کفش اسیکس ژل لایت IIIکفش پیاده روی زنانه و مردانهاسیکس ژل لایت

کمپانی آسیکس که بیش از 70 سال سابقه تولید کتونی های اورجینال را دارد، جدیدترین کتانی روز خود را به بازار عرضه کرد. این کمپانی در 10 سپتامبر 2020 کفش های آسیکس ژل لایت III را در دو رنگ مشکی و سورمه ای منتشر کرد. ظاهر کلاسیک کفش پسرانه و دخترانه آسیکس ژل لایت مشابه سایر کتونی های سری سوم ژل لایت است اما با این تفاوت که جنس رویه این کتانی با همکاری کمپانی لیوایز (Levis) طراحی شده است. کفش های ژل لایت سه برای نخستین بار در سال 1990 به بازار عرضه شدند. این کفش ها در زمان عرضه خود غوغایی به پا کردند و توجه تمامی ورزشکاران را به خود جلب کردند. بسیاری از دوندگان و ورزشکاران رشته های مختلف فناوری های به کار رفته و کیفیت بالای این کتونی کلاسیک فوق العاده را تحسین کردند. اکنون برای بار دیگر توجه همگان به این مدل جدید جلب شده است و در روز های اولیه ای که منتشر شده است با استقبالی فوق العاده ای روبه رو شده است. 

کمپانی لیوایز در سال 1853 توسط لیوای استراوس (Levi strauss) تاسیس شد. محصول عمده این کمپانی مشهور آمریکایی جین می‌باشد که در رویه کتونی ورزشی جدید برند اسیکس نیز به کار رفته است.

 

نمایی زیبا از کتانی جدید اسیکس

  • رویه کفش

رویه کفش پیاده روی مردانه و زنانه ژل لایت از جنس جین و لایه هایی از چرم طبیعی می‌باشد که بسیار سبک و راحت است. این رویه علاوه بر اینکه جلوه ای چشمگیر و متفاوت به کفش می‌دهد راحتی و انعطاف پذیری بالایی را برای شما به ارمغان می‌آورد. جنس جین در برابر هرگونه خراش و پارگی مقاوم است و کتونی آسیکس ژل لایت شما را برای استفاده در شرایط سخت مناسب می‌کند.

 

  • زیره کفش

زیره کتانی کلاسیک آسیکس ژل لایت از لاستیک طبیعی ساخته شده است. لاستیک طبیعی به کار رفته در زیره کتانی اسپرت ورزشی دخترانه و پسرانه، دوام و استحکامی بی همتا دارد و از خستگی زودرس شما در استفاده های طولانی مدت جلوگیری می‌کند. ساختار های چسبنده موجود در زیره کتونی ژل لاست مانع از لغزش شما در سطوح مختلف می‌شود.

 

جنس کتانی اسیکس

همانند سایر محصولات کمپانی لیوایز در طراحی این کفش از چرم کرمی رنگ روی زبانه ها ، کناره ها و پشت کتونی استفاده شده است.

در لایه میانی این سری کتونی های رانینگ آسیکس از فناوری ژل لایت استفاده شده است که اکنون نزدیک به تولد 30 سالگی آن است. کمپانی آسیکس با دستیابی به این فناوری توانست فشار و ضربات وارده را تبدیل به انرژی کرده و از آسیب ها وارده به پا و انگشتان جلوگیری کند.

کتانی asisc

اگر با فناوری ژل لایت موجود در لایه میانی آن آشنا نیستید می توناید به وبلاگ اورجینال پل مراجعه کنید و ویدیوی ازمایش ژل لایت (چالش تخم مرغ ) را نگاه کنید.

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید