کفش نایک ایر جردن اصل ساقدار


برند ایر جردن نایک (Nike Air Jordan) همواره در صدد تولید برترین کفش ها و کتونی های اورجینال با به روزترین تکنولوژی ها و متریال موجود در این زمینه می باشد. امروز نیز ایر جردن کفش ساقدار تولید کرده که زیبایی آن چشمگیر همگان شده است.

ورود به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

کتونی های اسپرت اورجینال را از اینجا بخرید! کلیک کنید

کفش نایک جردن اصل Air Jordan

 

ایر جردن از جمله برندهای موفق و مشهور در زمینه کتانی اسپرت ورزشی زنانه و مردانه می باشد. امروزه تقریباً بیشتر افراد در سطح جهان این برند ورزشی را می شناسند و طرفدار آن هستند. امروز نیز برند ایر جردن نایکی یکی از جذاب ترین کفش های ساقدار اورجینال را تولید کرده است که میتوانید آن را در تصویر پایین مشاهده نمایید.

 

کتانی نایک جردن اصل

 

رویه کفش ساقدار اورجینال ایر جردن از چرم بسیار مقاوم و چرم جیر تشکیل شده است. در سرتاسر جلوی کفش دارای سوراخ های بسیار ریزی می باشد که سبب تنفس پذیری کفش در حین انجام فعالیت می شود.

در کناره های قسمت بستن بندهای کتانی حلقه های لاستیکی مانندی تعبیه شده است که میتوان بند های کفش را از داخل آنها عبور داد و اندازه کتونی را به میزان دلخواه تنظیم کرد. از طرفی بندها و حلقه های لاستیکی از مقاومت بالایی برخوردار بوده که در بهتر تنظیم کردن اندازه کقش ساقدار جردن کمک بسیاری به شما می کند.

 

کفش نایک جردن ساق دار

 

زیره کفش ساقدار ایر جردن Air Jordan از لاستیک بسیار مقاوم ساخته شده که با قابلیت چسبندگی بسیار بالایی که دارد به شما این امکان را می دهد که بر روی هر سطحی با خیال راحت قدم بردارید و بدوید، بدون آنکه لیز بخورید.

 

کتونی نایک اصل ایر جردن 2

 

با این کفش نایک ایر جردن ساقدار اصل مدل DN3802-200 استایل خود را کامل کنید و تجربه ای تازه از پوشیدن کفش ساقدار اصل را داشته باشید.

 

کفش جردن نایک اصل

 

نام کفش: Union LA x Air Jordan 2 Rattan

آرت نامبر: DN3802-200

تاریخ انتشار: 15 اپریل 2022

 

جهت اطلاعات بیشتر درباره کفش و کتونی های اورجینال از طریق آدرسهای زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

واتس‌اپ: 09120387302

صفحه رسمی اینستاگرام اورجینال پَل: original.pal

تلفن: 08138283237 - 08138263633

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید