کفش بسکتبال 2020 نایککفش بسکتبال ایر جردن 3 رویال ( Air Jordan 3 Royal )

وقتی در مورد برخی از محصولات اصلی برند جامپمن ( jump man ) در سال 2020 صحبت می کنید، به هیچ وجه نمی توانید تأثیری که ایر جوردن 3 در سال جاری داشته است را نادیده بگیرید .

 

برای خرید کفش و کتونی اورجینال نایک اینجا را کلیک کنید.

 

لوگوی جامپ من در کفش بسکتبال نایک ( Jump man )

لوگوی "Jump man" متعلق به کمپانی نایک است، این کمپانی کفش های ورزشی و سایر لباس های ورزشی بسکتبال ی خود را را با نام تجاری Air Jordan روانه بازار می کند.

 

کفش بسکتبالی ایر جردن نایک

 

تاریخچه ایر جردن 3 ( Air Jordan 3  )

سومین کفش بسکتبالی است که مایکل جردن ( بسکتبالیست افسانه ای ) روی آن را امضا کرده است، و به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین کفش های بسکتبالی، تا به حال شناخته می‌شوند. خالق این کفش های افسانه ای در دنیای ورزش بسکتبال کسی نبود جز تینکر هتفیلد ( Tinker Hatfield ). نایک در سال 1988 بصورت رسمی از این نوع کتانی مخصوص بسکتبال رو نمایی کرد. آرم Jump man را به راحتی بر روی زبانه کتانی این مدل کفش بسکتبال می توانید ببینید.

 

رنگ آمیزی این مدل کفش الهام گرفته از رنگ های  University of North Carolina ) UNC )

رنگ های UNC:

UNC مخفف University of North Carolina دانشگاه کارولینای شمالی است. رنگ اصلی این دانشگاه رنگ آبی به نام کارولینا بلو ( Carolina Blue ) است، دلیل انتخاب این نوع رنگ احساس آرامش بیشتر و همچنین جلوه ی خاص بصری این رنگ است.

 تا همکاری اخیر آن در طراحی برجسته   ( FRAGMENT DESIGN ) این مدل کفش بسکتبالی. این کفش درطرح های مختلف ورنگ های جدید طراحی شده و قرار است این آخر هفته با ارائه رنگ رویال "Royal" ،به محصولات جدید کفش های بسکتبالی نایک اضافه شود.

 

کفش بسکتبال 2020 نایک ایر جردن

 

طراحی برجسته کفش بسکتبالی نایک ( FRAGMENT DESIGN )

هیروشی فوجی وارا ( Hiroshi Fujiwara ) طراح  ژاپنی این سبک از کفش های نایک می باشد که با همکاری تینکر هتفیلد ( Tinker Hatfield ) مدت هاست که با کمپانی نایک همکاری می کند.

تقریباً چهار ماه پس از راه اندازی اولیه آن در آسیا و اروپا ، این کفش با ترکیب برجسته خود قرار است به زودی به دست جامعه خاستار کفش های ورزشی برسد. درست برعکس، طیف رنگی سری کتونی بسکتبالی "Unite" که اوایل سال جاری برای All-Star Weekend عرضه شد. پاشنه ی کفش و پنجه ی کفش بسکتبالی سنگ فرش گونه و استفاده از لوگوی جردن در پاشنه ی کفش و همچنین در زبانه ی کفش،  زیبایی منحصر به فردی را به این کفش بسکتبال بخشیده است.

 

لوگوی یونیت ( Unite ) در کفش بسکتبال :

کمپینی که توسط مایکل جردن با هدف گردهم کردن یک نسل ایجاد شد.

 

خرید کفش بسکتبالی لبرون ایکس نایک ( Nike )

کفش بسکتبال

 خرید کفش بسکتبال نایک کی دی 

کفش بسکتبال

خرید کتانی بسکتبال نایک ایر جردن 

کفش بسکتبال

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید