اورجینال پَل اصل بودن تمام کالا‌های موجود در سایت خود را تضمین می‌کند. تضمین اصل بودن کالا بدین معناست که تمام محصولات ما اورجینال بوده و کپی یا های کپی نمیباشد و اگر محصولی را از اورجینال پل خریداری نمودید و با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر متوجه شدید که محصول خریداری شده اصل نبوده با پشتیبانی اورجینال پَل تماس بگیرید. پس از بررسی اورجینال پَل کفش موردنظر را از شما پس گرفته و معادل ۱۰ برابر هزینه ی پرداخت شده را با تمام خسارت وارده جبران مینماید و خریدار نیز میتواند از مراجع قانونی ذیربط نسبت به حقوق قانونی خود اقدام نماید.

از آنجا که اورجینال پَل برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، به تنهایی اقدام به واردات قانونی این محصولات می کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالا ها همه اصل و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است.

قابل توجه است که کشور سازنده محصول بر روی اصالت آن تاثیر ندارد و این برندِ محصول است که اصالت آن را تعیین میکند برای مثال برند آدیداس از نظر حقیقی و حقوقی در آلمان قرار دارد اما کفش های این کمپانی در کشور هایی نظیر چین، ویتنام، اندونزی و… تحت لیسانس آدیداس تولید و روانه بازار میشود و این به معنی اصل بودن کالا است.