نیوبالانس همیشه از آرمان های کلاسیک خودش پیروی کرده است واز شواهد پیداست که افسانه‌ی نیوبالانس در سال 2020 هم ادامه خواهد داشت.


سورپرایزهای نیوبالانس در 2020

از شواهد پیداست که نیوبالانس برای سال 2020 برنامه‌ی ویژه‌ای دارد، آنها قرار است تا امسال چندین کفش متفاوت را به بازار عرضه کنند. اما قرار است بخش اصلی برنامه‌ی آنها در مورد کفش های کلاسیکشان باشد، کفش هایی که با گذر زمان بخشی از تاریخ این کمپانی شدند. اما از قرار معلوم نیوبالانس در این مسیر حساب ویژه ای روی مدل افسانه ای 992 باز کرده است.

 کفش نیوبالانس چند رنگ ابی صورتی و سبز از بغل

بله! درست شنیدید! مدل تاریخی 992! نیوبالانس قرار است تا دوباره تمرکز خود را روی این کتانی اسپرت مردانه و زنانه بگذارد و با کمک طراحان خودش این کتانی پرطرفدار را بهتر از قبل بسازد. همان طور که همه می‌دانیم نیوبالانس 992 از مدل های افسانه ای این کمپانی به شمار می آید، چرا که بسیاری از مشاهیر معاصر از طرفداران پر و پا قرص این کتونی های اسپرت نیوبالانس بودند. برای مثال استیو جابز چندین سال متوالی این مدل از کتانی های نیوبالانس را می‌پوشید و بسیاری دیگر از نوابغ کامپیوتر و عاشقان فناوری هم شیفته‌ی این کمپانی و تولیداتش بودند، چرا که نیوبالانس تاکید خاصی روی استفاده از تکنولوژی های مدرن و به روز داشت و این کار را برای مدل هایی خاص مانند 992 بدون افزایش قیمت انجام می‌داد، به گونه ای که کفش برای همه در دسترس بود و این راز موفقیت کمپانی در جذب مخاطبان جوان و نابغه بود. 

 استیو جابز و پوشیدن کفش نیوبالانس روی پله چوبی

نیوبالانس قصد دارد تا این بار به جای استفاده از رنگ طوسی سراغ رنگ های شادتری چون قرمز، آبی و سبز برود تا کتانی را برای همه جذاب تر بکند. این بار دیگر قرار نیست تا این مدل فقط در رنگ کلاسیک طوسی به بازار عرضه شود که این مساله در مورد این مدل بی سابقه بوده است.

چهار کتانی نیوبالانس چند رنگی در رنگامیزی های مختلف

در رویه کفش نیوبالانس اصل آرم نیوبالانس (N) حک شده است که این امر سبب راحتی تشخیص کفش اورجینال (اصل) از کپی و های کپی (high copy) می‌باشد. در این کتانی اسپرت پسرانه و دخترانه از زبانه‌ای نرم نیز استفاده شده است که این زبانه کمک زیادی به بهتر قرار گرفتن پا در کتونی می‌کند. آرم نیوبالانس بر روی این زبانه نیز حک شده است که سبب راحتی تشخیص کتانی اصل نیوبالانس می‌شود.  البته ما تمام راهکارهای تشخیص اصالت کفش دویدن را برای شما در وبلاگ اورجینال پَل توضیح داده‌ایم. نکات جالب در مورد این کتانی استفاده از فناوری به روز و فوق پیشرفته‌ی ابزورب اِس‌آراِس (Abzorb SRS) در لایه‌ میانی این کتانی است که با لایه گذاری بسیار عالی در زیر پای ما موجب برداشته شدن فشار از روی کمر و ستون فقرات ما می‌شود.

کفش نیوبالانس ابی صورتی از زاویه پشت

 به طور کلی می‌توان گفت که نیوبالانس برای طراحی و تولید این کتونی سنگ تمام گذاشته و حاصل کار نیز یک کفش همه کاره شده است. این کفش در پانزدهمین روز از سال 2020 عرضه خواهد شد و به این ترتیب نیوبالانس هم هدیه‌ی سال نوی خودش را به طرفدارانش اهدا خواهد کرد.  

 

شما می‌توانید برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر از کفش‌های نیوبالانس و سایر کفش‌های اصلی به سایت اورجینال پَل مراجعه کنید

  

همچنین برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ اورجینال پَل سر بزنید تا از مطالب جالب و به روز ما استفاده کنید.

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید