کتونی جدید 2020 اسیکس| به آینده بر گردیمآسیکس ( ASICS ) این‌بار به دور از همکاری با کیکو کوستادینوف و جشن سالگرد خود، با الهام گرفتن از مربیان اوایل دهه ی 2000 میلادی که در میان اعضای باشگاه( IYKYK ( If you know, you know  بودند، و با کمک طراح بلغاری خود برای بازگشت به اینده، اسیکس UB1-S GEL-Kayano 14 را معرفی کرد.

 

جدید ترین کفش کتانی اسپرت اسیکس زنانه و مردانه اورجینال را در فروشگاه معتبر اینترنتی اورجینال پل ببینید

 

ویژگی، خصوصیات کفش اسپورت 2020 اسیکس مدل UB1-S GEL-Kayano 14

رویه ی مش این مدل کفش کتانی اسپرت آسیکس با استفاده از چرم مصنوع برای پوشش آن و همچنین زبانه ی کشی روی زبانه ی کفش، همگی در پی تحقق رسیدن به آینده ای است که در سال 2000 توسط هنرمندان آن دوره رسم شده بود که به نام رتروفیوچریسم ( Retro-Futurism ) شناخته می‌شود.

 

کتونی ورزشی قرمز اسیکس 2020 جدید

کفش کتونی اسپرت ascis ورزشی

 

رنگ بندی کفش و کتانی اسیکس

خوشبختانه این مدل کتونی اسیکس در دو نوع تم رنگی متفاوت در دسترس دوست داران برند آسیکس در جهان قرار خواهد گرفت، تم رنگی اول استفاده از رنگ نوک مدادی و سبز زیتونی کم رنگ ، و تمپلیت بعدی استفاده از رنگ منحصر به فرد آبی آسیکس بعلاوه قرمز کلاسیک است. هر دو پالت رنگی این مدل کتونی ها باعث هرچه زیباتر دیده شدن کفش آسیکس می‌شوند.

 

برای مشاهده ی جدیدترین و به روز ترین کفش و کتونی اسپرت اورجینال از بهترین برند ها اینجا را کلیک کنید

 

تکنولوژی بکار رفته در کتونی آسیکس ژل کایانو 14

این مدل کتونی آسیکس از سری مدل های ASICS SportStyle است، بالشتک های استفاده شده در لایه میانی زیره ی کفش تکنولوژی ® GELاست این تکنولوژی آزمایش شده در لابراتورهای ژاپنی باعث افزایش مقاومت و دوام کتانی همچنین تحمل شوک پذیری بالا در کفش می‌شود، در سوی دیگر تکنولوژی زیره ی این مدل کتانی ™TRUSSTI است، این تکنولوژی از پای شما دربرابر پیچ خوردگی و تغییرات ناگهانی محافظت می‌نماید. ورزشکاران حرفه ای اگر به دنبال کفش یا کتونی مناسب برای دویدن و تمرینات هوازی یا بدنسازی هستند قطعا این مدل کتونی اسیکس با توجه به تکنولوژی های بکار رفته در آن می‌تواند به آن ها یاری رسان باشد.

 

تکنولوژی به کار رفته در جدیدترین کفش اسیکس 2020

زیره ی کفش آسیکس با تکنولوژی gel و trussti

 

 تاریخ رسمی انتشار کفش 2020 آسیکس 

کتانی 2020 اسیکس مدل UB1-S GEL-Kayano 14 قرار است در تاریخ 7 اذرماه سال 99 ( November 27th )  به دوستاران این مدل کتونی آسیکس در سراسر جهان ارائه شود.

 

کد کفش : 1201A189.020

بالشتک کتونی اسیکس GEL-Kayano-14

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید