کتونی سفید و مشکی نیو بالانس دی سامر ویوز در پا


کمپانی نیوبالانس که شرکتی با سابقه در تولیدات ورزشی است با تولید سری کفش‌های دی سامر و عرضه آن به بازار‌های آمریکا و اروپا با استقبال زیادی از طرف مخاطبان روبرو شد.

اورجینال پَل امروز قرار است تا به بررسی کفش نیوبالانس دی سامر ویوز M530AC  از این کمپانی بزرگ بپردازد.

 

بهترین های کفش پیاده روی و رانینگ را فقط از اینجا بگیرید!

کفش نیوبالانس دی سامر ویوز را بیشتر بشناسیم

کمپانی نیو بالانس که شرکتی با سابقه در تولیدات کفش های ورزشی است با تولید سری کفش نیو بالانس دی سامر و عرضه آن به بازار‌های آمریکا و اروپا با استقبال زیادی از طرف مخاطبان روبرو شد. این کمپانی که به عرضه کفش‌های با کیفیت معروف است، با شـعار (اجازه بده بهترین چیـزها اتفاق بیفتد) پا به عرصه تولید کفش‌های اسپرت و ورزشی نیوبالانس گذاشته است. حال با تولید کفش نیو بالانس اورجینال دی سامر ویوز M530AC کتونی تمام عیار برای انجام کارهای روزمره، پیـاده‌روی و حتی دویدن روانه بازار کرده است. این کتونی اورجینال نیوبالانس علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد بسیار راحت بوده و در پیاده‌ روی های طولانی سبب کاهش فشار به پای شما می‌شود. نیو بالانس در تولید این کفش اورجینال اسپرت تمام سعی خود را به کار برده است تا آن چیزی که مخاطبان انتظار دارند را تولید کند. همچنین این اطمینان را داده است که کفش نیو بالانس دی سامر ویوز M530AC کتونی مناسب برای محیط‌ ها و سطوح مختلف بوده و برای انجام کار‌های روزمره و دویدن مناسب می‌باشد.

 

کفش نیو بالانس اسپرت سفید و مسکی و کرم بندی نمای پشت و بغل کفش در محیط باز

  • رویه کفش

کفش نیو بالانس دی سامر ویوز M530AC در رویه خود از چرم مصنوعی و مش (Mesh) بهره برده است. این ترکیب به سبب انعطاف‌پذیری بالایی که دارد سبب کاهش فشار‌های وارده به پا می‌شود. نیوبالانس در رویه این کفش از مش (Mesh) نیز استفاده کرده است. علت این کار نیز افزایش میزان گردش هوا و کاهش میزان رطوبت موجود در کفش است که سبب ایجاد محیطی خشک و خنک در کتانی می‌شود. این محیط خشک و خنک مانع از تعریق پا درپیاده‌روی‌های طولانی مدت و دویدن شده و احساس خوشایندی به شما القا می‌کند. انعطاف‌پذیری خوبی که به سبب الیاف استفاده شده در رویه کفش اسپرت نیو بالانس ایجاد شده، باعث کاهش فشار‌های وارده از سمت زمین می‌شود و کمک می‌کند تا شما مسافت‌های طولانی‌تری را نسبت به حالت عادی پیاده رفته و از پیاده‌روی خود لذت ببرید.  

از طرفی استفاده از زبانه‌ای نرم که آرم نیوبالانس (NB) بر روی آن حک شده است باعث بهتر قرار گرفتن پا در کتونی شده و در هنگام دویدن مانع از تکان خوردن پا در کفش ورزشی نیوبالانس می‌گردد. همین موضوع احساس خوشایندی را برای شما به ارمغان می‌آورد. نکته‌ قابل توجه، آرمی است که نیوبالانس بر روی آن حک کرده و برای تشخیص اصل یا اورجینال بودن کفش از آن استفاده می‌شود. همچنین حرف (N) بر رویه کفش نیوبالانس دوخته شده است که با بررسی آن می‌توان از اورجینال بودن کفش زنانه مردانه برند نیو بالانس اطمینان حاصل کرد.

 

متونی نیوبالانس مناسب پیاده روی بندی با بندهای سفید در فضای آزاد
نیوبالانس-دی-سامر ویوز

 

لایه میانی

کمپانی نیوبالانس، در قسمت میانی (Midsole) کفش نیو بالانس دی سامر ویوز M530AC از فناوری انکپ (ENCAP) استفاده کرده است این لایه بسیار نرم بوده و از وزن کمی برخوردار است. همچنین از ویژگی‌های قابل ذکر این فناوری می‌توان به قابلیت ضربه‌‌گیر بودن بالای آن اشاره کرد که میزان زیادی از ضربات وارده را به خود جذب کرده و مانع از آسیب رسیدن به پای شما می‌شود. از طرفی این لایه از استحکام خوبی نیز برخوردار است و به سادگی حالت و فرم خود را از دست نمی‌دهد. شما می‌توانید کلمه انکپ (ENCAP) را که بر روی پاشنه کتونی حرفه‌ای و اورجینال نیوبالانس حک و دوخته شده است مشاهده کنید. این کار سبب تشخیص بهتر اصل بودن کفش خواهد شد. این فناوری موجب می‌شود شما خستگی کمتری را حس کرده و مدت زمان بیشتری را به پیاده ‌روی، دویدن و انجام فعالیت‌های ورزشی اختصاص دهید و از آن لذت ببرید.

 

زیره کفش

در زیره این کفش نیوبالانس ورزشی پسرانه و دخترانه از فناوری لاستیک فشرده استفاده شده است. لاستیک فشرده از مقاومت خوبی برخوردار بوده و مانع از ساییدگی و از بین رفتن زود‌هنگام کفش شما می‌شود. این لایه نیز میزانی از ضربات وارده از سمت زمین را به خود جذب می‌کند. بیان این نکته نیز حائز اهمیت است که شما می‌توانید برای بررسی اورجینال بودن کفش خود، آرم کمپانی نیوبالانس (new balance) را دقیقا همانند آنچه در پرانتز نوشته شده است، در زیره کتانی اصل و اورجینال کفش نیوبالانس مشاهده کنید.  

کتونی نیو بالانس ورزشی بندی با بندهای سفید نمای پشت کفش

 

جمع بندی

کتونی نیوبالانس اورجینال ورزشی دی سامر ویوز M530AC یکی از کفش‌هایی است که تقریبا در تمامی محیط‌ ها و زمین‌ها قابل‌ استفاده بوده و از راحتی و نرمی بسیار بالایی برخوردار است. از همین رو این کتونی اسپرت نیوبالانس به انتخاب بسیاری از مخاطبان، یکی از بهترین کفش‌های تولید شده توسط کمپانی نیوبالانس (New Balance) می‌باشد. این کتونی که از فناوری انکپ بهره می‌برد بسیار نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشد. وجود این لایه سبب می‌شود این کفش نیو بالانس اصل همچون یک رفیق صمیمی (PAL) از پای شما محافظت کند.

 

شما می‌توانید برای خرید کفش نیوبالانس دی سامر ویوز M530AC به فروشگاه اورجینال پَل مراجعه کرده و ضمن اطمینان از اصل و اورجینال بودن آن از خرید خود لذت ببرید.

 

ورود به فروشگاه اورجینال پَل

 

 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید