کفش جدید NMD با توپ گلف در زمینه نارنجی همراه با المانهای کشور مکزیک و نام  برند و مدل کفش در کناره تصویر


به تازگی محصول جدیدی از برند ادیداس با همکاری کمپانی امریکایی فوت لاکر (Foot Locker) که در زمینه‌ی تولید پوشاک و کتانی های ورزشی فعالیت می کند، منتشر شده است که توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. کتونی NMD R1 V2 Mexico City  که محصول مشترک این دو ابر قدرت تولید کفش های اورجینال می‌باشد با الهام از رنگ بندی پرچم مکزیک (Mexico) طراحی شده است. در طراحی این کتونی فوق العاده سعی شده تا سرزندگی افراد محلی و روح مکزیکی درون آن حفظ شود و همین سادگی درعین زیبایی و کیفیت باعث استقبال بی‌سابقه‌ای کتانی ان ام دی مکزیکوسیتی شده است.


چشم گیرترین قسمت طراحی کفش اسپرت ورزشی ان ام دی مکزیکوسیتی ادیداس (Adidas) قسمت زبانه و زیره‌‌ی سه رنگ کتونی است که با ترکیب رنگ سفید، سبز و قرمز که رنگ‌های پرچم مکزیک می‌باشد بار دیگر روح مکزیکی کتونی مردانه زنانه جدید ادیداس را برای ما یادآوری می‌کند. در قسمت زبانه‌ی کفش اورجینال، لوگوی ادیداس با رنگ طلایی متالیک حک شده است. در پایین و روی زیره‌ی کتانی نیز عبارت اسپانیایی شهر مکزیک (Ciudad de Mexico) نوشته شده است که باعث چشم گیری هرچه بیشتر طراحی این کتانی اسپرت می‌شود.

 کتانی ورزشی جدید ادیداس با رویه مش تماما سفید و زیره لاستیکی 3 رنگ قرمز، سفید و سبز که کفشاها روبروی هم به صورت خوابیده هستند

 

نگاهی دقیق بر ویژگی های کفش NMD R1 V2 "Mexico City:

 

کتونی میکزیکو سیتی از سری کفش های NMD ادیداس است، NMD کوتاه شده‌ی واژه‌ی NOMAD به معنای کوچ نشین می‌باشد و به افرادی اشاره دارد که دائما محل زندگی خود را تغییر می‌دهند. افرادی از این دسته برای داشتن سفری راحت و بدون دردسر به لوازم سبک و کاربردی نیاز دارند در نتیجه ادیداس اِن ام دی (NMD) به معنای نوعی کفش سبک و راحت است که با بهره‌گیری از به روزترین تکنولوژی‌ها و فناوری های روز دنیا هرگونه وزن اضافه و ناکارآمدی از آن حذف شده و کتونی های ان ام دی ادیداس را به کفش هایی بسیار راحت تبدیل کرده است.

 کفش ادیداس ان ام دی سفید سبز قرمز از جلوی زبانه و بندهای کفس

از طرف دیگر برای افزایش سبکی کفشهای اورجینال در طراحی رویه‌ی آن از مش (MESH) استفاده شده است. مش پارچه‌ای مشبک با خاصیت کشسانی است که برسطح خود تعداد بسیار زیادی سوراخ دارد. این منافذ باعث بهبود سیستم گردش هوا درون کتونی شده و با ایجاد جریان هوا و جذب رطوبت مانع از عرق کردن پا می‌شود. از طرف دیگر خاصیت کشسانی مش باعث می‌شود تا این کفش ادیداس اورجینال کاملا اندازه پا شما شده و بدون ایجاد فشار مضاعف شکل پا را گرفته و راحتی بی حد و اندازه‌ای را برای استفاده کنندگان آن ایجاد کند.

 کتونی ادیداس ان ام دی سبز سفید قرمز با بندهای سفید از قسمت رویه و جلوی کفش

• لایه میانی کفش NMD R1 V2 "Mexico City:

 

علاوه بر فناوری بوست (BOOST) در ساخت لایه میانی این کتونی اورجینال از تکنولوژی ایوا (EVA) نیز استفاده شده است. در این نوع فناوری از مادهی اتیلن وینیل استات و یا به اختصار ایوا استفاده می‌شود. این ماده به علت سبکی و مقاومت بالایی که دارد یک متریال بسیار پر کاربرد در ساخت لایه‌ی میانی کفش های دخترانه پسرانه برند ادیداس محسوب می‌شود. رنگ بندی زیره‌ی این کتونی نیز مانند زبانه کفش های ادیداس دارای رنگ های سفید، سبز و قرمز (سه رنگ اصلی پرچم مکزیک) می‌باشد.

 

 نمای از بغل پای چپ کفش ادیداس با رنگ سفید و 3 خط باریک مشکی در کناره ها

 

  • زیرهی کفش جدید ادیداس:

 

زیره‌ی این کفش از فناوری بوست (BOOST) در طراحی خود بهره برده است در فناوری بوست از ماده‌ای به نام پلی اورتان (Polyurethane) استفاده می‌کنند. پلی اورتان یک پلیمر پیچیده و به صورت جامد است که طی فرآیندهای شیمایی آن را ذوب می‌کنند و به صورت کپسول های انرژی در می‌آورند. زیره‌ی کتونی ان ام دی مکزیکو سیتی ادیداس قابلیت ذخیره سازی انرژی را دارد به این معنی که انرژی را از پا دریافت می‌کند، آن را ذخیره کرده و مانع از هدر رفتن انرژی شما می شود و همین امر باعث کاهش خستگی پا در هنگام فعالیت‌های سنگین ورزشی می‌شود.

زیره کتونی ادیداس مدل ان ام دی با زیره سفید رنگ

نمای زیره سفید کفش مکزیکو سیتی ادیداس و طراحی شیارها و بخش قرمز رنگ در بالای زیره

 

این کتونی منحصر به فرد ادیداس درماه می امسال با قیمت 140 دلار وارد بازار می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین اخبار و تکنولوژی‌های کفش می‌توانید به وبلاگ اورجینال پَل مراجعه کنید و از از به روز ترین اطلاعات دنیای کفشهای اورجینال بهره ببرید.


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید