امروزه از آدیداس به عنوان یکی از برندهای خلاق و پیشرو در صنعت کفش یاد می‌کنند، دلیلش هم کاملاً واضح و مشخص است

با ما همراه باشید تا با هم یکی از محصولات فوق‌العاده‌ی آدیداس را بررسی کنیم و با خصوصیات آن آشنا شویم.


آدیداس نامی آشنا درصنعت پوشاک و به خصوص کفش برند به حساب می‌آید و کمتر کسی است که تا به حال از کفش‌های این برند معروف آلمانی استفاده نکرده باشد. اما معروفیت ادیداس تنها به دلیل تولید کفش و یا لباس ورزشی نیست. امروزه از آدیداس به عنوان یکی از برندهای خلاق و پیشرو در این صنعت یاد می‌کنند. برای اطمینان از این حقیقت کافیست نگاهی به مطالبی که در حوزه تکنولوژی از طرف این کمپانی به گوش میرسد نگاهی بیندازید. حال این کمپانی بزرگ در اقدامی جالب کفش جدید خود را با بازنگری به آرشیو پر‌افتخار خود تولید کرده است. کفش ادیداس ان ام دی ریسر پی کی B37641 یکی از کفش‌‎های اورجینالی است که هم برای طرفداران قدیمی ادیداس و هم برای نسل جدید از جذابیت های فراوانی برخوردار است. با بررسی این کفش اسپرت زنانه همراه ما باشید.

کفش ادیداس زرد و بنفش تکیه داده شده به دیوار سفید

 

 

 

بررسی کفش ادیداس ان ام دی ریسر B37641

  • رویه کفش

در ابتدای بررسی این کتونی اورجینال با رویه آن شروع می‌کنیم جایی که آدیداس با استفاده از مواد و متریال با کیفیت بالا سنگ تمام گذاشته است. رویه کفش ادیداس ان ام دی ریسر B37641 از ساختاری یک تکه و جورابی و از جنس ماده پرایمک‌نیت (Primeknit) می‌باشد. شاید قبلا نیز اسم این ماده را در دیگر محصولات ادیداس شنیده باشید. این ماده با داشتن ساختاری یک تکه به راحتی قالب پای شما می‌شود از طرفی این ساختار یک تکه به انعطاف‌پذیری کفش کمک شایانی کرده است به‌طوری که در هنگام پیاده‌روی و یا دویدن به ندرت احساس فشار در رویه پای خود می‌کنید. با دقت در رویه کفش ادیداس ان ام دی ریسر B37641 متوجه وجود منافذی در رویه این کتونی اسپرت می‌شویم. وجود این منافذ به گردش بهتر هوا در داخل کتونی برند آدیداس کمک می‌کند و از تعریق بیش از اندازه پا جلوگیری به عمل می‌آورد. 

 

 

 

  • لایه میانی

 قلب تپنده کفش ادیداس ان ام دی ریسر B37641 را می‌توان لایه میانی این کفش دانست جایی که آدیداس با استفاده از تکنولوژی بوست (™Boost)، کیفیت بالای آن را تضمین کرده است. به جرات می‌توان گفت این لایه از کفش ورزشی با دوختی عالی یکی از بهترین مواد بکار رفته در این سری از کتونی های آدیداس می‌باشد. تکنولوژی بوست (™Boost) با ذخیره و آزاد سازی انرژی در هنگام قدم برداشتن به خوبی از پای شما در هنگام پیاده‌روی و دویدن پشتیبانی می‌کند تا میزانی کمی فشار را احساس کنید و نهایت لذت را از پیاده‌روی خود ببرید. اما این تمام کار نیست، آدیداس در کنار استفاده از تکنولوژی بوست (™Boost) از ماده پلیمری ایوا (EVA) نیز بهره برده است. این ماده میزان زیادی از فشارهای وارده از سمت زمین را به خود جذب کرده و مانع از ایجاد درد در هنگام پیاده‌روی می‌شود. از طرفی این ماده در کناره بوست یکی از سبک‌ترین لایه‌های میانی تولید شده توسط ادیداس را رقم زده است بطوری که وزن کلی کفش کم بوده و پای شما در هنگام پیاده‌روی و یا دویدن فشار کمی را احساس می‌کند.

ما خرید کتانی آدیداس را، فقط از فروشگاه‌های معتبر، و دارای کتانی اورجینال توصیه می‌کنیم تا کیفیت مطلوب را تجربه کنید. تا جای ممکن از خرید کتونی های کپی و خرید کتونی ارزان خودداری کنید. 

 

خرید کفش ادیداس ان ام دی ریسر پی کی B37641

 

ورود به سایت اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید