وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

فناوری ژل لایت (Gel Lyte)


آشنایی با فناوری ژل لایت (Gel Lyte) اسیکس

 

فناوری ژل لایت (Gel Lyte) چیست؟

تاریخچه

در سال 1986 محققان و طراحان کتانی‌های اسیکس (Asics) شروع به استفاده از فناوری تحت عنوان ژل لایت (Gel Lyte) در کفش‌های برند خود کردند. اولین کتانی اسیکس که با این تکنولوژی ساخته شد، کتانی اسیکس GT-II بود که کتانی‌های اسپرت امروزی این برند به نوعی نوادگان این کفش به شمار می‌روند.

ادامه مطلب

 کفش نایک روشه تو فلایکنیت


بررسی کفش نایک روشه تو فلای‌نیت 003 844929

کفش نایک روشه تو فلایکنیت 003 844929 دومین محصول از سری روشه (Roshe) برند نایک (Nike) است. ورژن فلای‌نیت (Flyknit) از این کفش در اوایل سپتامبر سال 2016 به صورت جهانی در دو رنگ تولید شد. سری قبلی این کفش یعنی روشه وان (Roshe One) تبدیل به کفشی بسیار محبوب شد که حتی توانست به لیست بهترین‌های eBay (فروشگاه اینترنتی) دست پیدا کند. آغاز تولید این سری از کفش‌های دویدن به نام Nike Roshe Run بود که در سال 2012 اتفاق افتاد.

ادامه مطلب

 کفش ادیداس


تاریخچه کفش آدیداس NMD

تاریخچه کفش آدیداس NMD

 

مدل ان ام دی از برند آدیداس برای اولین بار در دسامبر سال 2015 وارد بازار شد. در همان سال بسیاری از کفش‌ها با تکنولوژی نوآورانه به بازار عرضه گردید که تمامی محصولات توسط Nic Galway معاون رئیس و طراح جهانی آدیداس و گروه خلاقش طراحی شده بود. NMD کوتاه‌شده کلمه "NOMAD" می‌باشد و به طور معمول به کسانی اشاره میکند که مکررا از مکانی به مکان دیگر سفر می‌کنند. NOMADها برای آن‌که سفری خالی از استرس داشته باشند فقط وسایل مورد نیازشان را با خود به همراه می‌برند. با توجه به اسم خود NMD به معنای نوعی کفش راحتی است که هر گونه وزن اضافی از آن حذف شده تا نقش خاصی به قسمت‌های کارآمد آن بدهد.

ادامه مطلب

...