وبلاگ علمی تخصصی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

بررسی کفش های اورجینال  Adidas Equipment support (آدیداس اکیوپمنت ساپورت)


بررسی کفش‌های اورجینال Adidas Equipment support (آدیداس اکیوپمنت ساپورت)

امروزه الزام ورزش و فعالیت‌های ورزشی بر همگان واضح است و مطمئنا برای پیشگیری از هر گونه نارساییهای قلبی و عروقی و تنفسی ورزش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

داشتن کفش ورزشی مناسب اجباری است، چه تمریناتتان شامل دویدن، پیاده روی، ورزش‌های دیگر یا استفاده از تجهیزات بدنسازی باشد. آسیب‌های ناشی از عدم استفاده کفش مناسب نه تنها میتواند تلاشتان در کاهش وزن یا تناسب اندم را از بین ببرد بلکه تاثیر منفی هم بر روی سلامتیتان دارد . سرمایه گذاری برای خرید کفش اورجینال (اصلی) با کیفیت میتواند از صدمه‌های مچ و پای شما جلوگیری و باعث میشود تمریناتی لذت بخش و راحت را تجربه کنید.

ادامه مطلب

فناوری اورتولایت (®OrthoLite)


فناوری اورتولایت (®OrthoLite)

بیماری‌های مختلفی در پا وجود دارند و مشکلات ناشی از بعضی را می‌توان با استفاده از کفش مناسب برطرف کرد. در هر بیماری پا، ممکن است نیاز به استفاده از کفشی با خصوصیات خاص باشد که با بیماری دیگر متفاوت است ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش‌های اورجینال باید واجد آنها باشند، که یکی از آن‌ها کفی مخصوص می‌باشد.

کفش‌های اورجینالی که با فناوری اورتولایت تولید شده‌اند از هرگونه بیماری مربوط به عوارض جانبی کفش‌های نامناسب، جلوگیری می‌کند و با خاصیت استثنایی‌ای که دارد، شما را از تعویض کفی کفش اورجینال بی نیاز می‌کند.

ادامه مطلب

تاریخچه کفش اسیکس (Asics)


تاریخچه کفش اسیکس (Asics) قسمت دوم

در این پست به سراغ تاریخچه کفش اسیکس (Asics) از ابتدا تاکنون خواهیم رفت. تاریخچه کفش اسیکس (Asics) در دو قسمت خدمت شما عزیزان قرار خواهد گرفت. پس قسمت دوم را با وبلاگ تخصصی مشاوره کفش اورجینال پَل همراه باشید:

 

1966: عرضه کفش‌های Clarino

برای اولین بار در ساخت و طراحی کفش‌های ورزشی از چرم Clarino ( یک نوع چرم مصنوعی که سازنده آن شرکت Kuraray Co. Ltd در ژاپن می‌باشد. به صورت گسترده در ساخت کفش وکتونی و دستکش و کیف استفاده می‌شود) استفاده شد.

از ویژگی‌های قابل توجه چرم Clarino می‌توان به این نکته اشاره کرد که این چرم به شدت ضد آب است. در ابتدا استفاده از آن برای ساخت کفش‌های اسپرت به دلیل سفت و سخت بودن این چرم بسیار دشوار بود، اما با پیشرفت‌هایی که تا به امروز در این زمینه انجام گرفته، اکنون از این ماده در ساخت محصولات متفاوتی مثل کفش ماراتون، کفش‌های تمرین و کفش‌های گلف استفاده می‌شود.

ادامه مطلب

آدیداس انرژی کلود(Energy cloud)


نگاهی بر کفش آدیداس Energy cloud

 

 

آیا تا به حال در مورد کتونی‌های انرژی کلود (Energy cloud) چیزی شنیده‌اید؟ آیا می‌دانید آدیداس از چه فناوری‌هایی برای کفش آدیداس Energy cloud استفاده کرده است؟ برای فهمیدن این سوالات با وبلاگ تخصصی اورجینال پَل همراه باشید.

 

کفش‌های انرژی کلود (Energy cloud)

کفش‌های Energy Cloud آدیداس، کفش‌هایی قابل اعتماد با طراحی ساده اما مدرن می‌باشد. هدف آدیداس در طراحی این کتونی اسپرت این است که دویدن‌های طولانی مدت را برای ورزشکاران راحت‌تر نماید. این کتونی‌های مردانه مخصوص دو، درعین محافظت از پا، نرمی و راحتی لازم را ایجاد می‌کند.

لایه‌ قرمز رنگ اضافی نیز برای محافظت بیشتر در برابر ضربه در ساختار زیره‌ کفش اصلی اضافه شده است. طراحی رویه این کتونی برند اورجینال به گونه‌ای جوراب مانند می‌باشد که احساس راحتی را در پا ایجاد می کند. وزن این کفش ورزشی آدیداس حدود 304 گرم می‌باشد. به همین دلیل این کفش اسپرت به خاطر وزن سبکش به یکی از کفش‌های مخصوص دو تبدیل شده است.

ادامه مطلب

...