یک الگو‌برداری استثنایی از مدل‌های محبوب و کلاسیک دهه‌ی 90‌ آدیداس، البته با چاشنی رنگ‌های زنده و جوان پسند 

با ما باشید تا در این مطلب بسیار جذاب کتانی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912 را بررسی کنیم.


 زنده کردن یک نوستالژی

کتانی رویایی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912، یک الگو‌برداری مدرن از مدل‌های کلاسیک دهه 90‌ ادیداس است که با رنگ‌های زنده و جوان پسند به روز شده است.

از تغییرات این مدل نسبت به مدل کلاسیک سال 1993 آدیداس، می‌توان به اضافه کردن 3 نوار جیر رنگی کنار این کتونی اسپرت و به روز کردن رنگ‌های کفش نام برد. رنگ‌های جدید این کتونی اورجینال همانطور که در عکس هم مشاهده می‌کنید: سبزآبی، یاسی و آبی کاربنی است. این کتانی مخصوص ورزش، که به عنوان کفشی اسپرت و مناسب زنان و مردان معرفی شده است، انقدر راحت است که بعضی افراد راه رفتن با آن را به راه رفتن روی ابرها تشبیه کرده‌اند. به طوریکه آن را بهترین کتانی دسته اکویپمنت‌های تولید شده توسط ادیداس می‌دانند.

 

بررسی کفش ادیداس اکویپمنت 93 S78912

 

  • رویه کتونی:

رویه کتانی اکویپمنت ساپورت 93 S78912، ترکیبی از متریال‌های چرم مصنوعی، جیر و پارچه مشبک مش (Mesh) است. متریال مش در رویه کتانی برند مردانه و زنانه، موجب تهویه مناسب و جلوگیری از عرق کردن پا در فصول گرم می‌شود. با این کتانی حرفه‌ای می‌توانید ساعت‌ها بدون تعریق و بو گرفتن پا قدم بزنید.

 

کفش آدیداس سبز ابی از بغل

 

 

 

  • لایه میانی:

زیره داخلی این کتونی اورجینال آدیداس، از متریال ایوا (EVA) که یک متریال پلیمری بسیار سبک و بادوام است، ساخته شده است که کفش اسپرت ورزشی را قابل انعطاف و بازگشت‌پذیر می‌کند. این ماده بسیار نرم بوده و از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است. همچنین میزان زیادی از ضربات وارده از سمت زمین را به خود جذب می‌کند از طرفی ایوا (EVA) عایق حرارتی مناسبی بوده که این امر موجب می‌شود این کفش کتونی خاص، برای اکثر فصول مناسب باشد.

کتانی ادیداس سبز و آبی از بغل

 

 

  • زیره کفش:

زیره خارجی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912  از جنس رابر که متریالی نرم و قابل‌انعطاف است و حالت پاک‌کنی دارد، تشکیل شده است. همچنین این لایه از مقاومتی خوبی برخوردار بوده که موجب افزایش طول عمر کفش برند اورجینال میشود.

 

علاوه بر ویژگی منحصر به فرد این محصول، لایه نرم و قابل ارتجاع از جنس ترموپلاستیک (thermoplastic) در لایه میانی این کفش آدیداس است. ترموپلاستیک (thermoplastic) موجب شده کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912 کفشی مناسب برای دویدن شود.

زیره کفش آدیداس

 

 

جیر و چرم مصنوعی، دو متریال مقاوم و محکم هستند که اغلب برای کناره‌های کتانی اورجینال مردانه و برای محافظت از پا در برابر ضربات خارجی به کار گرفته می‌شوند. در کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93، هم در کناره‌ها، جلو و پشت کفش می‌توانید متریال جیر و چرم مصنوعی را ببینید که با زیرسازی مقاوم، به خوبی از پا مراقبت می‌کنند. 

 

ما خرید کفش آدیداس را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک و......

 

خرید کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S78912

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید