کتونی آدیداس اولترابوست 2020 در راه است !چند سال پیش، آدیداس تمامی کفش کتونی های اسپرت Ultra Boost که با امضاء کانیا وست ( رپر معروف آمریکایی ) همراه بود را خیلی سریع به فروش رساند، بطوریکه کتانی های Ultra Boost آدیداس در انبار ها به کلی به اتمام رسید. با همین میزان فروش بالا بود که سری جدید Ultra Boost Uncaged به میدان آمد، قرار است است کتونی اسپرت Adidas Ultra Boost 2020 با برگرفتن از DNA مدل قدیمی تر Uncaged و حذف سه خط آدیداس، با همکاری خرده فروش افسانه ای اتمس ژاپنی (  atmos ) پا به میدان بگذارد.

 

کتانی Adidas Atmos Ultra Boost

قرار است این مدل کفش کتونی 2020 آدیداس در 3 رنگ مختلف به فروش برسد، 2 رنگ این مدل کتونی سیاه و سفید ساده است، اما رنگ سوم این مدل کتونی بر گرفته از همکاری این کمپانی با HYPEBEAST در سال 2015 است. یکی از تفاوت های بین کتونی ULTRA BOOST HYPEBEAST با Atmos را میتوان حذف سه خط آدیداس و چاپ روکش برجسته با متن ادیداس را نام برد.

 

برای خرید کتونی اسپرت اورجینال از بهترین برند های جهان، همین الان کلیک کن !

 

کتونی اسپرت اورجینال

 

طراحی ژاپنی در کتونی اسپرت Ultra Boost 2020

کتونی مخصوص رانینگ و دویدن ادیداس که با همکاری فروشگاه کفش ژاپنی Atmos ساخته شده است، بسیار برگرفته از لباس های خیابانی توکیو است، رویه کششی این کفش بصورتی است که با فرم پای شما به راحتی سازگار و فیت پای شما می‌شود. بالشتک های استفاده شده در لایه ی میانی این مدل کتونی ادیداس، راحتی باور نکردانی در هنگام ورزش کردن و رانینگ برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

مشخصات اجمالی آدیداس اولترا بوست اتمس 2020 

رویه کفش : فناوری Primeknit

نوع کتونی : سبک، بسیار مناسب رانینگ و دویدن

لایه میانی : تکنولوژی Boost

زیره کفش : لاستیک Continental™

کد محصول: H05021

تاریخ انتشار : 14/11/2020

 

دنبال کتونی اورجینال آدیداس می گردید ! همین الان کلیک کن !

 

لایه میانی ultra boost در کفش اورجینال آدیداس

زیره Continental در کتونی اسپرت اورجینال اولترا بوست

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید