آیا میدانید چگونه کفش اصل (اورجینال) را از تقلبی تشخیص دهید؟ در مورد کتونی سوپراستار چه طور؟

با ما در این پست همراه باشید تا راه‌ های تشخیص را بطور کامل در کفش آدیداس سوپر استار C77124 بررسی کنیم.


کتانی آدیداس سوپر استار اصلی و تقلبی

 

  • جعبه کفش

در ابتدا به بررسی جعبه کفش می‌پردازیم. سوپراستار‌های جدید آدیداس در جعبه‌ای محکم به رنگ آبی به همراه خطوط سفید به بازار عرضه شده‌اند. از نکات مهمی که باید در جعبه بررسی شود قرار گرفتن خطوط روی در جعبه با بدنه در یک راستا است بطوری که هنگام بستن در ناهماهنگی حس نشود. همچنین لوگو آدیداس را با دقت بررسی کنید که خطای املایی نداشته و با کلمه آدیداس در یک راستا باشد. کیفیت بدنه نیز از نکات مهمی است که باید بررسی شود مطمئن شوید که جعبه کفش اورجینال آدیداس از کیفیت خوبی برخوردار است.

کارتن ابی کتانی آدیداس اصل

 

 

  • بررسی لیبل

 

مورد بعدی که باید بررسی شود لیبل روی جعبه است. لیبل روی جعبه شامل اعداد و اطلاعات مهمی  نظیر شماره آرت (ART NUMBER) آن است این شماره که کلمه‌ای ترکیبی از حروف و عدد است همان کدی است که تولید کننده برای هر نوع کفش اورجینال انتخاب می‌کند. برای مثال در این کفش شماره آرت C77124 است بررسی کنید که این شماره مخدوش نشده باشد و همچنین این شماره با شماره حک شده روی لیبل داخل کفش(پشت زبانه) یکی باشد.

 

 

سایز و کد کفش اصل ادیداس روی جعبه ابی کتانی

 

 

 

 

  • بررسی زبانه لاستیکی جلوی کفش

 

سومین موردی که می‌توان به بررسی آن پرداخت زبانه لاستیکی جلوی کفش است. سوپراستارهای آدیداس دارای یک زبانه لاستیکی هستند که به صورت حرفه‌ای و بدون دوخت اضافه در جلوی کفش اورجینال آدیداس قرار گرفته است. بررسی کنید که زبانه به چه صورت از بقیه قسمت‌ها جدا شده همچنین از هم ترازی و در یک راستا بودن این زبانه با سایر قسمت‌ها اطمینان حاصل کنید.

 

کتانی آدیداس سفید مشکی قسمت پنجه پا

 

 

 

  • بررسی زیره کفش

 

آخرین موردی که به بررسی آن می‌پردازیم کفه کفش است. اگر کفش خریداری شده توسط شما اورجینال باشد با قرار دادن آن مانند تصویر بالا می‌توانید الگوی موجود در کفه کفش برند اورجینال را نگاه  کنید. اطمینان حاصل کنید که الگوی بکار رفته در کفه کفش اورجینال شما از الگوی بالا پیروی کرده و ناهمگونی نداشته باشد. همچنین این الگو باید در دو کفه کفش اسپرت اورجینال متقارن بوده و تکمیل کننده یکدیگر باشند.

زیره کفش ادیداس سفید

 

جمع بندی

 

از گذشته تا امروز خرید کفش اورجینال یکی از دغدغه‌های مردم بوده است کفش آدیداس سوپر استار نیز یکی از کفش‌های معرف برند آدیداس میباشد که با خرید اورجینال آن می‌توانید از پیاده‌‌روی‌‌های خود لذت ببرید و نگرانی بابت کفش ورزشی خود نداشته باشید. اگر برای شما هم اورجینال بودن کفش مهم است و از جمله کسانی هستید که به دنبال کفش اصل (اورجینال) می‌گردید می‌توانید از اورجینال پل با خیالی آسوده خرید کرده و نگرانی بابت اصل بودن آن نداشه باشید چرا که ما به شما اطمینان می‌دهیم که تمامی کفش‌های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ما صد در صد اصل  هستند.

 

خرید کفش آدیداس سوپر استار C77124

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


1 نظر

avatar
هادی قلی پور

چقدر خوب و ساده بود


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید