آمیزه ای از تکنولوژی های روز و استایل کلاسیک در یک کتونی اسپرت برای راحتی شما، در یک کلام ساده و شگفت انگیز

اورجینال پَل در این مطلب کتانی آدیداس اینیکی رانر Adidas Iniki Runner را بررسی خواهد کرد.

 

جدیدترین کفش مناسب رانینگ و پیاده روی روزمره را از اینجا تهیه کنید.

کتانی جدید آدیداس با نام آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner) با ظاهری که از کفش‌های 1970 الهام گرفته در سال 2017 وارد بازار شد. این کتانی ورزشی آدیداس را می‌توان آمیزه‌ای از تکنولوژی‌های روز و استایل کلاسیک در نظر گرفت. در نظر بسیاری از افراد این استایل قدیمی یا رترو کفش است که جالب توجه است. ادیداس اینیکی رانر با زیره بوست و وزن سبکش، در پا کاملا راحت به نظر می‌رسد.  

 

بررسی کتانی ادیداس اینیکی رانر Iniki Runner

 

 

تاریخچه کفش ادیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner)

استایل آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner) که در سال 2017 به بازار عرضه شد، از طراحی‌های دهه 70 کتانی‌های این برند آلمانی الهام گرفته شده است. برخلاف ظاهر کلاسیک و رترو (کفش و لباس با استایل‌های قدیمی) این کتانی ورزشی، آدیداس از انواع تکنولوژی‌های روز خود در ساخت کفش بهره گرفته است. این کفش با ترکیب رنگ‌های خیره‌کننده در سال 2017 به بازار عرضه شد. از جمله همکاری‌های انجام شده در زمینه تولید کتانی‌های جدید اسپرت، نیبرهود ایکس آدیداس اینیکی رانر (Neighborhood x Adidas Iniki Runner) است. هدف این همکاری که بین یک برند ژاپنی و آدیداس انجام گرفت، تولید کتانی‌های آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner) با استایلی متفاوت از گذشته بود و ترکیب رنگ‌های جدید از این کفش به مردم انتخاب‌های زیادی می‌داد. اینیکی در زبان هاوایی به معنای تندباد است. آدیداس در طراحی این کتانی کلاسیک راحتی را در اولویت قرار داده است. 

کفش آدیداس نارنجی ابی طوسی

 

زیره کتانی آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner)

آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner) دارای زیره‌ای از جنس لاستیک طبیعی می‌باشد. طراحی این نوع زیره به صورت شبکه‌ای است. این طراحی، کفش را برای استفاده بر روی انواع سطوح مناسب می‌کند و دوام و مقاومت کفش را هم افزایش می‌دهد. بنابراین می‌توانید از این کفش را برای مدت طولانی استفاده کنید بدون اینکه به زیره آسیبی برسد. 

زیره کفش ادیداس زرد رنگ

 

لایه میانی کتانی آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner)

همانطور که از اسم کفش مشخص است، برای لایه میانی کتانی از تکنولوژی بوست (BOOST) استفاده شده است. ساختار لایه میانی بوست با ایوا(EVA) کاملا متفاوت است. تکنولوژی بوست از کنار هم قرار گرفتن تعداد زیادی از کپسول‌های TPU ساخته شده است. این لایه میانی نه تنها ضربات وارده به پا را به خوبی جذب کرده و از پا محافظت می‌کند، بلکه قابلیت بازگردانی انرژی به پا را هم دارد. در قسمت لایه میانی از تکنولوژی دیگری به نام تورشن (Torsionهم استفاده شده است. زیره تورشن (Torsion) از جنس ترموپلاستیک و با هدف محافظت از پا، میزان کشش‌های قسمت میانی پا را در حین حرکت پا کنترل می‌کند. این زیره مانند یک پل ارتباطی بین پنجه و پاشنه‌ی پا عمل می‌کند. هنگام قرار گرفتن پا بر روی زمین این زیره حالت مناسبی برای قسمت میانی پا ایجاد می‌کند به گونه‌ای که علاوه بر ایجاد استحکام لازم برای انجام انواع ورزش‌ها، از پا نیز محافظت می‌کند.

کفش آدیداس نارنجی ابی از بغل

 

رویه کفش آدیداس اینیکی رانر (Adidas Iniki Runner)

رویه کفش ترکیبی از پارچه‌ی تنفس‌پذیر نئوپرین و پارچه‌ی مش می‌باشد. این پارچه قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی دارد که به شما اجازه می‌دهد پا خود را آزادانه در داخل کفش حرکت دهید. علاوه بر این گردش هوای داخل کفش از عرق کردن پای شما در داخل کفش جلوگیری می‌کند. در کناره‌ها، روی زبانه کفش و پشت پاشنه کفش آرم لگو آدیداس دیده می‌شود.

رویه کتانی اصل آدیداس نارنجی ابی از نمای نزدیک

 

نتیجه‌گیری

کتانی‌ آدیداس اینیکی رانر ترکیبی از استایل‌های جدید و قدیم است. از استحکام و دوام خوبی برخوردار است و به خوبی از پای شما مراقبت می‌کند. این کفش علاوه بر تمرین و ورزش، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای پیاده‌روی و استایل‌های خیابانی باشد. این کتانی به خوبی با استایل‌های راحتی ست می‌شود. برای خرید این کتانی اورجینال می توانید به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل مراجعه کنید. 

 

خرید کتانی اورجینال آدیداس اینیکی رانر

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید