کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶


کمپانی نایک تلفیقی از خلاقیت و تکنولوژی

نایک برای پوشاک ورزشی خلاقانه و خاص خود شناخته شده است. این برند، همواره در کتانی‌های اورجینال و لباس‌های ورزشی خود از مواد اولیه باکیفیت بالا و درجه‌1 استفاده می‌کند. کتونی نایک ام دی رانر 2 403 807316 مربوط به کالکشن بهار و تابستان 2016 بوده و بسیار مناسب استفاده طولانی مدت در طول روز است.

 


بررسی کفش نایک ام دی رانر 4032 807316 

 

رویه کفش:

رویه این کتونی اسپرت اورجینال از ترکیب متریال‌های جیر و الیاف مصنوعی تشکیل شده است که در عین خنکی و راحتی، از پا به خوبی محافظت می‌کنند. پارچه مشبکی که در رویه کفش نایک ام دی رانر  4032 807316  مشاهده می‌کنید، دارای خاصیت عبور هوا می‌باشد. عبور هوا باعث می‌شود که پا در اثر زیاد ماندن در این کفش ورزشی مردانه و زنانه، عرق نکند و در اثر آن به بیماری‌های مختلف پوستی دچار نگردد. علاوه بر این، متریال‌های به کار رفته در قسمت‌های داخلی رویه کتانی هم دارای خاصیت جذب رطوبت هستند. به این معنا که با تعریق احتمالی پا در کتانی مخصوص ورزش، رطوبت آن توسط این متریال‌ها جذب می‌شود.کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶

زیره کفش:

یکی از نقاط قوت این کتونی اورجینال نایک، زیره نرم و بسیار راحت ۲٫۵ سانتی متری آن است. زیره داخلی کفش اورجینال نایک به قدری نرم  و قابل انعطاف است که پا کاملا راحت و سبک قدم برمی‌دارد. همین عامل موجب می‌شود بعد از یک پیاده‌روی طولانی، پاهای شما با هر قدم وزنه‌های ۱ کیلویی را از روی زمین بلند نکرده و خسته نشده باشند. چون وزن کتانی ام دی رانر ۲، فقط حدود ۳۵۰ گرم است.

 

کتونی اورجینال نایک

 

زیره این کتونی اسپرت از جنس متریال ایوا (EVA) است. متریالی که در مقاله مربوط به ایوا کامل درباره آن توضیح داده‌ایم. متریال نرمی که در قسمت داخلی و پشت برخی کتانی‌های برند مانند کفش نایک ام دی رانر 4032 807316 می‌بینید، برای راحتی بیشتر کتونی فوق حرفه‌ای و فیت بودن پا در کفش می‌باشد. این قسمت هم یکی از معیارهای یک کتانی پیاده‌روی راحت به شمار می‌رود.

کفش نایک ام دی رانر ۲ ۴۰۳ ۸۰۷۳۱۶

 

ما خرید کفش نایک اورجینال را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌‎کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و …

 

خرید کفش نایک ام دی رانر 4032 807316

 

فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید