کتانی نایک ام اس ال 009 725159


کتونی نایک ام اس ال 009 725159 از برند محبوب و دوست داشتنی نایکی (Nike)، در پاییز سال 2015 معرفی و رونمایی شده است. مخاطب هدف این کتانی‌ها، زنان و دختران هستند. راحتی و دوام کتانی، آن‌را مناسب انواع کاربردهای تخصصی و غیرتخصصی می‌کند. کتانی ام اس ال برای پیاده روی، دویدن (رانینگ) و فعالیت‌های روزانه کاملا مناسب و راحت است. علاوه بر این، این کتانی اورجینال نایک، یکی از کتانی‌های مناسب برای ورزش تنیس است. کتانی نایک ام اس ال 009 725159 از کفش‌های اسپرتی است که راحتی و دوام خوبی داشته و با استفاده از آن می‌توانید از پیاده‌روی خود نهایت لذت را ببرید. گفتن این نکته حائز اهمیت است که کتونی نایک اصل و اورجینال تاثیر بسزایی در پیاده‌روی های شما گذاشته و به توصیه عده زیادی از مخاطبان تفاوت‌های زیادی میانی کیفیت ساخت کفش‌های اورجینال و های‌ کپی وجود دارد به همین علت نیز کمپانی نایک با استفاده از قرار دادن آرم خود بر روی کفش سعی در تشخیص راحت‌تر کتونی نایک اصل از کپی یا های کپی دارد.

 


بررسی کفش

رویه کتانی نایک ام اس ال 009 725159 از ترکیب چرم مصنوعی و پلی استر تشکیل شده‌ است که در عین مقاوم بودن، راحتی را هم برای فرد به ارمغان می‌آورد. پلی استر به کار رفته در رویه کتانی اسپرت نایک، به صورت روکشی مشبک، روی پا را می‌پوشاند تا با عبور دادن هوا به داخل کتانی، از تعریق پا در آن جلوگیری کند.

فناوری داینامیک وب (Dynamic web)  که در رویه این کتانی حرفه‌ای به کار رفته و نام آن‌ روی قسمت خارجی کتانی حک شده است، کمک به فیت شدن کتانی در پا و جلوگیری از گشاد شدن آن پس از چندبار استفاده می‌گردد. نایک علاوه بر حک کردن نام این فناوری در رویه کفش بر روی زبانه کفش نیز آرم خود را دوخته تا سبب راحت‌تر تشخیص دادن کتونی نایک اصل شود.

لایه میانی:

زیره میانی کتانی نایک ام اس ال 009 725159 از ماده ایوا (EVA) درست شده‌است. ایوا (EVA) با نرمی و قابلیت ارتجاعی خود، مانند بالشتکی نرم برای پاشنه و پنجه پا، از وارد آمدن فشار ناگهانی به آنها جلوگیری می‌کند. از طرفی این ماده عایق حرارتی مناسبی است به همین جهت کفش نایک ام اس ال 009 725159 به کتونی مناسبی برای تمام فصول تبدیل شده است. همچنین این لایه به دلیل انعطاف‌پذیری بالایی که دارد باعث بهتر قرار گرفتن پا در کفش شده و مانع از لغزش پا در هنگام پیاده‌روی یا دویدن می‌شود.

نایک ام اس ال

زیره کفش:

جنس زیره بیرونی کتانی از متریال رابر (Rubber) است. رابر ماده‌ای نرم و مقاوم و در عین حال سبک برای پیاده‌روی‌های طولانی است. از آن‌جایی که این کتانی برای ورزش‌هایی مانند تنیس هم طراحی شده است، در زیره آن زائده‌هایی برای جلوگیری از لیز خوردن کتانی ورزشی در زمین های لیز تعبیه شده است.

 کتانی نایک ام اس ال 009 725159

جمع بندی

کفش نایک ام اس ال 009 725159 یکی از کفش‌های پیاده‌روی و دویدن نایک است که با داشتن فناوری‌های جدید به کتونی کاملی تبدیل شد از طرفی استفاده از فناوری‌های جدید باعث راحتی بیشتر کفش شده و شما را در پیاده‌روی‌های طولانی مدت همراهی می‌کند و مانع از خستگی زود هنگام شما می‌شود.

شما نیز اگر به دنبال کفشی برای پیاده‌روی و دویدن خود هستید که اورجینال بوده و با داشتن راحتی بی‌نظیر شما را همراهی کند پیشنهاد ما کفش نایک ام اس ال 009 725159 است.

 

خرید کفش نایک ام اس ال 009 725159

 

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید