کتونی نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB با طراحی مینیمال و تک رنگ، یکی از انتخاب‌های افراد سخت‌پسند برای فصل‌های نیمه سرد بهار و پاییز است.

امروز قرار است که این کتونی استثنایی و بسیار شیک را باهم بررسی کنیم.


 این کتونی اسپرت مردانه، همان مدل محبوب نیوبالانس MT580 است اما با طراحی مدرن تر و به روزتر!

مدل قدیمی‌تر، کفش رانینگ کلاسیک و محبوبی بود که در مدل جدید، ویژگی‌های خوب خود را حفظ کرده است. با این تغییرات، کتانی قدیمی و کلاسیک، به یک کتانی اسپرت و ورزشی تبدیل شده است. 

 

سایز بندی 

سایزبندی‌های کتونی ReEngineered MRT580TB، ویژه آقایان است. به همین خاطر به خانم‌ها توصیه می‌شود برای انتخاب سایز، ۱ تا ۱٫۵ سایز کوچک‌تر را برای خود انتخاب کنند. سایز عرضی کتانی اسپرت ورزشی، در محدوده نرمال برای آقایان و خانم ها قرار می‌گیرد و  سایز D و M را دارد.

 

 

بررسی کفش کتونی ReEngineered MRT580TB

 

  • رویه کفش:

رویه کتونی نیو بالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB از ترکیب متریال‌های مش و الیاف مصنوعی ساخته شده است. متریال مش، همانطور که در این مقاله هم به تفصیل توضیح داده‌ایم، به علت دارا بودن منافذ ریز، عبور هوا را ممکن می‌سازد. این قابلیت باعث می‌شود پا در داخل کتانی برند اورجینال عرق نکند و ایجاد بیماری نکند.

رویه این کفش اورجینال فقط‌ دارای رنگ مشکی با بندهایی از ترکیب رنگ‌های طوسی و سیاه است. جنس زیره بیرونی کفش نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB همینطور، از متریال رابر است. اما آن چیزی که در مورد این کتونی اسپرت اورجینال مردانه بسیار خاص است، طرح مرمری زیره بیرونی کفش است که جلوه متفاوت و اسپرتی را به آن داده است. طرح مرمر زیره، به طرز هنرمندانه‌ای از ترکیب رنگ‌های سفید و سیاه ساخته شده است که با سیاهی یکدست رویه کتانی ورزشی، تضاد زیبایی دارد.

کتانی نیو بالانس سفید مشکی از بغل با پس زمینه سفید

 

 

  • لایه میانی و زیره کفش:

در زیره این کتانی اورجینال، از تکنولوژی رولایت (® REVlite) کمک گرفته شده است که در عین مقاوم بودن، سبکی دل­پذیری به این کتونی نیوبالانس اورجینال بخشیده است. این سبکی به قدری است که ۳۰ درصد از وزن کفش نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB، نسبت به متریال‌های مشابه با همین مقدار کارایی کاهش پیدا کرده است. از طرفی استفاده از این تکنولوژی با توجه به ضربه گیری خوبی که دارد موجب کاهش فشار‌های وارده به پا در پیاده روی می‌شود و شما می‌توانید با خیالی آسوده به پیاده روی‌های طولانی مدت رفته و یا با این کتونی مخصوص پیاده‌روی به انجام فعالیت‌های ورزشی بپردازید.

 

زیره بیرونی کفش نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB از جنس لاستیک فشرده می‌باشد این لاستیک از مقاومت خوبی برخوردار بوده و مانع از ساییدگی بیش از اندازه کتونی برند اورجینال شما در پیاده‌روی می‌شود.

 

کفش نیوبالانس مشکی و سفید بک گراند سفید

 

 

ما خرید کفش اورجینال نیوبالانس را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اسپورت اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید.

 

خرید کتونی نیوبالانس ری‌ اینجینیرد MRT580TB

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید