نیوبالانس، کفش مدل الیت ادیشن پینبال ML999PB خود را با الگوبرداری از ترکیب رنگ جذاب بازی پین بال طراحی کرده است.

با اورجینال پَل همراه باشید تا این کتانی فوق‌العاده را با هم بررسی کنیم و با ویژگی های آن بیشتر آشنا شویم.


 اگر به یاد داشته باشید در کامپیوترهای نسل قدیم، یک بازی به نام پین بال (pinball) وجود داشت که با  کنترل دو اهرم، باید سعی در نگه‌داشتن توپ در زمین پین بال می‌کردیم! این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ماشینی دهه 90 میلادی و یکی از پرطرفدار‌ترین‌ها در بین بازی‌های مجازی سال‌های بعد بوده است. اگر حتی صفحه این بازی را دیده باشید، ظاهر کتونی اورجینال جدید برند نیوبالانس برایتان آشنا خواهد بود. نیوبالانس، کفش مدل الیت ادیشن پینبال ML999PB خود را با الگوبرداری از ترکیب رنگ جذاب بازی پین بال طراحی کرده است. اگر طرفدار این بازی باشید یا نه، احتمالا این کتانی با رنگ‌های جذاب و در عین حال شیک را می‌پسندید.

جعبه بازی پینبال کازینو

بررسی ویژگی های اصلی کفش نیوبالانس New balance ML999PB

 

کفش‌های مخصوص دویدن سبک و انعطاف پذیرند و بر این اساس ساخته شده‌اند که هنگام گام برداشتن روی سطوح سخت، فشار ناشی از ضربه وارد بر پا را کاهش دهند و یا اینکه پاها را نسبتاً ثابت نگه دارند. به عبارت دیگر چرخش‌های پا را کنترل کنند. لایه بیرونی این کفشها، برای مواجهه با انقباض کامل پا و ثابت نگه داشتن و مراقبت از پا و حفاظت کف پا تقویت شده‌اند.

تمام هدف  New Balance PINBALL PACK 999 ( نیوبالانس پینبال پک 999 ) این است که بتواند به مناسب‌ترین حالت ممکن به شما کمک کند تا در زمان ورزش، احساس راحتی بیشتری داشته باشید. به همین دلیل طراحی کفش می‌تواند در انتخاب شما تاثیر به سزایی داشته باشد. کتانی مخصوص دویدن معمولا رویه‌ای کوتاه دارد که در آن‌ پاشنه‌ی پا، قابلیت آزادی حرکتی بیشتری خواهد داشت. همچنین پنجه این کتونی‌ها باید کمی پهن‌تر از کفش‌های معمولی باشد تا با در اختیار قرار‌دادن فضای کافی برای پنجه‌ی پا، از مشکلاتی نظیر فشار به انگشتان پا جلوگیری کند.

زیره کفش: بی‌شک یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب کفش‌های ورزشی، وزن آن‌ها است. این مسئله در کفش‌های مخصوص دو، اهمیت بیشتری دارد. کتانی مناسب دویدن معمولا باید وزنی بسیار سبک داشته باشد تا قدم زدن یا دویدن را برای شما راحت‌تر کند. با توجه به اهمیت این موضوع در ساخت بیشتر این کفش‌ها از موادی استفاده می‌شود که سبک باشند. در کتونی‌های ورزشی  New Balance PINBALL PACK 999 ( نیوبالانس پینبال پک 999 ) لایه‌ میانی کفش با استفاده از تکنولوژی C-CAP ساخته شده است. این نوع لایه میانی از مواد انعطاف پذیر (EVA) ساخته شده است که علاوه بر نرمی و راحتی، بسیار سبک می باشد. در برخی قسمت‌های لایه ی میانی، ازفناوری Abzorb استفاده شده است. این فناوری، تکنولوژی انحصاری نیوبالانس (New Balance) است. این نوع زیره محصول یک همکاری مشترک بین برند New Balance و شرکت لاستیک‌سازی Dupont ( شرکت آمریکایی تولیدکننده مواد شیمیایی ) می­باشد. فوم‌های Abzorb همانند فوم‌های EVA بسیار سبک و راحت می­‌باشد. ولی دوام و ماندگاری آن از EVA بسیار بیشتر است. زیرا فوم‌های EVA بعد از مدتی استفاده مداوم، نرمی و حالت خود را از دست می­‌دهند و مانند روز اول نرم و راحت نیستند. این ویژگی کتونی‌های اورجینال نیوبالانس باعث افزایش مقاومت و ماندگاری این کفش‌ها می‌شود. بنابراین شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی تا مدت ها از این کفش حرفه‌ای استفاده کنید.

زیره کفش نیوبالانس مشکی و زرد

 

رویه کفش: یکی دیگر از نکات بسیار مهم برای انتخاب کفش مناسب دویدن، قابلیت تنفس در آن است. با توجه به این که در زمان فعالیت‌های ورزشی سوخت و ساز بدن و میزان گردش خون زیاد می‌شود، میزان دما در پا بالا خواهد رفت. به همین دلیل یکی از نکات بسیار مهم برای انتخاب کتانی مناسب برای ورزش قابلیت تنفس در آن خواهد بود. تنفس خوب کتونی با گردش هوای بیشتر در بخش داخلی، علاوه بر تعرق کمتر پا، به خنک ماندن سطح پوست کمک زیادی خواهد کرد. در کفش ورزشی اورجینال  New Balance PINBALL PACK 999( نیوبالانس پینبال پک 999 ) از رویه مش و چرم جیر استفاده شده است. رویه مش بسیار تنفس‌پذیر می‌باشد زیرا منافذ موجود بین الیاف باعث گردش هوای بیشتر در بخش داخلی کتانی اورجینال خواهد شد. رویه چرم جیر هم علاوه بر اینکه میزان دوام کفش را زیاد می‌کند، چون یک رویه پارچه‌ای می‌باشد، گردش هوا در کفش‌هایی که رویه‌ پارچه‌ای دارند معمولا بیشتر از سایر کفش‌ها است. چرا که منافذ موجود بین الیاف باعث گردش هوای بیشتر در بخش داخلی خواهد شد.

کفش نیوبالانس مشکی و زرد از بالا

 

شاید بتوان ادعا کرد که بعد از وزن، مهم‌ترین ویژگی در کفش دویدن قابلیت انعطاف‌پذیری است. میزان انعطاف‌پذیری در کفش‌های دو نسبت به سایر کفش‌ها اهمیت بیشتری دارد. درواقع حرکاتی نظیر خم شدن پنجه‌ی پا، باعث وارد آمدن فشار بیشتری در این ناحیه از کتانی شما خواهد شد. این کفش ورزشی اورجینال انعطاف‌پذیری مناسبی دارد بنابراین از ایجاد دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساق در هنگام ورزش جلوگیری می کند.

 

خرید کفش مدل الیت ادیشن پینبال ML999PB

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید