کفش نایک اصل ایر مکس


کمپانی نایک (Nike) با همکاری با چارلز بارکلی (Charles Barkley)، بسکتبالیست حرفه ای و مشهور آمریکایی کفش نایک ایر مکس CB 94 را طراحی کرده است. این کتونی همانند سری کفش های سال 1994 می باشد که اولین بار در آن سال طراحی شد. با ما همراه باشید تا جدیدترین مدل کتانی نایک اصل را به شما معرفی کنیم.

ورود به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل

جهت مشاهده انواع کفش کتونی اورجینال اینجا کلیک کنید!

جدیدترین کفش نایک اصل مدل Nike Air Max2

 

در ابتدا کتونی نایک ایر مکس مدل Nike Air Max CB94 قرار بود در ماه فوریه وارد دنیای کفش و کتانی اورجینال شود، اما چندی بعد مشخص شد که این مدل کفش نایک اصل در تاریخ 3 ژوئن 2022 عرضه خواهد شد.

 

کتونی نایک ایرمکس اورجینال

 

این مدل کفش نایک اصل برای اولین بار در سال 1994 طراحی و تولید شد. پس از آن نایکی با مدرن و به روز کردن طراحی این کتونی، آن را در دسته بهترین کفش های نایک نگه داشت.

این مدل کفش نایک اصل به کتانی مدل Nike Air Max CB 34  شباهت بسیاری دارد. رویه کتونی ایر مکس CB 94 از چرم سفید و سوراخ های مشکی رنگی تشکیل شده که در زیر این سوراخ‌ها، به کارگیری از متریال مشبک مشکی رنگی این کفش نایک اصل را به کتانی تنفس پذیر تبدیل است. همچنین لوگوی برند نایکی با رنگ بنفش در کنار کفش قابل مشاهده است. تلفیق رنگ نارنجی، مشکی و بنفش برای قسمت میانی و زیره کتونی ترکیب بسیار جذابی را نمایان کرده است.

 

کفش نایک اصل مدل ایر مکس Air Max2

 

نام طراح این کفش تلیک اصل مدل ایر مکس، چالز بارکلی (Charles Barkley) در قسمت پاشنه کتانی و آرم یا لوگوی Air Max در قسمت نگهدارنده پاشنه (پشت پاشنه کفش) درج شده است.

این کتونی در رنگ های سفید، آبی بنفش، نارنجی مشکی، نارنجی در سوم ژوئن عرضه می شود.

 

کتونی نایک ایر مکس اصل

کفش نایک اصل مدل ایر مکس

کفش نایک ایر مکس اورجینال مدل CB 94

 

نام کفش: Nike Air Max2 CB 94

آرت نامبر: DO5880-100

تاریخ انتشار: 3 ژوئن 2022

 

جهت اطلاعات بیشتر درباره کفش و کتونی های اورجینال از طریق آدرسهای زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

واتس‌اپ: 09120387302

صفحه رسمی اینستاگرام اورجینال پَل: original.pal

تلفن: 08138283237 - 08138263633

ورود به فروشگاه اینترنتی اورجینال پَل


دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید