بدون شک آسیکس شگفت آورترین فناوری ها را در کفش به کار می‌برد، این کمپانی همیشه ما را غافلگیر می کند،

اورجینال پَل امروز قرار است تا ویدیویی از یک آزمایش شگفت انگیز به شما نشان بدهد.

 

به دنبال اورجینال‌های کفش پیاده روی و رانینگ هستید؟ هر چه سریع‌تر کلیک کنید.

 


بررسی تکنولوژی کتانی‌های اورجینال اسیکس

 

کمپانی ژاپنی Asics (آسیکس)، از جمله تولیدکنندگان لوازم و تجهیزات ورزشی می‌باشد. شهرت اسیکس عمدتا به دلیل کفش‌های ورزشی این کمپانی است. در سال‌های اخیر هم به دلیل افزایش رقابت بین تولیدکنندگان کتانی‌‌های ورزشی و اسپرت، این کمپانی به دنبال بهبود محصولات کفش‌های خود، از تکنولوژی‌های جدیدی رونمایی کرده است. این تکنولوژی‌ها عملکرد کتانی Asics (آسیکس) را بهبود بخشیده و ورزش و فعالیت را برای شما لذت‌بخش‌تر می‌کند.

 

 

تکنولوژی FluidRide (فلوید راید): فلوید راید به معنای حرکت روان و آسان می‌باشد. کفش‌های اورجینال آسیکس (Asics) با زیره فلوید راید، میزان کشش و عملکرد پا را در هنگام پیاده‌روی یا دویدن بهبود می‌بخشند. همین تکنولوژی کتونی آسیکس باعث حرکت روان و راحت پا در هنگام ورزش و فعالیت می‌شود. این نوع زیره کفش‌های اسپرت Asics (اسیکس) با خاصیت برگرداندن انرژی به پا، میزان ضربات وارده به پا را کاهش می‌دهد و بسیار سبک می‌باشد.

نشان دادن لایخ میانی روی طرح کفش اسیکس

تکنولوژی DOUMAX (دو مکس): این نوع زیره کتانی‌های ورزشی Asics (آسیکس) با طراحی منحصر به فرد خود مانع فشار بیش از حد بر روی پا می‌شود. Asics (آسیکس) با طراحی این نوع زیره، انواع مشکلات ستون فقرات و دردهای موجود در ناحیه کمر را بهبود می‌بخشد.. زیره دو-مکس، دویدن و پیاده‌روی را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

حالت قرار گرفتن پا در کفش اسیکس

تکنولوژی Heel Clutching System (سیستم حفاظت از پاشنه پا): با پوشیدن کتونی‌های مخصوص ورزش Asics (آسیکس) که ویژگی سیستم حفاظت از پاشنه پا را دارند، تناسب و پایداری در قسمت پاشنه در وزرش و فعالیت بهبود می‌یابد. این نوع زیرهکفش‌های اورجینال آسیکس را به اینصورت توصیف کرده‌اند که در هنگام ورزش و فعالیت به زمین چنگ می‌زند و از استحکام بسیاری برخوردار است.

 قسمت نگه دارنده پا در طرح کتانی اسیکس

تکنولوژی FluidAxis (فلوید اکسیس):Asics(آسیکس) با طراحی این نوع زیره کفش اسپرت، حرکت و فعالیت پا را راحت می‌کند. خطوط موجود بر روی زیرهکتانی‌های اسیکس، موجب حرکت طبیعی‌تر پا می‌شود و تجربه دویدن راحت‌تری را برای دوندگان فراهم می‌کند.

طرح زیره کتانی آسیکس

تکنولوژی Guidance Line (گایدنس لاین): زیره کفش‌های اورجینال آسیکس به گونه‌‌ای طراحی شده است که در قسمت پاشنه و پنجه پا تعادل را تقویت کرده و از پیچ خوردن پا و هرگونه آسیب جلوگیری می‌نماید و به این ترتیب عملکرد را افزایش می‌دهد.

خطوط زیره کفش آسیکس برای محافظت از پا

تکنولوژی SpEVA (اس پی ای‌وی‌ای): لایه میانی اس پی ای‌وی‌ای که برای کفش‌های دو و بسکتبال طراحی شده است، شکل پیشرفته‌ای از فوم‌های ای‌وی‌ای است که 20 درصد از انرژی وارد شده توسط پا را دوباره به پای شما برمی‌گرداند و از خستگی پا جلوگیری کرده و باعث حرکت راحت‌تر پا در کتونی اورجینال اسیکس می‌شود.

لایه اسفنجی زیره کفش اسیکس

تکنولوژی Solyte (سولایت): وزن این ماده در کتونی‌های اسیکس اصل نصف وزن ماده ای‌وی‌ای است. از این ماده بیش‌تر در کفش‌های ماراتون و مسابقه استفاده می‌شود. علاوه بر وزن سبک سولایت، این ماده 25 درصد از سایر لایه‌های میانی در برابر ضربه مقاوم‌تر است.

تکنولوژی FluidFit (فلوید فیت): این تکنولوژی اسیکس، نوعی رویه از جنس مش می‌باشد که از دو قسمت تشکیل شده است. قسمت کشسان و قسمت غیر کشسان. این نوع رویه علاوه بر محافظت از پا در هنگام فعالیت، به راحت‌تر بودن پا در کفش هم کمک می‌کند. رویه فلوید فیت باعث افزایش راندمان و ثبات پا در هنگام دویدن می‌شود.

نشان دادن فشار امدن به قسمت های پا موقع راه رفتن

تکنولوژی N.C.RUBBER (لاستیک ان سی): لاستیک ان سی برای در زیره کتانی‌های اصل اسیکس، علاوه بر دوام بالا برای استفاده بر روی انواع سطوح سخت مناسب می‌باشد. همین ویژگی کفش‌های آسیکس با زیره لاستیکی ان سی را برای ورزش‌های دو و میدانی مناسب می‌کند. این زیره برای ورزش‌هایی که نیاز به چرخش سریع و پرش دارد، مناسب می‌باشد.

تکنولوژی SEW Midsole (لایه میانی سو): دربرخی از کتانی‌های ورزشی در دماهای پایین و در فصول سرد سال همانند زمستان، لایه میانی کفش خاصیت خود را از دست داده و بسیار سفت و سخت می‌شود. اسیکس با توجه به این ویژگی، لایه میانی طراحی کرده است تا در محیط‌هایی با دمای کم، حالت قبلی خود را حفظ کند. لایه میانی سو، باعت راحت و نرم بودن کفش‌های اورجینال آسیکس حتی در دماهای پایین و حفظ قابلیت انعطاف‌پذیری کفش می‌باشد. بنابراین از این‌ کفش‌های ورزشی اصل اسیکس در تمام فصول استفاده کنید.

تکنولوژی WET GRIP Rubber (لاستیک وت گریپ): 

لاستیک وت گریپ برای انواع کفش‌های مسابقه مورد استفاده می‌باشد. این زیره لاستیکیکفش‌های اورجینال آسیکس، برای استفاده بر روی سطوح خیس طراحی شده است.

بنابراین این کتانی‎ها را در هوای بارانی و یا سطوحی که در اثر عرق ورزشکاران خیس می‌شود، می‌توان استفاده کرد. 

 

 

بزرگنمایی زیره لاستیکی غیر قابل سر خوردن کفش آسیکس

تکنولوژی Asymmetrical Lacing (بندهای نامتقارن): فن‌آوری بندهای نامتقارن با تنظیم میزان فیت بودن کفش،  باعث قرار گرفتن بهتر پا در داخل کفش می‌شود و دویدن را راحت‌تر می‌کند.

نشان دادن بند های نا متقارن کتانی آسیکس

تکنولوژی ICEWALK Rubber (لاستیک آیسواک) : این نوع زیره کفش‌های اورجینال آسیکس، پیاده‌روی و ورزش را بر روی سطوح یخی و لیز را راحت‌تر می‌نماید. در ساختار این نوع زیره برای افزایش ایمنی بر روی سطوح سخت، از ترکیب لاستیک و شن و ماسه سیلیس استفاده شده است.

تکنولوژی زیره کتانی اسیکس

تمامی این ویژگی‌ها و تکنولوژی‌ها برای بهبود عملکرد و لذت‌بخش‌تر کردن ورزش و فعالیت می‎باشد. با خرید کتونی‌های اصل (اورجینال)، از فروشگاه‌ اینترنتی کفش اورجینال پَل، سلامت پای خود را در طول ورزش و فعالیت‌های روزانه تضمین کنید و از خستگی‌ پا جلوگیری کنید.

 

خرید کفش‌های اورجینال برند اسیکس

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


1 نظر

avatar
بردیا نوری

باورنکردنیه!!!


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید