لوگو fanto fit


 

کمپانی آمریکایی New Balance (نیوبالانس)، تولیدکننده انواع کتونی‌های اورجینال ورزشی می‌باشد. این تولیدکننده‌ کتانی‌های اسپرت، برای تولید نسل جدیدی از کفش‌های ورزشی از نوعی تکنولوژی جدید با نام Fantom Fit (فنتوم فیت)،  که نوع جدیدی از رویه می‌باشد رونمایی می‌کند. این یک ایده کاملا جدید برای طراحی و ساخت نسل جدیدی از کفش‌های اورجینال ورزشی نیو بالانس می‌باشد. این رویه شامل به هم آمیختن یک لایه پارچه مش و یک لایه پارچه چرم جیر می ‌باشد. این نوع به هم آمیختن شامل هیچ گونه دوختی نمی‌­شود. همان‌طور که می‌دانید وزن کفش مخصوص ورزش یک از مهم‌ترین شاخصه‌های حفظ سلامت در انجام حرکات ورزشی می‌باشد و درصورت عدم رعایت این نکته عارضه‌های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. از این رو، رویه­ کتونی‌های اورجینال نیو بالانس به اندازه‌ای سبک و ساده می‌باشد که به سختی می‌­توان گفت که شما کفشی به پا دارید، ولی در عین حال به خوبی از پا در انجام ورزش محافظت می‌کند و محیط مناسب و راحتی برای پا فراهم می‌کند.


رویه کتانی اسپرت نیوبالانس قسمت بالایی کفش است که روی لایه میانی کفش قرار می‌گیرد و آن را می‌پوشاند. رویه Fantom Fit (فنتوم فیت) برای کتانی‌های ورزشی نیو‌بالانس، در عین سبکی و میزان تنفس‌پذیری بالایی که دارد،  به خوبی از پای شما محافظت می‌کند. این نوع رویه از دو نوع پارچه ساخته شده است، یک لایه پارچه مش و یک لایه چرم مصنوعی برای حفاظت بیشتر می‌باشد. استفاده از پارچه مش برای کتونی‌های اسپرت نیوبالانس بسیار رایج است. زیرا به دلیل میزان تنفس‌پذیری بالا، هوای داخل کفش به خوبی تهویه می‌شود و از گرم شدن پا جلوگیری می‌کند. منافذ موجود بر روی پارچه مش از تعریق پا جلوگیری کرده و ورزش و فعالیت را برای شما راحت تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند. یک لایه ضخیم چرم مصنوعی هم برای افزایش دوام اضافه شده است. چرم مصنوعی به دلیل ساختارش از پا در برابر آسیب هم محافظت می‌کند. 

NewBalance_FantomFit

 چرم مصنوعی ماده‌ای انعطافپذیر، با دوام و ضد سایش است که معمولا از نایلون و پلی استر ساخته میشود. این جنس سبک‌تر از چرم واقعی است، رطوبت آن زودتر خشک می شود و منافذ عبور هوای بیشتری برای پا فراهم می کند. به علاوه کتونی ورزشی را که از چرم مصنوعی ساخته می شود را می‌توان بی‌وقفه برای مدت زمان طولانی‌تری پوشید، بنابراین احتمال اینکه پا در کتانی اصل نیوبالانس از جنس چرم مصنوعی تاول بزند بسیار کم است. نایلون و شبکه نایلونی مواد مصنوعی بادوامی هستند که اغلب برای کاستن از وزن کتانی و افزودن بر منافذ عبور هوا در آن کاربرد دارند

رویه فنتوم فیت کفش‌های نیوبالانس حالت جوراب مانندی دارد که به بهتر قرار گرفتن پا در کفش کمک می‌کند. رویه جوراب مانند به میزان بسیار زیادی از پا محافظت می‌کند. زیرا این رویه از پیچ خوردن پا جلوگیری کرده و احتمال آسیب‌ رسیدن به پا را کاهش می‌دهد.

شکل و ظاهر این رویه بسیار ساده است و وزن بسیار سبکی دارد. بسیاری از افراد و ورزشکارانی که از کتانی‌های ورزشی نیوبالانس با رویه فنتوم فیت استفاده کرده‌اند، از وزن سبک کفش بسیار راضی بوده و نظر مثبتی درمورد وزن و ظاهر ساده کفش داشته‌اند. علاوه بر وزن و ظاهر کتونی، به خوبی از پا نیز محافظت می‌کند.

 

مدل‌های دیگر کفش‌های اسپرت مردانه و زنانه

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید