کفش نیو بالانس آمریکایی اورجینال


کمپانی آمریکایی نیو بالانس (New Balance) با همکاری مجدد با تِدی سنتیس (Teddy Santis) بنیان گذار برند لباس های ورزشی Aimé Leon Dore founder، کفش نیوبالانس 990 آمریکایی جدیدی را تولید کرده اند که به نمک دریا مشهور است! با ما همراه باشید این مدل کتونی نیو بالانس امریکایی اورجینال را به شما معرفی کنیم. 

ورود به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

جهت مشاهده انواع کفش کتونی اورجینال اینجا کلیک کنید!

کفش آمریکایی نیو بالانس اورجینال New Balance 990v3 USA

 

کفش نیوبالانس آمریکایی مدل 990 طراحی دلنشین و مینیمالی دارد. این کتونی اورجینال newbalance با بهره گیری از مواد و متریال مرغوب به کفشی بسیار راحت تبدیل شده است.

تِدی سنتیس (Teddy Santis) بنیان گذار برند لباس های ورزشیAimé Leon Dore founder  که سالیان سال است با کمپانی نیو بالانس همکاری می کند، کتونی جدیدی وارد دنیای کفش های اورجینال کرده است.

استفاده از روکش های چرمی که به رنگ نمک دریایی هستند و همچنین متریال مشبک و تنفس پذیر مِش (Mesh) در قسمت بالایی یا رویه این کفش نیو بالانس آمریکایی سبب ایجاد راحتی ویژه ای برای ورزشکاران شده است.

 

کتونی ورزشی نیوبالانس 990 آمریکایی

 

لوگوی N که به صورت برجسته در کنار کفش خودنمایی می کند نشانگر نماد این برند ورزشی و همچنین اورجینال بودن کتانی می باشد. همچنین در قسمت زبانه کتونی آمریکایی نیو بالانس، نوشته نام این برند را با رنگ قرمز مشاهده می کنید new balance USA و همچنین مدل این کتونی 990 را نیز در کنار پاشنه با طراحی جذاب میتوانید مشاهده کنید.

 

کتونی ورزشی نیو بالانس اورجینال مدل 990

 

این مدل کفش نیوبالانس آمریکایی 990 از جهاتی بسیار شبیه به کتونی که در سال 2002 تولید شد می باشد.

علاوه بر این، استفاده از تکنولوژی انکپ (Encap) در قسمت میانی این کفش نیو بالانس آمریکایی سبب راحتی بیشتر و همچنین عملکرد و کارایی بیشتر کتونی شده است.

 

کتونی نیو بالانس امریکایی اصل مدل 990

 

علاوه بر تمامی موارد گفته شده از این مدل کفش کتونی نیو بالانس اورجینال، استفاده از لاستیک بسیار مقاوم برای زیره کتانی یکی دیگر از ویژگی های این کتونی اورجینال برند New Balance می باشد.

 

کتونی نیو بالانس 990 اورجینال new balance

 

نام کفش: New Balance 990v3 Made In USA

آرت نامبر: M990AL3

تاریخ انتشار: 26 می 2022

 

جهت اطلاعات بیشتر درباره کفش و کتونی های اورجینال از طریق آدرسهای زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

واتس‌اپ: 09120387302

صفحه رسمی اینستاگرام اورجینال پَل: original.pal

تلفن: 08138283237 - 08138263633

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید