ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

روز کاری در فروشگاه اینترنتی کفش اورجینال پَل از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در تقویم ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.

فروشگاه اینترنتی کفش اورجینال پَل به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در شبانه‌روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.

تمامی محصولاتی که در وبسایت اورجینال پَل خریداری و ثبت سفارش می شوند بصورت کاملاً رایگان ارسال و به خریدار تحویل داده خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

اورجینال پَل با شرایط ارسال سریع‌، خریدی لذت بخش و راحت را برای شما فراهم می کند.

شرایط ارسال از طریق راه‌های زیر انجام می‌شود:

پست جمهوری اسلامی ایران:

زمان تحویل کفش به خریدار مطابق با قوانین پست جمهوری اسلامی ایران است، بعد از خرید تمامی اطلاعات در مورد نحوه‌ی ارسال مرسوله به ایمیل کاربر و پنل کاربر ارسال خواهد شد.

بعد از ثبت و تایید سفارش توسط اورجینال پَل، کالا ( سفارش ) بعد از ۲۴ ساعت برای مشتری ارسال میشود.

تیپاکس:

زمان تحویل کالا به مقصد مطابق قوانین شرکت تیپاکس است، بعد از خرید تمامی اطلاعات در مورد نحوه‌ی ارسال مرسوله به ایمیل کاربر و پنل کاربر ارسال خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و یا پیگیری مرسوله با شماره تماس ۰۹۱۲۰۳۸۷۳۰۲ تماس بگیرید.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

اورجینال پَل همواره نهایت تلاش خود را دارد تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و سلامت، بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۱۲ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به اورجینال پَل اطلاع داده شود.

قابل ذکر است کلیه اجناس پستی دارای بیمه‌ی حمل و نقل می‌باشد.