هر سال جدید برای آدیداس به معنای به روزرسانی ایده ها و ارائه‌ی بهترین هاست، این‌بار هم نوبت آدیداس ییزی Adidas Yeezy است تا به روزتر و زیباتر از قبل شود.


سالی نو با کفشی نو! به لطف Adidas Yeezy

کفش سیاه و سفید آدیداس از بالا

آدیداس در آستانه‌ی سال نو یک سورپرایز ویژه را برای طرفداران و هواداران خودش دارد:  Yeezy 700 v3

کفش مشکی و سفید آدیداس از جلو

 

این کتانی اسپرت مردانه آدیداس از یک طراحی خاص و یکپارچه در رویه استفاده کرده است که با ترکیب مش و آر-پی-یو RPU استفاده می‌کند تا راحتی و دوام را برای شما به حداکثر برساند. لایه های زیبای تی پی یو نیز دارای خاصیت شبرنگی است و در تاریکی رخ خاصی به کفش می‌دهد. این مورد خاص باعث می‌شود تا استایلیست ها شوق خاصی برای عرضه شدن آن داشته باشند. 

کتانی آدیداس مشکی سفید از بغل

آدیداس برای این مدل لایه ی میانی ساختار خاصی را از جنس ایوا EVA در نظر گرفته است که راحتی بیشتر شما و دوام بیشتر این کفش اورجینال را تضمین کند. اما شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا آدیداس برای این مدل از فناوری بوست استفاده نکرده است؟!

پاسخ اینجاست که آدیداس قصد داشته که با استفاده از ایوا قیمت نهایی این کتانی اسپرت مردانه را پایین تر بیاورد تا خرید آن اقتصادی تر شود و جامعه‌ی هدف بزرگ تری را هدف قرار دهد، از قرار معلوم آدیداس قصد دارد بازار سال نو را به با این کتونی اسپرت پسرانه در اختیار خودش بگیرد!

زیره کفش آدیداس سفید و ابی

آدیداس در زیره‌ی این کفش اسپرت از لاستیک طبیعی فشرده استفاده کرده است تا به کمک ویژگی های خاص آن بتواند دوام و انعطاف زیادی به زیره‌ی این کفش اورجینال بدهد. نوع خاص طراحی شیارهای زیره‌ی این کتانی اصلی آدیداس نیز باعث شده است تا کفی کتونی از قوس پای ما حمایت کافی را انجام بدهد. البته این شیارها چسبندگی را در سطوح خیس و لیز افزایش می‌دهند تا شما برای قدم زدن در سطوح مختلف خیابان مساله‌ای نداشته باشید. به طور کلی می توان گفت که کتانی اسپرت مردانه آدیداس ییزی 700 Adidas Yeezy برای کسانی که استایل خیابانی دارند ایده‌آل است و از نظر قیمتی نیز در سطح خوبی قرار دارد، به طور کلی آدیداس با عرضه‌ی این کتانی ورزشی اورجینال کادوی کریسمس خود را به طرفدارانش داده است. 

 کفش ادیداس سفید و سیاه از بغل

 

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر از کفش‌های آدیداس و سایر کفش‌های اصلی به سایت اورجینال پَلمراجعه کنید. 

 همچنین برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ اورجینال پَل سر بزنید تا از مطالب جالب و به روز ما استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید