نقد و بررسی کفش ها در وبلاگ فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

مقایسه نایک و آدیداس


مقایسه نایک و آدیداس

اگر به دنبال مقایسه برندهای آدیداس و نایک هستید و می‌خواهید بدانید کدام یک بهتر است، به احتمال زیاد جواب دقیق و مشخصی پیدا نمی‌کنید. هر کدام از برند‌های ادیداس و نایک، طرفداران پر و پا قرصی دارند که هر یک عقیده دارند بهتر از دیگری هستند. اینکه افراد با سلیقه‌های متفاوت، عقاید متفاوتی داشته باشند کاملا طبیعی می‌باشد. درگیری و رقابت بین دو برند آدیداس و نایک از گذشته تا به امروز وجود داشته و هر یک به دنبال اثبات برتری خود می‌باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر و مقایسه این دو برند می‌پردازیم.

ادامه مطلب

انتخاب کفش مناسب


نحوه انتخاب کتانی مناسب

 

امروزه دغدغه بسیاری از مردم انتخاب کفش ورزشی مناسب می‌باشد. یک کتانی اسپرت مناسب، کفشی می‌باشد که از پا در برابر انواع آسیب‌ها و جراحات ممکنه محافظت می‌کند و پا در آن راحت می‌باشد. عوامل زیادی درانتخاب کتونی ورزشی مناسب دخیل هستند. با رعایت هر یک از این عوامل سلامت پای خود را حفظ کنید و تمرینات ورزشی را برای خود لذت‌بخش‌تر نمایید. خرید کتانی مناسب برای بسیاری از ورزش‌ها مناسب می‌باشد. کتانی ورزشی خود را با توجه با اینکه روزانه مشغول چه فعالیت‌هایی هستید و چه ورزشی را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید، انتخاب کنید.

ادامه مطلب

Nike_pic


بررسی کفش Nike Free 5.0 TR Fit 4 Prt (نایک فیری 5.0 تی آر فیت 4 پی آر تی)

همانند دیگر مدل‌های برند‌ Nike (نایک)، تفاوت رنگ‌های این مدل به گونه‌ای می‌باشد که با توجه به استایل و سلیقه خود می‌توانید رنگ کتانی اسپرت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در قسمت رویه کتونی ورزشی از تکنولوژی Flywire (فلای وایر) استفاده شده که میزان دوام و انعطاف‌پذیری کفش را به میزان قابل توجهی افزایش می‌بخشد. این رویه سبک علاوه بر ویژگی‌های گفته شده، ظاهر زیبایی به کفش اسپرت می‌بخشد. زیره و لایه میانی کفش از تکنولوژی Flex Grooves (فلکس گرووز) استفاده می‌کند که در هنگام حرکت پا، کمک می‌کند تا انگشتان پا به راحتی حرکت کنند و میزان ضربه‌ وارده به پا را کاهش می‌دهد. 

ادامه مطلب

کفش_اورجینال_و_فیک


چگونه کفش‌های اورجینال را از کفش‌های Fake (کپی) تشخیص دهیم؟

برندهای آدیداس، نایک، نیو بالانس و ... از جمله محبوب‌ترین و پرفروشترین برند‌های کفش‌های ورزشی در سرتاسر دنیا می‌باشند. به دلیل محبوبیت رو به افزون این کفش‌ها و افزایش تولید کالاهای کپی امکان اینکه در هنگام خرید در دام کلاه برداران بیفتید و به جای کفش اورجینال، کفش فیک دریافت کنید،  زیاد است. امروزه با توجه به تنوع زیاد این کتانی‌های اسپرت در بازار، بسیاری از مشتریان به دلیل افزایش تولید محصولات جعلی سردرگم شده‌اند اما برای تشخیص کتانی ورزشی اورجینال از فیک باید قبل از هر چیزی بدانیم کفش Fake (کپی) چیست؟ کتونی با ویژگی‌های ظاهری کفش اورجینال، که شباهت زیادی به محصول اصلی و اورجینال دارد ولی کیفیت آن با کیفیت کفش اورجینال تفاوت قابل توجهی دارد. در این قسمت راه‌هایی برای تشخیص کتانی‌های ورزشی کپی یا فیک از کتانی‌های ورزشی اورجینال به شما معرفی می‌کنیم.

 

ادامه مطلب

...