کفش بکستبالی ادیداس در مسابقات معتبر NBAستارگان بستکبال، کتانی کریزی بی وای دابلیو (Crazy BYW) را می‌پوشیدند.طراحی و شمایل آن در گذشته چنان عجیب و غیرمتعارف به شماره می‌آمده که کفش مورد نظر به کفش جنون‌آمیز معروف گشته است. ورژن جدید این کتانی مخصوص بسکتبال، از متریال به روز در ساخت خود بهره برده است.

ورزش بسکتبال به دلیل دارا بودن حرکات انفجاری مانند پرش, استارت , دویدن, جابه جایی های سریع و... نیاز به یک کفش مناسب این رشته را دارد, تا بتواند علاوه بر کمک به ورزشکار بتواند احتمال بروز آسیب به پا و مچ پا را کاهش دهد . 

ورزشکاران این رشته حتما باید اطلاعات کافی در انتخاب کفش مناسب بسکتبال داشته باشند.

با اورجینال پل همراه باشید تا به بررسی کتانی Adidas crazy BYW LVL X Pharrell Williams بپردازیم.

 

متریال به کار رفته در کفش بسکتبالی ادیداس کریزی چیست؟

متریال به کار رفته در کتانی استایل بسکتبالی، الیاف مصنوعی، پارچه و روکش‌های جیر و چرم می‌باشند.همچنین ساختار جورابی از بافتنی منعطف و نرم بهره برده است.

 

کفش بسکتبالی ادیداس در مسابقات NBA بسکتبال

 

 

 

ساختار جورابی کتونی

در کفش ورزشی کریزی بی وای دابلیو (Crazy BYW)، ساختار جورابی مشکی رنگی به چشم می‌خوورد که مچ پا را میپوشاند. در اصل این ساختار جورابی مشکی رنگ بافتنی انعطاف پذیر است. به عبارت دیگر می‌توان گفت، ساختار جورابی کتانی در قسمتی که مچ پا را می‌پوشاند طوری طراحی شده است که پا در آن عرق نمی‌کند و هوا گردش دارد.

نسل کفش‌های کریزی بی وای دابلیو (Crazy BYW) ، از استایل یکپارچه و بالشتک‌های جدید و خلاقانه بهره‌مند گشته است. کفه داخلی دارای بالشتک بسیار راحت، نرم و انعطاف پذیر است. با اورجینال پل همراه باشید تا به بررسی ادیداس ای دبیلیو ترینر پاف بپردازیم.

 

مسابقات NBA و استفاده از کتانی ادیداس کریزی BYW

رنگین کمانی از رنگ ها در کتونی کریزی ادیداس

در طراحی کفش مزبور، رنگین‌کمانی از رنگ‌های آبی، قرمز، زرد و سبز به چشم می‌خورد. به عبارت دیگر کفه چند رنگ و پاشنه مشکی طراحی کفش را تکمیل می‌نمایند. طراحی ظاهری این کفش بازتابی از دیرباز می‌باشد. رنگ زمینه کفش مشکی است و خطوط رنگارنگ آن را می‌آرایند.

خطوطی به رنگ روشن زمینه مشکی کفش را تزیین می‌نمایند. این در حالیست که کفه کفش پالتی از رنگ‌های مختلف را در خود جای داده است. کلمات گرتیتیود (GRATITUDE)  به معنای حقشناسی و ایمپسی (EMPATHY)  به معنای یکدلی در راستای حمایت از فلسفه انسانگرایانه فارل ویلیامز بر روی کفش گلدوزی شده‌اند.

 

ادیداس و بسکتبال

 

ترکیب کیفیت و طراحی در کفش بسکتبالی ادیداس

فارل ویلیامز برای نسل جدید حس زیبا را دوباره تعریف کرد. او فردی خلاق است که با استفاده از موسیقی، مد و طراحی کفش سعی در نمایش دادن استایل متمایز خود می‌باشد. جمع کردن مردم و برجسته نمودن تنوع در قلب آثار وی، در زمینه‌های موسیقی ، فیلم و مد به چشم می‌خورد. فارل ویلیامز،خواننده معروف پاپ، در مورد هدف همکاریش با کمپانی آدیداس گفت که از طریق تقل کردن داستان‌هایی، سعی در انتقال انرژی مثبت داشته است. کمپانی آدیداس و فارل ویلیامز هر دو بر ارزش‌‌های مشترکی ارج می‌گذارند و آن‌ها را گسترش می‌دهند.هدف از همکاری آن‌ها چیزی بیشتر از تغییر زندگی مردم از طریق ورزش و تاثیر بر سایرین نیست. همکاری این خواننده سرشناس آمریکایی با کمپانی آدیداس در مورد شناخت و تجلیل رنگ‌ها ، معنویت و فرهنگ های مختلف است.

 

همکاری بین فارل ویلیامز و ادیداس

 

تکنولوژی ساخت کفش ورزشی بسکتبالی کریزی چیست؟

کفش کریزی (Crazy BYW)  با استفاده از نوآوری و تکنولوژی‌های برتر ساخته شده است. این کفش از فناوری بلندینگ تقویتی PW BYW در ساخت خود بهره برده است.ورژن جدید کفش کریزی ساختاری متفاوت دارد و انتخابی خوب برای علاقمندان به رشته ورزشی بسکتبال به شمار می رود.

اگرهنوز به دنبال کفش یا کتانی خاصی هستید، کفش کریزی بی وای دابلیو (Crazy BYW) پیشنهاد مناسبی می‌باشد.برخلاف سایر مدل‌های بازار این کتانی توجه شما را جلب خواهد کرد.

 

نوشته روی زبانه کفش بسکتبالی ادیداس " سپاس گذاری = GRATITUDE "

 

نوشته ی روی زبانه کفش بسکتبالی ادیداس ادیداس

 

 

پاشنه ی کفش بسکتبالی Adidas crazy BYW LVL 

 

تجلیل از انسان ها مخفف Hu

به زودی در اورجینال پل :

خرید کتانی بسکتبالی Adidas crazy BYW LVL X Pharrell Williams 


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید