معرفی کتانی جدید نیوبالانس 2020 997 | غرب آمریکا SouthwesternNew Balance مدل 997 با مجموعه ای از رنگ های برگرفته شده از غرب امریکا ( Southwestern)

 

کمپانی نیوبالانس نتوانسته بود از اول سال 2020 تا کنون موفقیت زیادی داشته باشد و خود را به عنوان یکی از کمپانی های موفق معرفی کند. درحالی که کم کم به پایان سال 2020 می رسیم، این ‌بار با کفش جدید نیوبالانس new balance 997 که محبوب اهالی شجاع بوستون است قصد دارد تا منطقه غربی آمریکا را ( Southwestern ) با رنگ بندی های این مدل کتانی نشان دهد .

این مدل کفش نیوبالانس هر چند به اندازه ی مدل تولید شده قبلی با همکاری کمپانی  Bodega ، اسپرت نیست . اما این مدل کفش نیز از مجموعه ای از رنگ ها تولید شده است که همزمان میتوانید یکپارچگی و مدرن بودن را از این مدل کتانی حس کنید. 

طراحی جسورانه این کفش به این صورت که : مجموعه ای رنگی  با رنگ خاکستری روشن ( از جنس چرم ) در  کناره های کفش ورزشی و یک پله بالاتر رنگ نارنجی ، زرد ، آبی می باشد. 

دو ساختار کلی در این کفش جدید 2020 نیوبالانس به این صورت که :  زیره کفش و پاشنه کفش با رنگ متفاوت برای جلوه بخشیدن به کفش و همچنین چاپ برند New Balance در زیره کفش با رنگ متفاوت، لایه ی میانی انی‌کپ   ( ENCAP ) برخلاف استفاده از رنگ های شاد از رنگ همیشه زیبای سفید بهره برده است.  آج و زیره مشکی رنگ این کفش در قدم زدن همراه شماست.

این مدل کتانی نیوبالانس ساخت خود کشور آمریکا می باشد.

برای خرید انواع کتانی های 2020 نیوبالانس کلیک کنید.

 

کفش جدید new balance 997

زیره کتانی نیوبالانس 997

رویه کتانی ورزشی نیوبالانس 997

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید