کمپانی آلمانی آدیداس Adidas و برند ایتالیایی Prada قرار است با هم تولیدات لوکس و مشترکی داشته باشند، تولیداتی که در تعدادی محدود خواهند بود


آدیداس و پرادا که هر دو از غول های صنعت لباس و مد به شمار می‌آیند قرار است که با هم در تولید محدود یک ست بسیار لوکس همکاری کنند

در طول تاریخ ادیداس در زمینه نوآوری های ورزشی و تکنولوزی های روز، پیشگام بوده است. در عین حال برند پرادا به خاطر برقراری توازن بین عملکرد و استایل روز در تولید محصولاتش شهرت دارد. اشتیاق مشترک این دو برند به دنیای ورزش و تولید محصولات به صورت خلاقانه، منجر به همکاری این دو برند و خلق اثاری متفاوت و شگفت انگیز شده است.

کیف و کفش ادیداس سفید با ارم پرادا ایتالیا

آدیداس اخیرا با پرادا که یکی از مشهورترین برندهای حوزه کفش و پوشاک است به همکاری پرداخته است. آدیداس اعلام کرد که در ابتدا با تمرکز بر روی مدل مشهور سوپراستار، و با هدف تولید کفشی کاملا متفاوت از مدل های قبلی قرار است که با برند لوکس پرادا Prada همکاری خواهد کرد. کفش آدیداس سوپراستار برای اولین بار در سال 1969 به عنوان یک کفش مخصوص بسکتبال در سالن، وارد بازار شد و توسط کریم عبد الجبار Kareem Abdul-Jabbar به شهرت رسید ، اما بعداً به لطف گروه موسیقی RUN DMC  به یک نماد فرهنگی تبدیل شد.

سه عضو گروه RUN DMC با کفش ادیداس سوپراستار در خیابان

کتانی آدیداس سوپراستار و کریم عبدالجبار بسکتبالیست

 

این کفش ورزشی نمادین در طول تاریخ 50 ساله خود، در ابتدا توسط کارخانه های فرانسه و آلمان ساخته و طراحی شده بود و سپس در گذر زمان توسط بسیاری از طراحان تغییر و بهبود پیدا کرد و در کارخانجات آسیایی آدیداس نیز تولید شد. اما در مورد این همکاری داستان تولید سوپراستار به گونه‌ی دیگری است.

آدیداس در این مورد خاص مجموعه ای منحصر به فرد از کفش و کیف را طراحی کرده است که کاملاً در ایتالیا و اختصاصاً توسط کمپانی پرادا ساخته خواهند شد. اولین عرضه محصولات این همکاری مشترک، در چهارم دسامبر و به تعداد محدود تنها 700 عدد خواهد بود. در کنار این کفش یک کیف مخصوص بولینگ جدید هم که از چرم پرادا ساخته شده و به رنگ سفید می باشد نیز عرضه خواهد شد. این کفش سوپراستار جدید با آرم پرادا و عبارت "ساخت ایتالیا" بر روی زبانه و زیره داخلی و کناره های کفش به بازار عرضه خواهد شد.

کفش آدیداس سوپراستار و کیف بولینگ پرادا سفید

 

 

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر از کفش‌های آدیداس و سایر کفش‌های اورجینال به سایت اورجینال پَلمراجعه کنید. 

همچنین برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ اورجینال پَل سر بزنید تا از مطالب جالب و به روز ما استفاده کنید.


1 نظر

avatar
گیتی شهابی

چقدر جالب بود! کاش قسمت اخبارتونو بیشتر کنید


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید