آدیداس اکوپمنت ساپورت


مرور آرشیو قدیمی کتانی ها و بازتولید آنها با فناوری های جدید از عادات قدیمی و بسیار عالی آدیداس است.

در بررسی تاریخ کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت و نحوه‌ی بازتولید آن با اورجینال پَل همراه باشید.


این کفش اورجینال ورزشی اولین بار در سال 1993 تولید شده است. آدیداس برای تولید نسخه‌های جدید این کتونی اسپرت حرفه‌ای، متریال‌های ساخت رویه و زیره را با وفادار بودن به دیزاین اصلی تغییر داده است. شما میتوانید برای دیدن مدلهای کفش‌های ادیداس اکویپمنت ساپورت کلیک کنید.

 

بررسی ویژگی های اصلی کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150 | اورجینال پَل

 

  • رویه کفش:

کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150 دارای رویه ساخته شده از متریال مش در ترکیب با چرم است. منافذ عبور هوا برای جلوگیری از عرق کردن پاها در اثر استفاده طولانی مدت از کتانی ورزشی تعبیه شده است. مش در اصل با ایجاد محیطی خشک و خنک در داخل کتونی اسپرت شما از تعریق بیش از انداره و رشد قارچ در آن جلوگیری می‌کند.

رویه کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150 و کناره‌های آن، نوارهای چرمی قرار دارد. این نوارها وظیفه حفظ فرم اصلی کتانی ورزشی اورجینال را به عهده دارند. همان‌طور که گفتیم نیمی از متریال رویه کفش اورجینال آدیداس از چرم طبیعی و نیم دیگر از مش دارای منافذ تشکیل شده است. ترکیب این دو متریال، کتانی را برای زمستان و تابستان مناسب می‌کند.

از جمله تغییرات مهم این کفش ورزشی برند استفاده از زبانه بوریتو (Burrito) است، این زبانه به بهتر دربر‌گرفتن پا توسط کفش کمک می‌کند. زبانه بوریتو (Burrito) بسیار نرم بوده و از ایجاد زخم در پا جلوگیری کرده، همچنین باعث تسلط بیشتر شما درهنگام دویدن می‌شود.

کفش آدیداس سفید پوشید شده

 

 

  • لایه میانی:

کفش کتونی آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150 در لایه میانی خود از ماده پلیمری ایوا (EVA) بهره می‌برد. این ماده با داشتن خاصیت جذب کنندگی بالا، میزان زیادی از فشار‌های وارده از سمت زمین را به خود جذب می‌کند از طرفی این لایه عایق حرارتی مناسبی نیز می‌باشد که به موجب آن این کتونی اسپرت اورجینال برای اکثر فصول سال مناسب می‌باشد. همچنین بالشتک‌های هوا در داخل زیره کفش اورجینال آدیداس، به ساده‌تر شدن پیاده‌روی های طولانی با این کتونی مخصوص پیاده‌روی بسیار کمک می‌کند. علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد این محصول، لایه نرم و قابل ارتجاع از جنس ترموپلاستیک (thermoplastic) در لایه داخلی کفش ورزشی اورجینال است ترموپلاستیک (thermoplastic) موجب شده کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت S32150 93 کفشی مناسب برای دویدن شود.

کفش آدیداس سفید از بغل در پا

 

 

  • زیره کفش:

ادیداس در زیره این کفش مخصوص دویدن از پلاستیک فشرده استفاده کرده است این ماده دارای مقاومت بالایی بوده و به سادگی دچار خرابی و از بین‌ رفتگی نمیشود از طرفی آدیداس با قرار دادن برآمدگی هایی در زیره کفش مردانه اورجینال مانع از لیز خوردن آن در سطوح مختلف میشود.

ما خرید کفش آدیداس اورجینال را فقط از فروشگاه‌های معتبر و دارای کتونی اسپرت اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید.

فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال.

 

خرید کفش آدیداس اکویپمنت ساپورت 93 S32150

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید