کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 آخرین سری تولید شده از کفش‌های اورجینال آدیداس ماراتون تی آر است.

با ما باشید تا این کفش افسانه ای را بررسی کنیم و با تاریخچه و دلیل ساخت آن آشنا شویم.


تاریخچه کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 | اورجینال پَل

کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 آخرین سری تولید شده از کفش‌های اورجینال آدیداس ماراتون تی آر است. کتونی‌های اسپرت ماراتون آدیداس، برای مسابقات دو در اواخر سال 1979 توسط بنیان گذار این شرکت آدی دسلر (Adi Dassler) طراحی شد وبه عنوان یکی از بهترین کتونی‌های ورزشی زمان خود در آن سال‌ها مورد توجه قرار گرفت. این کفش اورجینال برند، زمانی پا به عرصه ورزش نهاد که این برند در حال مشهور شدن در دنیای دو از بوستون تا برلین بود. تولید دوباره این کفش‌های اسپرت و اورجینال از روی آرشیو‌های قبلی در سال 2017 موجب تحسین بسیاری برای طراحی مجدد این کفش‌های کلاسیک گردید.

 

بررسی کفش

استایل زیبا، راحت و ظریف کفش اورجینال آدیداس ماراتون تی آر B27876 با توجه به تعداد بالای خریداران ستودنی است. زیرا بسیارخوش پا و سبک و با قابلیت تنفس‌بالا می‌باشد. این کتونی برند با توجه به تنوع رنگ خود می‌تواند با هر استایلی از لباس‌ها مطابقت پیدا کند.

کفش آدیداس زرد و آبی روی صفحه لوگو ادیداس

 

 

 

  • رویه کفش

در ساخت رویه کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 از چرم مصنوعی، مش و پوششی از جنس چرم جیرهمراه ۳ نوار باریک متالیک در کناره‌های آن استفاده شده است. پوشش مش بر رویه این کفش ورزشی اورجینال مردانه باعث ایجاد فضای راحت داخل کفش برای پای شما شده وعلاوه بر آن دوام و ماندگاری کفش راحتی را افزیش می‌دهد. از مواد استفاده شده در ساخت کفش جدید ادیداس می‌توان به پارچه‌های پلی استر اشاره کرد که برای جلوگیری از چسبیدن پا به کفش است.

 

 

 

  • زیره میانی و کف کفش

زیره این کتونی اسپرت اورجینال نیز از لاستیک بسیار سخت و بادوام است که باعث استواری و مستحکم بودن آن شده و از سرخوردن بر روی سطوح لیز جلوگیری می‌کند. این زیره از نوع َADIWEAR است که باعث افزایش طول عمر آن می‌شود. در این کتونی اسپرت از کفی ارتولایت (Ortholite) استفاده شده که سبب بهبود عملکرد و راحتی بیشتر پا شده ومانع از رسیدن رطوبت کف پا به زیره کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 می‌شود وهمانند یک پد کوچک زیر کف پا عمل می‌کند. لایه میانی کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 از نوع ایوا (EVA) است که باعث سبکی این کفش اسپرت اورجینال می‌گردد. در قسمت پاشنه کفش از تکنولوژی ادیپ رن (Adiprene) برای ایجاد نرمی بیشتر استفاده گردیده که باعث کاهش خستگی ناشی از دویدن و تمرینات طولانی است و همچنین از پا و مفاصل در برابر ضربه محافظت می‌کند.

کفش ادیداس ابی و زرد جفت شده روی برچسب ارم آدیداس

 

 آرم کلاسیک آدیداس را در دو قسمت زبانه و پشت کفش اورجینال آدیداس ماراتون تی آر B27876 داریم. از دیگر ویژگی‌های کفش برند ادیداس مردانه می‌توان به استفاده از سیستم کفش‌های Ghillie در تولید بندهای کفش اشاره کرد. این گونه بندها برای بستن و باز کردن گره‌های محکم استفاده می‌شود و طراحی ویژه کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 نشان دهنده مرغوبیت مواد اولیه‌ای است که باعث سبکی فوق العاده آن شده. این کتونی اسپرت مردانه را در زمره یکی از بهترین کفش‌های برندی که آدیداس ارائه کرده قرار داده است وتنها اشکال بزرگ این نوع کفش‌ها در این می‌باشد که منحصرا برای سایز پای مردان تولید شده است.

 

 

در پایان...

کفش آدیداس ماراتون تی آر B27876 پس از تولید دوباره همانند زمانی که برای اولین بار تولید شد با توجه به شایستگی خود با استقبال طرفداران مواجه گردید. کفش‌هایی با همان سبک و ویژگی‌های مدل قدیمی اثبات کننده مقاومت و ایستادگی این کفش‌ها در برابر گذر زمان می‌باشد. درکل راحتی و کیفیت بالا‌ی این کفش‌های اورجینال، آن را به یک انتخاب عالی برای هر فرد تبدیل می‌کند.

 

ما خرید کتانی آدیداس را، فقط از فروشگاه‌های معتبرو دارای کتانی اورجینال توصیه می کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. فروشگاه اورجینال پَل محلی است برای خرید کتانی اورجینال آدیداس، نیوبالانس، نایک، اسیکس، ریبوک .

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید