با این مدل کفش آدیداس اولین نفری باشید که در ماه قدم می زنیددر اواخر سال 2019، آدیداس تصمیم گرفت با همکاری آزمایشگاه فضایی بین المللی ISS ایالات متحده آمریکا، از کتانی آلترا بوست 2020  ( Ultra Boost ) با تمپلیت یا الگوی فضایی خود رونمایی کند.

 

کفش کتانی فضایی ادیداس

 

💗 اگر به دنبال کفش کتانی آدیداس صد در صد اورجینال آدیداس هستید از فروشگاه آنلاین اورجینال پل دیدن فرمایید.

 

بعد از گذشت یکسال، ناسا و پروژه ی آلترا بوست 4  ( Ultra Boost 4.0 ) با 3 خط آدیداس در صدد ارسال فضانورد به خارج از این منظومه ی شمسی است.

کفش فضایی اولترا بوست دارای جا بندی های پلاستیکی در دوطرف کفش، که وظیفه ی محافظت از پای شما را دارد و همچنین از بالشتک های بوست Boost در لایه ی میانی برای هرچه راحت تر بودن پای شما به رنگ متالیکی استفاده شده است.

 

❤ چرا فناوری بوست برای شما راحتی را به ارمغان میاورد !

 

آرم NASA در این مدل کفش فضایی

در لایه ی میانی این مدل کفش فضایی از یک لایه ی اضافی نارنجی رنگ استفاده شده است که نمادی برای NASA است، همچنین پشت پاشنه ی کفش دارای یک روبان آبی رنگ است که مفهومی از آرم ناسا در این مدل کتانی است، اما کفه این کفش با کفی های دیگر مدل های آدیداس تفاوت زیادی دارد به طوری که طراحی کفه ی کفش برگرفته از دهانه ماه با چاپ نماد اصلی ناسا است.

زبانه های این کفش فضایی ادیداس متشکل از نماد  ( Artemis Logo ) در زبانه کفش پای چپ و نماد سر یک فضانورد در کفش پای راست است.

 

لوگوی فضانورد و آرتمیس در زبانه های کفش آدیداس

زیره کفش آدیداس اوترا ultra boost

 

لوگو A آرتمیس ( Artemis ) در کفش آدیداس 

در 19 ژانویه 2020، بعد از گذشت 50 سال از پروژه ی آپولو که اولین فرود در ماه بود، ناسا از جشن پنجاه سالگی پروژه ی آپولو خود با این نماد جدید شگفتی آفرید.

 

پاشنه کفش adidas با لوگوی nasa

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید