همانند دیگر مدل‌های برند‌ Nike (نایک) این کتونی هم رنگ و لعاب خاصی دارد و بسیار چشم نواز است

اگر از طرفداران نایکی هستید، برای بررسی این کتانی زیبا از نایک با اورجینال پَل همراه باشید.

 

فراموش نکنید که واجب است اینجا را کلیک کنید!

 تفاوت رنگ‌های این مدل به گونه‌ای می‌باشد که با توجه به استایل و سلیقه خود می‌توانید رنگ کتانی اسپرت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در قسمت رویه کتونی ورزشی از تکنولوژی Flywire (فلای وایر) استفاده شده که میزان دوام و انعطاف‌پذیری کفش را به میزان قابل توجهی افزایش می‌بخشد. این رویه سبک علاوه بر ویژگی‌های گفته شده، ظاهر زیبایی به کفش اسپرت می‌بخشد. زیره و لایه میانی کفش از تکنولوژی Flex Grooves (فلکس گرووز) استفاده می‌کند که در هنگام حرکت پا، کمک می‌کند تا انگشتان پا به راحتی حرکت کنند و میزان ضربه‌ وارده به پا را کاهش می‌دهد. 

مشخصات کفش نایک فیری 5.0 تی آر فیت 4 پی آر تی

نایک با تولید سری جدیدی از کتونی‌های اسپرت ورزشی نایک فیری 5.0 تی آر فیت 4 پی آر تی (Nike Free 5.0 TR Fit 4 Prt)  که بسیار سبکتر از مدل‌های قبلی می‌باشند، طرفداران کتانی‌های ورزشی و دوست داران کفش‌های اسپرت را سوپرایز کرد. هدف از طراحی این سری از کفش‌ها علاوه بر محافظت و افزایش قابلیت‌های دیگر مانند انعطاف‌پذیری، طراحی کفش‌هایی است که از نظر ظاهر و زیبایی بسیار مورد توجه طرفداران و ورزشکاران قرار بگیرند.

 

رویه کفش:

 برای رویه کفش از تکنولوژی Flywire (فلای وایر) استفاده شده است. تکنولوژی Flywire (فلای وایر)، تکنولوژی انحصاری شرکت نایک می‌باشد. مهندسان این شرکت برای ساخت و تولید الیاف این رویه، از ساختار الیاف Vectron (وکترون) الهام گرفته‌اند. الیاف Vectron (وکترون)، نوعی الیاف چندمنظوره با کارایی بالا می‌باشند که از پلیمر کریستال مایع برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود. این الیاف که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند، برای اولین بار توسط NASA تولید شد.

وزن سبک کفش علاوه بر نوع زیره، به نوع رویه کفش هم تا حد زیادی بستگی دارد. رویه Flywire (فلای وایر)، با هدف کم کردن وزن کفش، میزان انعطاف‌پذیری قابل توجهی دارد و از سر خوردن پا در داخل کفش جلوگیری می‌کند. این رویه در عین سادگی، به دلیل قدرت و استحکام بالا نقش بسیار مهمی در محافظت از پا ایفا می‌کند. در هنگام پوشیدن این کفش، به دلیل ساختار خاص رویه، پا به خوبی در داخل کفش قرار می‌گیرد و یا بهتر است بگوییم احساس فیت و اندازه بودن این کتاتی اسپرت نایک به شما دست می‌دهد. مهندسان الیاف این کفش را از نظر استحکام و قدرت به کابل‌هایی تشبیه می‌کنند که یک پل معلق را در هوا نگه داشته‌اند.

سیستم بندهایی که بر روی کفش قرار گرفته‌اند به همراه ساختار متناسب رویه، احساس خوبی به پا می‌دهد و همچنین ایمنی پا را در طول انجام ورزش، تضمین می‌کند. می‌توانید با تنظیم بندهای کفش‌‌، میزان فیت بودن کفش را تعیین کنید.

کتانی نایک چند رنگ

ساختار مناسب رویه، کتانی نایک فیری 5.0 تی آر تی (Nike Free 5.0 TR Fit 4 Prt) را برای ورزش‌هایی همچون بسکتبال، دو، فوتبال، بیسبال، تنیس و انجام انواع تمرینات مناسب می‌کند.

 

زیره کفش:

برای ساخت زیره کفش از تکنولوژی Flex Grooves (فلکس گرووز) استفاده شده است. این نوع زیره شامل شیارهایی در کف کفش ورزشی می‌باشد که علاوه بر محافظت از پا در هنگام وارد شدن ضربه به پا، باعث راحتتر انجام شدن حرکات پنجه و پاشنه پا می‌شود. این کتانی اسپرت نایک با توجه به ساختار زیره به ویژه برای افرادی مناسب است که در ناحیه پنجه احساس درد می‌کنند. 

کفی موجود در کف کفش قابل جابه‌جایی می‌باشد، بنابراین برای افرادی که از کفی‌های خاص استفاده می‌کنند مناسب است.

زیره کفش نایک فیری

 

جمع‌بندی:

این کفش را به دلیل تنوع رنگ‌های جذابی که دارد، می‌توانید با انواع لباس‌ها و استایل ست کنید. با توجه به میزان راحتی و تکنولوژی‌های به کار رفته در این کفش، کتانی Nike Free 5.0 TR Fit 4 Prt (نایک فیری ۵٫۰ تی آر فیت ۴ پی آر تی) می‌تواند یک انتخاب مناسب برای انجام انواع تمرینات باشد. شما می‌توانید با خرید این کفش از فروشگاه‌های اینترنتی کفش‌های اورجینال، سلامت پای خود را حین فعالیت‌های روزانه و ورزش تضمین کنید و از فعالیت و حرکت لذت ببرید.

 

خرید کفش نایک فری 5.0 TR Fit 4 Prt

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید