وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

تفاوت زیره طبی با پی یو


زیره لاستیکی کفش از چه موادی تشکیل شده است؟

 

در ساختمان کفش، زیره کفش به بیرونی‌ترین قسمت کفش گفته می‌شود که بیشترین ارتباط را با سطح زمین دارد. زیره لاستیکی کفش‌های کتانی اورجینال از موادی همانند لاستیک طبیعی، چرم و پلی یورتان ساخته می‌شود. استفاده از هر یک از این مواد با توجه به کاربرد و استایل کفش مورد نظر متفاوت است اما هدف مشترک تمامی تولید کنندگان زیره کفش‌های ورزشی دوام و ماندگاری بالای این کفش‌های ورزشی در طول زمان می‌باشد.

ادامه مطلب

کفش_اورجینال_و_فیک


چگونه کفش‌های اورجینال را از کفش‌های Fake (کپی) تشخیص دهیم؟

برندهای آدیداس، نایک، نیو بالانس و ... از جمله محبوب‌ترین و پرفروشترین برند‌های کفش‌های ورزشی در سرتاسر دنیا می‌باشند. به دلیل محبوبیت رو به افزون این کفش‌ها و افزایش تولید کالاهای کپی امکان اینکه در هنگام خرید در دام کلاه برداران بیفتید و به جای کفش اورجینال، کفش فیک دریافت کنید،  زیاد است. امروزه با توجه به تنوع زیاد این کتانی‌های اسپرت در بازار، بسیاری از مشتریان به دلیل افزایش تولید محصولات جعلی سردرگم شده‌اند اما برای تشخیص کتانی ورزشی اورجینال از فیک باید قبل از هر چیزی بدانیم کفش Fake (کپی) چیست؟ کتونی با ویژگی‌های ظاهری کفش اورجینال، که شباهت زیادی به محصول اصلی و اورجینال دارد ولی کیفیت آن با کیفیت کفش اورجینال تفاوت قابل توجهی دارد. در این قسمت راه‌هایی برای تشخیص کتانی‌های ورزشی کپی یا فیک از کتانی‌های ورزشی اورجینال به شما معرفی می‌کنیم.

 

ادامه مطلب

ADIDAS CONSORTIUM EQT RUNNING SUPPORT 93(آدیداس کونسرسیوم اکوییپمنت رانینگ ساپورت 93)


بررسی کفش های اورجینال Adidas Consortium 93 (آدیداس کونسرسیوم 93)

 

کفش‌ها نقش بسیار مهمی در سلامت پاها دارند. به طور کلی، کفش باید از نوع کفش هایی باشد که استانداردهای خود را داشته باشد، امروزه کمپانی‌های بزرگ روز دنیا مانند Adidas (آدیداس) که در کار تولید کتونی‌های ورزشی هستند، به سوی علمی شدن تولید کفش‌ها پیش می‌روند تا بتوانند هرچه بیشتر بر سلامت پاها و سلامت انسان تکیه کنند.

تهیه کتانی ورزشی مناسب که امروزه به عنوان یکی از ابزار اصلی هر رشته ورزشی مطرح است،  برای اجرای بهتر ورزش بسیار مهم بوده و دارای سه کارکرد اصلی حفاظت از پا، راحتی و حمل وزن بدن است. به طور کلی عناصر آناتومیک و فیزیولوژیک به طور همزمان سبب حرکت موثر می‏‌شوند. درحرکت سه فاکتور حرکت ایمن، حرکت موثر و حرکت با کیفیت بسیار مهم است.

در ادامه ما به شما یکی ازجدیدترین مدل‌های کفش های ورزشی Adidas (آدیداس) را معرفی می کنیم.

ادامه مطلب

کفش نیوبالانس اورجینال


تکنولوژی کفش‌های اورجینال نیوبالانس (New Balance)

آیا تا به حال راجع به جنس کفشی که می‌پوشید یا تکنولوژی به کار رفته در آن تحقیق کرده‌اید؟

تا به حال دقت کرده‌اید پیاده‌روی با بعضی کفش‌ها از شدت راحتی و سبک بودن، حس پرواز را برای انسان تداعی می‌کند؟

در این قسمت به بررسی تکنولوژی‌های موجود در کفش‌های اورجینال نیوبالانس (New Balance) می­‌پردازیم.

اما قبل از بررسی این که کفش‌های کتونی نیوبالانس (New Balance) چه قدر می­‌تواند در راحتی پا موثر باشد و چه قدر می­‌تواند صدمات وارده به پای شما را کاهش دهد، بهتر است نگاهی به ساختار کلی این کتونی اسپرت اورجینال بیاندازیم.

همه کفش‌های اصلی (اورجینال) از سه قسمت تشکیل می‌شوند: رویه، قسمت داخلی و لایه زیرین.

ادامه مطلب

...