کفش ورزشی اصل اسیکس همراه با لوگوی Asics در کناره کتانی که پای چپ به زیره پای راست تکیه داده استمخصوص دوندگان و عالی برای پیاده روی!

اسیکس بار دیگر با ترکیب زیبایی و راحتی کفش جدید خود را روانه‌ی بازارکرد.

کفش ورزشی جدید اسیکس ژل کیانو (The GEL-KAYANO™ 5 OG) با طراحی شیک و منحصر به فرد خود، در تاریخ 15 می روانه‌ بازار شده است. قسمت رویی کفش با الهام از آسمان به رنگ آبی روشن تولید شده است. جزییات کفش از جمله نوارهای کناری، زبانه و پاشنه با رنگ طوسی که مکمل بسیارخوبی برای آبی است ترکیب شده تا ظاهر کفش جدید اسیکس را رویایی‌تر کند و بیش از پیش دل هوادارن خود را به‌ دست آورد.

با اورجینال پَل همراه باشید تا نگاهی اجمالی به این کتونی اورجینال بیاندازیم.

 

تکنولوژی به کار رفته در کفش جدید اسیکس

 

فناوری ژل لایت GEL LYTE

ژل (GEL) ماده‌ای سیلیکونی و بسیار نرم است که اصولا در قسمت پنجه و پاشنه‌ی کفش رانینگ و پیاده روی به کار می‌رود تا از پا محافظت کند. یکی از ویژگی‌های مهم کفش مخصوص دویدن، راحتی آن هنگام فراز و فرود پا زمان قدم برداشتن است. کفش‌هایی با فناوری ژل لایت  ضربات وارد شده از زمین بر پای فرد را هنگام راه‌ رفتن به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد و ضمن محافظت از پا راحتی بی حد و اندازه‌ای را فراهم می‌کند. اسیکس در این مدل از کفش جدید خود نه تنها از فناوری ژل لایت برای ایجاد راحتی بیشتر بهره برده است، بلکه در لایه ی میانی کفش نیز از سه لایه فوم ایوا (EVA) برای محافظت بیشتر پا استفاده کرده است.

کتانی مخصوص رانینگ و پیاده روی اسیکس با رویه آبی روشن از نمای بغل پای چپ

 

رویه‌ای از جنس چرم مصنوعی و مِش

اسیکس درساخت رویه‌ی این کفش ورزشی جدید از متریالی به نام مش (MESH) استفاده میکند. مش پارچه‌ای مشبک و بسیار سبک می‌باشد که منافذ بسیاری دارد. تراکم سوراخ‌های متعدد در این پارچه سیستم گردش هوای کتونی را به طرز قابل توجهی بهبود می‌بخشد. مش با ایجاد جریان هوای تازه درون کفش از تعرق پا در هنگام انجام فعالیت‌های سنگین جلوگیری می‌کند و تنفش پذیری پا درون کتانی را افزایش می‌دهد. استفاده از این نوع متریال برای کفش جدید اسپرت اسیکس مزیت فوق‌العاده‌ای برای ورزشکاران و دوندگان محسوب می‌شود.

کتانی آسیکس اسپرت از جنس مِش و چرم مصنوعی آبی با تنفس پذیری فوق‌العاده

 

طراحی کفش اسپرت جدید اسیکس

طراحی این کتونی الهام گرفته از مد دهه‌ی 90 می‌باشد. اسیکس با ایجاد کمی تغییر و افزودن ویژگی کتونی های چانکی (chunky) که ترند سال‌های اخیر دنیای مد و فشن بوده است ژل لایت کایانو 5 (The GEL-KAYANO™ 5 OG) را با رنگی رویایی و پر از آرامش به بازار سال 2020 معرفی کرده است.

 

کتانی بندی اسیکس و فناوری جدید

در طراحی این مدل از کفش اسپرت برای ایجاد راحتی بیشتر از سیستم کوادرا (Quadra lacing system) برای تولید بندها استفاده شده است. در این تکنولوژی، بندها نیازی به باز و بسته کردن ندارند و پس از پوشیدن قالب پا را می‌گیرند. در واقع درهر بار پوشیدن و درآوردن کفش، نیازی به تنظیم آن‌ها نیست. این فناوری در کنار طراحی زبانه‌ی کفش که درون پا فیکس می‌شود و سر نمی‌خورد در هنگام رانینگ و دویدن راحتی فوق العاده‌ای را برای ورزشکاران به ارمغان می‌آورد.

کفش اسیکس جدید بندی با رنگ آبی و طوسی مخصوص رانینگ و دویدن از نمای بالای کتانی جفت شده کنار هم

 

این کتانی ورزشی جدید در تاریخ 15 می ماه 2020 با شماره سریال (Style Code: 1021A287-400) به قیمت 150 دلار وارد بازار شده است.

 

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین کفش‌های کمپانی‌های مطرح دنیا به بخش اخبار برندها سایت اورجینال پَل مراجعه کرده و در جریان آخرین اخبار و تکنولوژی‌های آنها قرار گیرید.

 

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید