اگر عاشق پیاده روی های طولانی و مداوم هستید این مطلب را از دست ندهید، ما برای شما یک پیشنهاد عالی داریم

با ما همراه باشید تا کتانی نیوبالانس الیت ادیشن ML999OBB را با هم بررسی کنیم و دلیل محبوبیتش را بیابیم.


 برند نیوبالانس (NEW BALANCE) یکی از تولید کنندگان بزرگ پوشاک اورجینال ورزشی و همچنین کتانی و کفش ورزشی اسپرت در آمریکا است. این شرکت در سال ۱۹۰۶ تاسیس شده است و امروز تولیدات خود را در چندین کشور مختلف تولید و به سرتاسر دنیا ارسال می‌کند. کتونی نیوبالانس الیت ML999OBB در حالیکه هم مناسب مردان و هم مناسب زنان است، یکی از مدل‌های محبوب برند نیوبالانس (NEW BALANCE) به شمار می‌رود. این کتونی اورجینال مردانه و زنانه به معنای واقعی مناسب همه موقعیت هاست. اگر ورزشکار هستید، اگر مجبورید پیاده‌روی زیادی داشته باشید یا اگر در طول روز، مدت طولانی کفش به پا دارید، در همه این حالات یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما کتونی اورجینال  مدل ELITE ML999 برند نیوبالانس (NEW BALANCE) است. در ادامه مطلب، بعضی ویژگی‌های این کتانی برند اورجینال که موجب محبوبیت آن شده است را ذکر می‌کنیم.

 

ویژگی های کلیدی کتانی نیوبالانس الیت ML999OBB

  • رویه کفش:

رویه کتانی نیوبالانس الیت ML999OBB از جنس جیر در ترکیب با متریال مش است. جیر در ساخت کفش اسپرت ورزشی، متریالی است بادوام و در عین حال برای حرکات پا در آن، بسیار راحت است. حس اسارتی که با پوشیدن بعضی کفش‌ها تجربه می‌کنید را به هیچ عنوان در این کتونی اسپرت ورزشی نخواهید داشت. از طرف دیگر، مش متریالی است با قابلیت عبور هوا برای جلوگیری از تعریق و ایجاد حساسیت در پا که در قسمت روی پا، از آن استفاده شده است. همچنین مش با ایجاد محیطی خشک در داخل این کتونی راحتی اسپرت، مانع از تعریق بیش از اندازه پا در پیاده روی‌های طولانی مدت می‌شود.

 

کفش نیوبالانس سبزابی جفت شده

 

 

  • لایه میانی:

زیره کفش نیو بالانس الیت ML999OBB از جنس متریال نرم رابر (RUBBER) است که سطحی کاملا نرم و سبک را برای پیاده‌روی های طولانی فراهم می‌کند. همچنین در داخل زیره کفش مخصوص پیاده‌روی، بالشتک‌های هوا کار گذاشته شده است تا هرگونه فشاری از جانب زمین را خنثی کند و این فشار به پاها منتقل نگردد. این مجموعه باعث می‌شود در زمان پیاده‌روی، سنگینی کفش و سختی آن ایجاد خستگی نکند. همچنین در این لایه از فناوری ابزورب (® ABZORB) نیز استفاده شده است.  

فناوری ابزورب (® ABZORB) به راحتی بیشتر پای شما در هنگام پیاده‌‌روی و یا دویدن کمک بسیاری کرده و احساس خوشایندی را برای شما به همراه دارد.

 

 

 

  • زیره کفش:

زیره کتونی اورجینال نیوبالانس الیت ML999OBB را لاستیک فشرده تشکیل داده است، این لایه از مقاومت خوبی برخوردار بوده و موجب افزایش طول عمر کتونی اسپرت حرفه‌ای، شما می‌شود از طرفی این لایه نیز میزان قابل توجهی از فشارهای وارده از سمت زمین را به خود جذب می‌کند.

 

کفش نیوبالانس سبر آبی سورمه ای

 

 

ما خرید این کتونی برند اورجینال را، فقط از فروشگاه‌های معتبرو دارای اصالت توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید.

 

فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، ریبوک و ...

 

خرید کتانی نیوبالانس الیت ML999OBB

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید