باب اسفنجی یکی از کارتون‌های پرطرفدار است که تاثیر بسیار زیادی بر روی فرهنگ مردم و حتی بر روی مد و فشن داشته است

نایک با همکاری Kyrie Irving (کایری ایروینگ) برای طراحی کالکشن جدید کفش های کایری از این کارتون جذاب الهام گرفته است.


کالکشن جدید Nike Kyrie x Spongebob Squarepants Collection

 

Kyrie Irving (کایری ایروینگ)، بسکتبالیست متولد دهه‌ی 90 و یکی از طرفداران پر و پا قرص کارتون باب اسفنجی، کالکشن جدیدی از کفش نایک با اسم Nike Kyrie x Spongebob Squarepants را امسال وارد بازار کرد. این اسطوره بسکتبال NBA، از سال 2014 با برند نایک همکاری می‌کند و لاین تولید پوشاک و کفش‌های خود را با نام Kyrie دارد. در اواخر ماه جولای اعلام شد که برند نایک در یک همکاری دوباره با این ورزشکار قصد تولید کفش‌ ورزشی نایک با تم رنگارنگ بر گرفته از کارتون باب اسفنجی را دارد.

کارکترهای انیمیشن باب اسفنجی در کنار هم

 

 

این کالکشن شامل پنج جفت کتانی اسپرت نایک، در دو قسمت می‌باشد.

قسمت اول به نام Kyrie 5، شامل سه جفت کفش برگرفته از سه شخصیت اصلی کارتون به نام‌های باب اسفنجی، پاتریک و هشت‌پا می‌باشد. قسمت دوم به نام Kyrie Low 2، شامل شخصیت‌های دیگر به نام‌های خرچنگ و سندی چیک می‌باشد. 

 

نایک و باب اسفنجی!

اولین کتانی به نام Nike x Kyrie 5 x SpongeBob (نایک x کایری x 5 باب اسفنجی)، اولین و پرطرفدارترین کفش‌ از این سری است. این کفش با توجه به رنگ زرد بدن باب اسفنجی و سوراخ‌هایی که بر روی بدن این شخصیت وجود دارد، دارای رویه زردرنگ و اشکال سوراخ سوراخ می‌باشد. همچنین رنگ لایه میانی و زیره کفش نایک هم با توجه به رنگ لباس‌های این شخصیت تلویزیونی، به رنگ قهوه‌ای و قرمز می‌باشد.

برروی کناره‌های کتونی نایک لوگوی نایک قرار دارد و بر روی کفی داخلی کفش صورت باب اسفنجی قرار دارد. 

 

کفش نایک زرد طرح باب اسفنجی از بغل

کتانی نایک باب اسفنجی زرد از بالا

 

 

هشت پا!

دومین کتانی اورجینال نایک از این سری، Nike x Kyrie 5 x Squidward Tentacles (نایک x کایری x 5 هشت‌پا) است. این مدل از سری پر طرفدار Kyrie 5 که بر اساس شخصیت هشت‌پا می‌باشد، دارای رویه‌ای به رنگ سبز-آبی و زیره و لایه میانی به رنگ بنفش و آبی می‌باشد. لوگو نایک بر روی دو طرف کفش نایک قرار دارد و صورت این شخصیت بر روی کفی داخل کفش قرار گرفته است.

کتانی نایک سبز و آبی از بغل

کفش نایک سبز ابی

 

 

 

پاتریک!

سومین کفش اصل نایک از این سری Nike x Kyrie 5 x Patrick Star (نایک x کایری 5 x پاتریک) است. این کفش از شخصیت پاتریک ستاره دریایی الهام گرفته است. رویه صورتی رنگ کفش و زیره و لایه میانی سبز رنگ کفش، با توجه به بدن صورتی رنگ و لباس سبز رنگ این ستاره دریایی می‌باشد. حباب‌ها و طرحی که بر روی کفش قرار دارد نشان دهنده بدن این ستاره دریایی می‌باشد.

لوگو نایک بر روی کناره‌های کفش قرار دارد و صورت این شخصیت بر روی کفی کفش قرار گرفته است. 

 

کتانی نایک سبز و صورتی از بغل

کفش نایک صورتی از بالا

 

 

 

چرخنگ و سندی چیک!

سری دوم از این کفش‌ها به نام Kyrie Low 2، شامل دو جفت کفش بر اساس شخصیت خرچنگ و سندی چیک می‌باشد. این سری از کفش‌ها از نظر ساختار رویه و بندهای کفش با سری Kyrie 5 متفاوت می‌باشد. کفش اول با توجه به رنگ قرمز شخصیت خرچنگ دارای رویه قرمز رنگ می‌باشد. و کفش دوم با رویه سفیدرنگ، نشان دهنده شخصیت سندی چیک است. 

کتانی نایک قرمز و ابی از بغل

کتانی نایک قرمز از بالا

کتانی نایک سفید و قهوه ای از بغل

کفش نایک سفید و قهوه ای از بالا

 

جمع‌بندی

 این کالکشن تابستانه نایک شامل کتانی‌هایی با زیره لاستیکی می‌باشند. رویه کفش‌ها با هم متفاوت است. کفش‌های سری Kyrie 5 رویه کفش از جنس مش می‌باشد. این زیره لاسیتکی از نوع لاستیک طبیعی می‌باشد که از دوام بسیار بالایی برخوردار است. این نوع رویه تنفس‌پذیر، از تعریق و گرم شدن پا در کفش جلوگیری می‌کند و هوای داخل کفش را تهویه می‌کند. در سری Kyrie Low 2، برای رویه کفش‌ علاوه بر پارچه مش از رویه لاستیکی هم استفاده شده است.

 

 

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید