کفشهایی زیبا و راحت که طرفداران را شگفت زده کنند، همه چیز در این کفش ها باید مهندسی شده باشد،

هدف کمپانی ژاپنی اسیکس از طراحی کتونی‌های اسپرت آسیکس ژل لایت وی این است.


کتانی‌های Asics GEL LYTE V HN6A4 2890 (آسیکس ژل لایت وی)

 

کتانی‌های Asics GEL LYTE V HN6A4 2890 (آسیکس ژل لایت وی) به صورت عمده برای ورزش دو طراحی شده‌اند. به دلیل ویژگی‌هایی مانند رویه مش و لایه میانی ژل لایت، این کفش برای دوندگان می‌تواند انتخاب کاملا مناسبی باشد.

رویه کفش: برای رویه کفش از ترکیب پارچه مش به علاوه چرم جیر استفاده شده است. پارچه مش به دلیل خاصیت تنفس‌پذیری بالا برای کفش‌های اسپرت و ورزشی انتخاب مناسبی می باشد. منافذ موجود بر روی پارچه مش باعث جریان هوا در داخل کفش می‌شود و از تعریق پا و گرم شدن هوا داخل کفش جلوگیری می‌نماید. ویژگی دیگر این نوع پارچه، وزن سبک آن می‌باشد. در قسمت کناره‌ها و جلو کفش، برای بالا بردن دوام کفش، از پارچه چرم جیر استفاده می‌شود.

کفش اسیکس قرمز و مشکی از بالا

لایه میانی کفش: برای ساخت لایه میانی کتانی اورجینال اسیکس، از فناوری ژل که در انحصار کمپانی آسیکس می‌باشد، استفاده شده است. فناوری ژل لایت برای اولین بار در سال 1986 معرفی شد. لایه میانی کتانی اصل آسیکس ژل لایت وی، در برابر ضربه بسیار مقاوم می‌باشد و به عنوان لایه میانی کفش‌های ورزشی بسیار راحت است. تا به امروز ژل لایت به عنوان یک جز اصلی برای ساخت و طراحی بیشتر کتانی‌های ورزشی اسیکس استفاده شده است. ژل نوعی ماده نرم می‎باشد که برای محافظت و دفع ضربات وارده به پا، به داخل لایه میانی کفش اسیکس تزریق شده است.

 

آسیکس در ورزش!

میزان عملکرد و بازدهی این نوع لایه میانی کفش‌های اسپرت اسیکس همانند لایه میانی Air، که برای کمپانی نایک است، می‌باشد. زیره ژل لایت برای راحتی بیشتر در هنگام حرکت در قسمت پنجه و پاشنه کفش تعبیه شده است. کتونی‌های اصل اسیکس با لایه میانی ژل لایت، برای انواع ورزش‌ها به خصوص ورزش دو بسیار مناسب می‌باشد. باور بر این است که دوندگان در هنگام دو، نیرویی معادل سه الی چهار برابر وزن خود را به کف پایشان در هر گام وارد می‌کنند. در این قسمت است که ژل لایت نقش یک واسط بین زمین و کف پای شخص را بازی می‌کند و تا حد بسیار زیادی میزان ضربات وارده به پا را دفع می‌کند. لایه میانی ژل لایت اسیکس، نه تنها باعث راحتی بیشتر است، بلکه از صدمات وارده به پا نیز جلوگیری می‌کند.

کتانی آسیکس قرمز و سیاه از بغل

زیره کفش: زیره کفش از لاستیک ساخته شده است. زیره، قسمتی از کفش است که بیشترین تماس را با زمین دارد. بنابراین برای افزایش دوام کفش زیره را از لاستیک می‌سازند. زیره این نوع کفش برای دو، والیبال و پیاده‌روی مناسب می‎باشد.

زیره ژل لایت سفید کفش اسیکس

 

با خرید این کفش از فروشگاه اینترنتی کفش اورجینال پَل از اورجینال بودن این کتانی مخصوص دو آسیکس اطمینان حاصل کنید. 

 

خرید کتانی‌ اسیکس ژل لایت وی HN6A4 2890

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید