کفش آدیداس استن اسمیت S82253 از پرفروش ترین های تاریخ است. زیبایی و ظرافت این کتانی استثنایی است.

اورجینال پَل امروز قرار است برای شما این کفش جذاب را بررسی کند و شما را با داستان آن بیشتر آشنا کند.

 

کفش پیاده روی را فقط اورجینال انتخاب کنید!

کتانی ادیداس استن اسمیت را بیشتر بشناسیم

 

کفش آدیداس استن اسمیت S82253 را حتما همه دیده‌ایم و نام آن را شنیده‌ایم. طبق آمار آدیداس (Adidas)، این شرکت تا کنون بیشتر از 40 میلیون جفت از این مدل کتونی اسپرت در سراسر جهان به فروش رسانده است. استن اسمیت در دسته کتونی‌های تنیس آدیداس قرار می‌گیرد. مدل کلاسیک آن، جنس رویه چرمی سفید با سه ردیف پانچ پشت سر هم دارد که به نوعی امضای استن اسمیت به شمار می‌رود. کتانی استن اسمیت در سایزهای ۳۶ تا ۴۴ تولید می‌شود. بندهای این مدل مانند اکثر مدل‌های کلاسیک ادیداس ساده و سفید هستند و دقیقا در همان قسمتی که کفش‌های مدل‌های مشابه آدیداس، سه خط رنگی دارند، این کتانی ورزشی اسپرت، سه ردیف پانچ دارد تا از طریق این سوراخ‌ها، پاها در زمان پوشیدن کتانی، تنفس کنند و عرق نکنند.

 

 کفش آدیداس سفید و سبز روی زمین سیمانی

 

کفش آدیداس استن اسمیت S82253، در ابتدای معرفی در دهه ۷۰ میلادی به دلیل مینیمال و ساده بودن، چندان مورد استقبال مشتریان آدیداس (Adidas) قرارنگرفته بود. تا آنجا که در شرف حذف شدن از مدل‌های تولیدی آدیداس آن روزها قرار داشت. اما با گذشت زمان و همینطور انتخاب‌ شدن توسط سلبریتی‌های آن روزها، به شدت محبوب شد و به یک افسانه در کتانی‌های آدیداس تبدیل شد. به طوریکه نه تنها در کاربری اصلی خودش -تنیس- بلکه برای فعالیت‌های روزانه و عمومی هم استفاده می‌شد و البته هنوز هم می‌شود.

جنس کفش آدیداس استن اسمیت S82253، لاستیک است و در قسمت میانی آن، از سیستم ارتولایت (Ortholite) استفاده شده است.

 

زیره کفش ادیداس سبز و سفید

 

 

معمولا بر روی زبانه این مدل کتونی ادیداس، تصویر استن اسمیت (Stan Smith) را هم به رنگ سبز می‌توانید ببینید. دقیقا همان رنگی که اصلی‌ترین رنگ تولید این کفش هم به شمار می‌رود. این عکس یکی از نشانه‌های آن است که کفش ادیداس اصل (اورجینال) را خریداری کرده‌اید. البته همانطور که گفتیم، رنگ غالب کتانی، سفید است و رنگ بندی را در قسمت پشتی کفش می‌توانید ببینید. ازدیگر راه‌های تشخیص کفش ادیداس اصل یا اورجینال از کپی یا های کپی توجه به پشت کفش است جایی که آرم ادیداس به رنگ سبز به همراه نام برند حک شده است.

 

داخل کفش آدیداس سفید

 

 

ست کردن کفش آدیداس استن اسمیت S82253  با لباس‌های مختلف زنانه و مردانه، کار بسیار ساده‌ای است و این امر به دلیل رنگ سفید و ظاهر مینیمال این کتونی اسپرت است. نمونه‌هایی از ست کردن این مدل کتانی برند اورجینال با انواع لباس‌ها را می‌توانید در اینجا ببینید.

کتونی ادیداس پوشیده شده توسط زن با پیراهن ابی در کوچه

 

 

خرید کفش آدیداس استن اسمیت S82253

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید