی منتشر می‌شود.  طراح ییزی کوانتوم کانیه وست یکی از رپرهای معروف امریکایی در ژانویه 2020 برای اولین بار عکس این کفش مخصوص بستکبال را منتشر کرد و همان یک عکس کافی بود تا طرفداران ادیداس را شیفته خود کند. در ماه فوریه ( بهمن 2020) تعداد بسیار محدودی از این کفش اورجینال روانه بازار شد تا به امروز 15 شهریور که توزیع گسترده کفش بسکتبالی ادیداس شروع شده است.

با نگاهی کلی به ظاهر این کتونی اسپرت متوجه استفاده هوشمندانه از رنگ‌های خنثی و تابستانی در کنار یکدیگر می‌شویم. استفاده به جا از این ترکیب رنگ نه تنها ظاهری بسیار جذاب و شیک به وجود آورده است بلکه استایلی بسیار متفاوت به شما نیز می‌بخشد. 

کفش اورجینال ادیداس جدید سری ییزی کوانتوم در پس زمینه خیابان

 

فناوری پرایم نیت در ییزی کوانتوم جدید

یکی از کاربردی ترین تکنولوژی هایی که ادیداس در تولید کفش‌های خود به کار می‌برد استفاده از فناوری پرایم نیت می‌باشد در این تکنولوژی به جای دوختن چند تکه پارچه به یکدیگر برای تولید رویه کفش از یک بافت یکدست و یکپارچه استفاده می‌گردد. استفاده از این پارچه یکدست علاوه بر زیبا کردن ظاهر کلی کفش راحتی بی حد و اندازه ای به ارمغان می‌اورد. چرا که کفش حالت پا را به سرعت گرفته و بدون ایجاد هرگونه فشار به روی پا استفاده از این نوع کتونی بسکتبالی جدید ادیداس را به یک تجربه لذت بخش تبدیل می‌کند.

کفش کانیه وست ادیداس در دست در پس زمینه خیابان سری جدید کتونی مخصوص بسکتبال

استفاده از نئوپرین 

در کفش بسکتبالی جدید ییزی کوانتوم در قسمت زبانه و گلوی کفش از نئوپرین (neoprene) استفاده شده است. نئوپرین نوعی لاستیک مصنوعی است که طی فرایند پلی میرازیسیون ازمونومر کلوپرین ساخته می‌شود. این نوع لاستیک بسیار انعطاف پذیر است و با پشتیبانی همه جانبه از مچ پا از حرکات سریع و ناگهانی فعالیت‌های ورزشی مانند بسکتبال پشتیبانی می‌کند. از سوی دیگر نئوپرین به کار رفته در کفش جدید مخصوص بسکتبال ادیداس عایق حرارتی بسیار خوبی می‌باشد. به همین دلیل استفاده از کوانتوم ییزی منحصر به فصل خاصی نیست و شما می‌توانید از این کتونی ورزشی در فصول مختلف سال استفاده کنید. چرا که نئوپرین در هنگام گرما با بهبود گردش هوا و ایجاد جریان هوای تازه درون کتانی، پا را در هنگام انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی خنک نگه می‌دارد و در فصول گرم با حفظ گرمای داخل کفش از سرما و اذیت شدن پا جلوگیری می‌کند.

 

این کتانی 2020 منحصر به فرد در سایز های کامل مردانه، زنانه، بچگانه و همین طور در اندازه‌های نوزادی امروز 15 شهریور در سراسر بازار توزیع شد.

 

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. شما می‌توانید برای آگاهی از آخرین اخباربرندها به سایت اورجینال پل مراجعه کنید.

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید