رازی هست که باعث می شود شما در فصل‌های سرد سال حس فوق العاده ای داشته باشید و بدون نگرانی به دل کوه بزنید. امروز قرار است اورجینال پَل راز بسیار شگفت انگیز تکنولوژی کلیما پروف (Climaproof) را برای شما بازگو کند. با ما همراه باشید.

 

کتونی‌های اورجینالی برای پیاده‌روی انتخاب کنید که در تمام فصل‌ها قابل استفاده باشند!

آشنایی با فناوری کلیماپروف برند آدیداس

 

کلیما پروف دقیقا مانند نام خود عمل می کند و در واقع طراحی شده است که برای ما یک پوشش ضدآب و ضدسرما با قابلیت تنفس ایجاد کند. این تکنولوژی در آب و هوای سرد و برفی بسیار کارآمد است و همین باعث شده است که آدیداس از آن در بازه‌ی وسیعی از محصولاتش مانند بوت‌ها، کاپشن‌ها و... استفاده کند. اگر شما هم از طرفداران برف‌بازی و ماجراجویی در هوای سرد و برفی زمستان هستید این بوت جدید ادیداس مسلما بهترین انتخاب برای شماست و شما پس از آشنایی با ویژگی‌های این محصول آن را به لیست خریدتان اضافه خواهید کرد.

کفش کوهنوردی آدیداس ساق دار ابی و قرمز از بالا

 

کلیماپروف چه ویژگی‌هایی دارد؟

 

این فناوری موجود در کتونی‌های برند آدیداس در واقع یک عایق در برابر شرایط سخت آب‌ و هوا است که به ما کمک می‌کند که دمای بدنمان را در سطح خوبی نگه داریم. این پوشش سپر محافظ ما در برابر باد شدید، باران، برف و کولاک است. متریال استثنایی این محصولات ادیداس، تنفس پذیری بی نظیری دارد که اجازه نمی‌دهد بدن با عرق کردن خیس شود. همچنین این متریال آنتی‌باکتریال نیز می‌باشد که باعث می‌شود بوی بدی در کفش آدیداس اسنوپیتچ AQ6570 ایجاد نشود. انعطاف بالا و سبکی هم از ویژگی های فوق‌العاده‌ی الیافی است که با فناوری کلیماپروف کمپانی ادیداس ساخته می‌شوند.

 

بوت ساق بلند ادیداس ابی و قرمز از بغل

 

کلیماپروف مناسب چه شرایطی است؟

 

محصولات کلیماپروف ساخته شده‌اند تا از بدن ما مانند سپر در برابر آب و هوای خشن کوهستانی محافظت کند و در عین حال به بدن ما اجازه‌ی تنفس بدهد تا عملکرد ما را در هوای سرد و برفی بهبود ببخشد. کلیما‌پروف مانند حفاظی است که ما را از سخت‌ترین کولاک‌ها در امان نگه می‌دارد و باعث می‌شود که بدن ما توانایی خود را در بدترین حالات جوی هم از دست ندهد. الیاف کلیماپروف کاملا ضدآب هم هستند که باعث می‌شوند که ما با اطمینان به دل طبیعت بزنیم و نگران خیس شدن بدنمان نباشیم. از طرفی این فناوری انعطاف بالایی به بوت یا کاپشن و شلوار ما می‌دهد که باعث می‌شود ما دامنه‌ی حرکتی بالایی در سطوح ناهموار و سنگلاخی مانند کوه داشته باشیم.

 

زیره بوت کوهنوردی آدیداس ابی و مشکی

 

راز کلیماپروف چیست؟

 

ترکیب حیرت ‌انگیز سبکی، انعطاف، مقاوت در برابر شرایط سخت جوی و تنفس‌پذیری با هم باعث شده تا کلیماپروف عملکردی استثنایی داشته باشد، اما راز اصلی این فناوری در الیافی است که آدیداس برای ساختن محصولاتش از آن‌ها استفاده می‌کند. این الیاف با فناوری نانو، در عین حال که عایق هستند تنفس‌پذیر نیز می‌باشند و راز این محصولات در ترکییب این دو خاصیت با هم است. به همین دلیل است که با استفاده از بوت‌های آدیداس کلیماپروف حسی فوق‌العاده را تجربه می‌کنیم.

 

 

کدام محصولات آدیداس دارای فناوری کلیماپروف هستند؟

بسیاری از محصولات مخصوص کوهنوردی آدیداس این فناوری را دارند، شاخص‌ترین محصولات آدیداس با این فناوری عبارت‌اند از:

 

1. بوت‌ها و پوتین‌ها

2. دستکش‌ها

3. کلاه‌ها

4. کاپشن‌ها

5. شلوارها

6.بادگیرها

 چکمه کوهنوردی آدیداس ابی و قرمز و سیاه

 

نتیجه‌گیری:

الیافی که آدیداس با فناوری کلیماپروف می‌سازد از نفوذ سرما و رطوبت به داخل بوت جلوگیری می‌کند ولی به رطوبت درون کفش اجازه‌ی خروج می‌دهد، همچنین این الیاف آنتی باکتریال هم هستند، به همین دلیل این محصولات و به خصوص این بوت‌ها برای استفاده در فصول سرد سال فوق‌العاده‌اند و برای مناطق سردسیر و کوهستانی نیز بسیار مناسب هستند. بوت‌های آدیداس با فناوری کلیماپروف باعث می‌شوند که شما دیگر در پاهای خود احساس سرما و خستگی نکنید و با خیالی آسوده از قدم زدن در برف لذت ببرید. 

 

 

در پایان امیدواریم که از این مطلب بهره برده باشید. همچنین شما میتوانید اطلاعات جدیدترین کفش‌های برندهای مشهور دنیا مانند نیوبالانس، ریبوک، رنوما، اسیکس، نایکی، پونی و... را در فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل مشاهده نمایید.

 

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پل

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید