مدرنیته و نوستالژی را در کنار هم تجربه کنید، البته به لطف نوآوری و خلاقیت کمپانی آدیداس در صنعت کفش

آدیداس میکروپیسر در خدمت شماست! با ما همراه باشید تا این کفش شگفت انگیز را بررسی کنیم.


بررسی کتانی ادیداس میکروپیسر EE3625

 کفش آدیداس میکروپیسر EE3625 XR1 یکی از کفش‌های برندی است که با طراحی جذاب و زیبا و بهره‌مندی از فناوری‌های به‌روز بازار به راحتی جای خود را بین نسل جدید طرفداران ادیداس باز کرده است. عده زیادی از منتقدین و حتی طرفداران این کمپانی بزرگ و معروف به این نکته اشاره کرده‌اند که این کتونی اسپرت روحی تازه را در خط تولید آدیداس دمیده است.

  

بررسی کفش

با بررسی کفش اورجینال اسپرت می‌توان نشانه‌هایی از یک کتونی برند تمام عیار را در این کفش مشاهده کرد. قبل از هر چیزی با رویه کفش برند آدیداس شروع می‌کنیم جایی که معرف این کتونی اسپرت است. این کفش اسپرت مردانه و زنانه، از رویه‌ای از جنس چرم و جیر بهره می‌برد. رویه به‌کار رفته در این کتونی اورجینال یکی از منعطف‌ترین رویه‌های موجود در بین کفش‌های تولید شده توسط آدیداس و سایر کمپانی‌های بزرگ می‌باشد. چرم علاوه بر انعطاف‌پذیری بالا یکی از مقاوم‌ترین موادی است که می‌توان در رویه کفش آدیداس میکروپیسر از آن استفاده کرد این ماده به خوبی از وارد شدن فشار و ضربه ناگهانی به رویه پا جلوگیری می‌کند. نکته جالب در رابطه با این رویه عبور خوب هوا به داخل این کفش ورزشی برند می‌باشد که موجب ایجاد محیطی خشک و خنک در رویه کفش شده و مانع از تعریق بیش از اندازه پا در پیاده‌روی‌های طولانی مدت می‌شود. استفاده از جیر در قسمت جلو و پنجه کفش با توجه به خصوصیات جیر یکی از اتفاق‌های خوب در این کتونی اسپرت مخصوص ‌روی است چرا که این ماده ضربه‌گیر خوبی بوده و به خوبی از انگشتان پا مراقبت می‌کند. اما یکی از نکاتی که توجه ما را به خود جلب کرد استفاده از یک گام شمار کوچک در رویه این کتونی اسپرت مخصوص دویدن است. این گام شمار به شما کمک می‌کند تا به راحتی تعداد قدم‌هایی را که در حین پیاده‌روی برمی‌دارید را شمرده و درپایان پیاده‌روی از آن اگاه شوید.

 

کفش آدیداس سیاه و سفید ساعت دار

 

 

لایه میانی متفاوت و جذاب

آدیداس جدای از پیشرفت در طراحی این نسل از کفش‌های میکروپیسر با استفاده از فناوری‌های پیشرفته در قسمت‌های داخلی کفش به راحتی کفش افزوده است. درلایه میانی این کتونی ورزشی از تکنولوژی بوست (BOOST) استفاده شده است. این فناوری با ذخیره سازی انرژی در هنگام قدم برداشتن و آزاد سازی به موقع آن علاوه بر افزایش راحتی کفش موجب می‌شود میزان پیاده‌روی شما بیشتر شده و از پیاده‌روی خود نهایت لذت را ببرید. اما آدیداس به استفاده از بوست راضی نشده است و با بکارگیری ایوا (EVA) در لایه میانی کفش باعث رضایت بیشتر مخاطبان شده است. همان‌طور که می‌دانید ایوا (EVA) میزان زیادی از فشار‌های وارده از سمت زمین را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به پا می‌شود.

 کتانی آدیداس سفید مشکی پوشیده شده از پشت

 

 

درپایان…

کفش آدیداس میکروپیسر EE3625 XR1 پس از تولید دوباره همانند زمانی که برای اولین بار تولید شد با توجه به شایستگی خود با استقبال طرفداران مواجه گردید کفش‌هایی با همان سبک و ویژگی‌های مدل قدیمی اثبات‌کننده‌ی مقاومت و ایستادگی این کفش‌ها در برابر گذر زمان می‌باشد. در کل راحتی و کیفیت بالای این کفش مخصوص پیاده‌روی، آن را به یک انتخاب عالی برای هر فرد تبدیل می‌کند.

ما خرید کتانی آدیداس را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی‌های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. 

 

خرید آدیداس میکروپیسر

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 

 

 

دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید