تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا کتانی های اسکیچرز دقیقاً مطابق با پاهای شما می‌شوند؟ آیا رازی در کار است؟

اورجینال پَل امروز شما را با فناوری های خانواده گوگا Goga آشنا می‌کند تا به راز راحتی کفشهای اسکیچرز پی ببرید.


آشنایی با فناوری‌های گوگا مکس Goga Max و گوگا پیلارس Goga Pillars

 

اسکیچرز در کفش های خودش همواره بهترین فناوری ها را به کار می‌برد، این کمپانی تولید کفش آمریکایی در سال 1992 تاسیس شد و هدفش هم تولید کفش های پیاده روی مردانه و زنانه ساده ولی به شدت راحت است. اسکیچرز همیشه سعی داشته تا کفشهایی را تولید کند که با فرم پاها و استایل حرکتی مصرف کننده ها جور شود، به گونه ای هرکسی با پوشیدن کفش احساس کند که کفش به طور اختصاصی برای خودش ساخته شده است!

کفش اسکیچرز مشکی کامل با پس زمینه سفید

 

کفشهایی که به مرور تبدیل به بهترین دوست‌های شما می‌شوند!

 شاید فکر کنید که این جمله کمی اغراق آمیز باشد امّا با استفاده از کفش‌های اسکیچرز به این نتیجه خواهید رسید که این کفش ها از نظر راحتی بسیار عالی و بی نظیر هستند، به گونه ای که شما حس خواهید کرد که این کفش ها برای شما ساخته شده اند! بسیاری از طرفداران اسکیچرز می‌گویند که با پوشیدن کفش های دیگر به اندازه اسکیچرز حس راحتی نمی‌کنند. این مورد خاص دقیقاً به فناوری ها و متریالی ربط دارد که اسکیچرز در تولید کفش‌هایش به کار می‌برد. 

کفش اسکیچرز صورتی و سفید روی اسفالت

 

فناوری 5th Gen نسل پنجم

اسکیچرز در لایه میانی کفش های زنانه و مردانه از تکنولوژی فوم های نسل پنجم اختصاصی خودش (5th Gen) استفاده کرده است.  نرمی و سبکی ویژگی های اصلی این فوم ها هستند که در پیاده روی های طولانی کمک بسیار زیادی به ما می‌کنند. اسکیچرز همیشه توجه خاصی به طراحی کفش های مخصوص بانوان دارد. لایه میانی یک کفش دخترانه و زنانه اصلی اسکیچرز به گونه ای طراحی شده تا مناسب فرم پاها و ارگونومی بدن بانوان باشد و همین طراحی استثنایی نقش ویژه ای در خنثی کردن ضربات از سمت زمین و فشارهای ناشی از قدم زدن های طولانی دارد. این فناوری با لایه گذاری بی‌نظیری که در زیر پای ما ایجاد می‌کند باعث می‌شود تا فشار به طور کامل از روی کمر و ستون فقرات ما برداشته شود. فناوری های به کار رفته در این کفش ها باعث می‌شوند تا اسکیچرز بهترین کفش ها را برای بانوان شاغل و ورزشکار تولید می‌کند.

دو کتانی اسکیچرز و توضیح فناوری نسل پنجم

 

فناوری GogaMax برای رسیدن به نهایت راحتی، اختصاصاً برای شما!

لایه میانی و کفی بسیاری از کفش های دخترانه و پسرانه اسکچرز دارای فناوری گوگامکس GogaMax هستند. گوگا مکس به لایه میانی کفش اسپرت مردانه و زنانه اصلی شما این قابلیت را می‌دهد که با گذر زمان مطابق با فرم طبیعی و ایده آل پای شما شود. در ابتدا عجیب به نظر می‌رسد امّا این فوم دارای حافظه (memory) است و مطابق با فرم پاهای شما شکل می‌گیرد، به گونه ای که به مرور زمان کاملاً مطابق با فرم پاهای شما می‌شود و حمایت بسیار خوبی از قوس پاهای شما انجام می‌دهد. این ویژگی باعث می‌شود تا مفاصل زانوی شما و مهره های کمرتان کاملاً از زیر فشار خارج شوند تا شما پس از پیاده روی های طولانی دچار درد و کوفتگی در پاها و کمر خود نشوید.

کفش اسکیچرز طوسی از بغل

 

Goga pillars

گوگا پیلارس یک فناوری بسیار پیشرفته است که زیره‌ی کفش زنانه و مردانه اسکیچرز اصلی شما را ایده‌آل می‌کند. این فناوری ساختاری سلولی به زیره می‌دهد که فشار را در کف پای ما تقسیم می‌کند و ضرباتی که از سمت سطوح مختلف به پای ما وارد می‌شوند را خنثی می‌کند. این فناوری علاوه بر موارد ذکر شده ویژگی های گوگا مکس را نیز تقویت می‌کند و با ساختار ویژه‌ی خودش باعث می‌شود که کفش نرمی و انعطاف خودش را در مدت زمان بیشتری حفظ کند. به همین دلیل است که کفش های اسکیچرز عمر بسیار بالا و کارایی زیادی دارند، به گونه ای که حتی پس از گذشت چندین سال باز هم نرم و راحت باقی می‌مانند، البته با توجه به وجود فناوری های خانواده گوگا این کفش ها هر چه بیشتر پوشیده شوند بیشتر با پاهای شما هماهنگ می‌شوند! این مورد در کفش های اسکیچرز کاملاً استثنایی و منحصر به فرد است!

 

در پایان امیدواریم که از این مطلب خوشتان آمده باشد و اگر اهل پیاده‌روی هستید مقاله‌ی جالب دیگری از ما که در مورد فواید باورنکردنی دویدن به صورت مستمر است را هم مطالعه بفرمایید، با آرزوی بهترین ها برای شما تا مطلب بعدی خدانگهدار.


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید